Změnilo se přihlašování na SuperFórum. Potřebujete e-mail

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 6. 2022 11:15

Dnes v noci proběhla na všech webech Czech News Center velká změna související s přihlašováním. Používáme úplně nový systém pro uživatelskou databázi. Migrace proběhla úspěšně, ale je tady jeden detail, který může ve fóru zkomplikovat přihlašování.

Doposud bylo možné přihlásit se přezdívkou a heslem. Už dlouho sice bylo ve formuláři jen pole e-mail, ale neoficiálně přijímalo i přezdívku. Takže jestli máte přístup uložený ve správci hesel, sám vyplnil přezdívku a všechno fungovalo. Teď je ale potřeba do formuláře zadat e-mail, který máte k účtu registrovaný. A který možná po těch letech neznáte. Který třeba už ani neexistuje.

Dokud vám ještě drží přihlášení, běžte prosím do Uživatelského panelu, kde najdete svoji e-mailovou adresu na panelu Profil. Měli byste se tam dostat tímto odkazem: ucp.php?i=164

Tip: Do Uživatelského panelu přejděte z fóra, na kterém jste přihlášení.

E-mail si raději zapište, případně upravte položku ve svém správci hesel. V odhlášeném stavu by bylo složité se ke staré, zapomenuté registrační adrese dostat.

(Jestli je to e-mail, který už nepoužíváte, tak ho bohužel nelze změnit na jiný. Nezapomeňte proto heslo.)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 7. 2022 15:58

A mohla by se objevit možnost změny toho emailu? Zapomenuté heslo/reset mi do neexistujícího mailboxu nedojde...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 7. 2022 20:59

Zatím to nevidím příliš reálně :-(
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 20. 7. 2022 09:16

Akorát zmatky, chvíli trvalo než sem si na mail vzpomenul. Každopádně fórum mě pravidelně odhlašuje a musím vždy kliknout na přihlásit (android), kde mě to sice přihlásí ale nikde nemám tu tabulku, kde se dá zaškrtnout "neodhlašovat", takže je to dost otravný.
Topes
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 20. 7. 2022 09:29

Ano, chová se nám to taky tak, je to dost otravné :-( Stále čekáme na jednu důležitou funkci, kterou bychom mohli vynutit odhlášení a potom nechat v přihlašovacím dialogu zaškrtnout políčko pro trvalé přihlášení. Bohužel to nemohou vyřešit vývojáři na straně fóra, čekáme na vývoj u externího SSO.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steny55 26. 7. 2022 12:21

Viděl bych to na EGR ventil.
steny55
Uživatel

Odeslat příspěvekod Václav M. 1. 8. 2022 20:15

Hmm, tak na té přihlašovací stránce mi to ukazovalo, že prý nemám registrované heslo. Alespoň, že funguje přihlášení přes jiné služby (Seznam, Google, Apple ... ale proč ne MojeID?).

To je trochu divné.
Václav M.
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 8. 2022 13:43

V žádným prohlížeči se nemůžu přihlásit.

V kořeni Superfóra vůbec, tady mi klikání na přihlášení jen reloadne stránku (podle adresního řádku je tam nějaký pokus o redirect, ale nedojde).

V některým ze subfór se sice přihlásím, ale skončím na obrazovce na screenhsotu a na fóru samotným jsem pořád odhlášenej.

E7B033DC-120D-45CD-A26C-5E3759EBFED3.jpeg


Vyzkoušeno několik prohlížečů, anonymní okna, všude stejná chyba. Jen v iOS a iPadOS Safari mi zatím existující přihlášení drží.

-- Friday, 19 August 2022 14:44:47 --

Zdá se, že nejsem sám: viewtopic.php?p=13297652#p13297652

-- Friday, 19 August 2022 14:52:00 --

Snad to bude spraveno promptně, jelikož mě teď jedno subfórum odhlásilo po kliknutí na tlačítko Citovat. :-) Úplná ztráta přístupu do tohohle geniálního systému se tím pádem zdá bejt otázkou času…
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 19. 8. 2022 13:59

V Praze delali nejake zmeny tak to nejakou dobu nejelo. Ale uz to opravili
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 8. 2022 14:06

Praha, no, to mě nepřekvapuje.

Děkuju tedy, zatím se to jeví funkční.
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 8. 2022 15:53

bo brno
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků