TP-Link TD-W9970B

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod PETAAAA 5. 3. 2018 08:07

Dobrý den, mám jednu otázku (problém), před 5 dny (čtvrtek 1. dubna) jsem si koupil router (modem - TP-Link TD-W9970B), všechno funguje. jak má jenže, když přijdu do druhé místnosti (mám 3-4 čárky Wi-Fi signálu) tak wifi je velice pomalá (když dělám test tak download je - cca 0.7 mb/s (v místnosti, kde je router je download - cca 21 mb/s) a upload je stejný jako ve druhé (cca 2 mb/s)), tak se chci zeptat jestli někdo nemáte radu (nápad), pokud to samozřejmě půjde, jak to aspoň trochu zrychlím.
PETAAAA
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 5. 3. 2018 08:54

Už podle nicku se samými velkými písmeny lze cosi soudit.

Položím otázku, jako jsem to již několikráte v minulosti učinil... Když se podíváš na tuto sekci a ostatní vlákna v ní, napadá Tě něco? Ne? Škoda. Pokud ano, víš, že jsi špatně. Budeš muset dotaz položit na správném fóru SF, ve správné sekci. Předpokládám, že když jsi zvládl registraci s vypsáním nicku se zapnutým shiftem, tak si dál už poradíš sám.
MgX
ADM
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků