SuperFórum.cz

Přihlásit se
Problém s grafickou kartou GT 430

Offline - Uživatel Profil 
5. 1. 2018 21:43 Odeslat příspěvek
Dobrý Den :-] mam takový problém se starší grafickou kartou (GIGABYTE GT 430 GV-N430OC-1GI)

Nedávno jsem si koupil základní desku GIGABYTE f2a68Hm-s1 a procesor AMD x4 840 všechno jsem pečlivě zapojil

včetně samotné grafické karty.

Po spuštění počítače (Operační systém Windows 10) vše běželo jak má ale když jsem nainstaloval program CPU-Z abych se podíval na své komponenty,zjistil jsem že v kolonce Graphics ovšem nebyla moje GT 430 nikde napsána jakoby v počítači nebyla ale ventilátor (gpu) se normálně točil.

Nainstaloval jsem tedy drivery k desce a doufal že to pomůže,nic se nezměnilo zkusil jsem si nainstalovat i DRIVER BOOSTER 3 ale žádná změna.

Když jsem spustil příkaz DXDIAG a podíval se do kolonky ZOBRAZENÍ v poznámce bylo napsáno : Nastal problém se zařízením NVIDIA GeForce GT 430. Další informace získáte, když vyhledáte kod chyby ovladače grafického zařízení 22.

Moje nová deska má PCIe Express 2.0 a grafická karta to samé, nevím kde může být problém :-( .

A jestli by pomohlo koupit novou grafickou kartu (a popřípadě jestli by nevadilo že je deska PCIe express 2.0 a GPU PCIe express 3.0)

Omlouvám se jestli je to moc dlouhé ale už si opravdu nevím rady, v okolí bohužel nemám někoho kdo by počítačům pořádně rozuměl takže tohle je moje poslední záchrana předem děkuji za odpovědi :D
Poslední příspěvek


Offline - ADM Profil 
6. 1. 2018 09:20 Odeslat příspěvek
Skutečně si myslíš, že sekce s názvem "O Superfóru" je vhodným místem pro položení Tvého dotazu? Odpovím si sám...Není. Stačí se jen po celém Superfóru rozhlédnout, podívat na názvy jednotlivých fór, sekcí a příspěvků a dojde Ti to.

Je slušnost, když někam vstoupím, nejdříve se rozhlédnout, přečíst pravidla a pak řešit. Evidentně jsi neudělal ani jedno.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies