AutoRevue.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Rychlodotazy č. 2

-
19. 1. 2022 20:07 Odeslat příspěvek
Dobry napad :). Muzu ti dat nejake kosmeticke
Poslední příspěvek


Offline - Vošický lover Profil 
19. 1. 2022 20:49 Odeslat příspěvek
pozpatku_fijA píše
Doporučíte nějaký přídavný zrcátka kvůli širokýmu karavanu?
Zkoušel jsem jakýsi univerzály a nedržely mi na origo zpětnejch :)
Nějakej tip v Brně, kde se daj různý typy vyzkoušet?

Ja vim o shopu v Ovy, ve Vítkovicích maji a snad dani i vyzkouset.


Offline - Veterán Profil 
19. 1. 2022 20:50 Odeslat příspěvek
tak super, pošleš mi SZ pls? Dík ;)


Offline - Guru Profil 
19. 1. 2022 21:21 Odeslat příspěvek
goes píše
Dobry napad :). Muzu ti dat nejake kosmeticke

:D


Offline - Guru Profil 
19. 1. 2022 22:44 Odeslat příspěvek
šlechetná koza :D


Offline - Inventář Profil 
20. 1. 2022 21:03 Odeslat příspěvek
Čím vyleštit plexi? Nebo já nevím co to je, prostě dekl na gramofonu. Mám nějakou polywatch, a jako jo, vlásečnice to sebere krásně, ale asi by to chtělo něco, co jde o trošku víc do hloubky.

Pechu nevyjadřuj se pls.


Offline - Guru Profil 
20. 1. 2022 21:11 Odeslat příspěvek
Udělej to tou brusnou soupravou na leštění světel :D


Offline - Ja chcem Slovak Profil 
20. 1. 2022 21:12 Odeslat příspěvek
LukasKoudak píše
Ano

Dik.


Offline - Inventář Profil 
20. 1. 2022 21:14 Odeslat příspěvek
tslany píše
Čím vyleštit plexi? Nebo já nevím co to je, prostě dekl na gramofonu. Mám nějakou polywatch, a jako jo, vlásečnice to sebere krásně, ale asi by to chtělo něco, co jde o trošku víc do hloubky.

Pechu nevyjadřuj se pls.


Tak si vyliž ***** no.


Offline - Inventář Profil 
20. 1. 2022 21:19 Odeslat příspěvek
MV_cz píše
Udělej to tou brusnou soupravou na leštění světel :D

Paráda :D Jako světla se nemaj leštit, ale zbrousit na hrubo a nalakovat, ty pasty jsou demence.


Offline - Guru Profil 
20. 1. 2022 21:49 Odeslat příspěvek
MV_cz píše
Udělej to tou brusnou soupravou na leštění světel :D

to je nápad :idea: :D


Offline - Komunistobijec Profil 
21. 1. 2022 09:52 Odeslat příspěvek
Dal bych tam nějakej skleněnej, co se nepoškrábe

Přílohy

Kryt na gramofon.jpg
Kryt na gramofon.jpg
[ 23.22 | Zobrazeno 6 krát ]




Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 1. 2022 10:01 Odeslat příspěvek
Zajímavá situace, sám jsem importoval vozidlo, nemá homologaci, to je toho asi dost důkazem toho kdo je importér .... a pojišťovna 1 říká, ať nacenění škody vyřeší importér a já říkám, že já jsem importér, druhá pojišťovna, ta která to platí tý 1. to prodala někomu jinýmu (jejich vlastní firma aby se zbavili odpovědnosti) a ten spočítal cca na dvojnásobek toho co pojišťovna 1, s čímž taky nesouhlasím jakožto importér a autorizák a tak vůbec.

Stále čekám až mě pojišťovna 1 napíše, kde je v ČR autorizák hispano suiza.
Zajímavostí pak je, že pojišťovna 1 prostě obvyklou cenu vozidla stanovovat nebude, že je to irelevantní to beru, pojišťovna 2 se o to snaží a tají jak cenu stanovili, ale to je zcela irelevantní, spíš taková vtipnost.

Řešit to mimosoudně a platit soudními znalci nevím jestli k něčemu bude, pojišťovna 2 už se vyjádřila tak, že ocenění možná uznaj jako cenu vozidla, ale ne jako cenu škody, což podle mě neuznaj ani jako cenu vozidla když by se to dostalo k někomu kdo to fakt řeší.
Nicméně nevymyslel jsem co s tím.

Obe pojišťovny říkaj ať si to teda dám do jejich smluvního servisu a já říkám, ne, dejte to tam vy, když je to řešení co navrhujete. Logicky, aby se nezbavili odpovědnosti. Takhle už obě udělali to, že to nacení škody prodali někomu jinýmu na kterýho se vymlouvaj, což samozřejmě ignoruju a bavím se jen s pojišťovnama.

Oboje jsem čekal - jak to, že nacení hodí na někoho jiného aby se zbavili odpovědnosti, tak to, že budou argumentovat servisem, za který ale neručí.
Nicméně jsem, zjevně, nevymyslel co s tím až se to stane.

Už jsem pár soudů řešil, takže je mě dost jasné jak tohle dopadne u soudu, je nějaké rozumné řešení jak být co nejméně ojebán? Varianta vzít co nabízí pojišťovna 2 a držet hubu a krok je furt velký ojeb.

Případně pokud jste někdo tohle úspěšně řešili, tak budu rád za typ na adovkáta, který tohle umí úspěšně řešit, alespoň tak aby došlo k nějakému akceptovatelnému kompromisu.


Naposledy upravil evlo dne 21. 1. 2022 21:15, celkově upraveno 1


Offline - Nováček Profil 
21. 1. 2022 18:34 Odeslat příspěvek
Hledá se držák mobilu do auta s přilepením na sklo přes rychloupínací gumu/flek. Google znám, ale rád bych doporučení, neboť jsem měl už dva a oba se rozflákaly po pár měsících občasného využití. Máte s něčím dobrou zkušenost a dáte odkaz?

Děkuji


-
21. 1. 2022 18:41 Odeslat příspěvek
Mam roky na motorce ze tento a drzi o 107

https://m.alza.cz/tv-foto-audio-video/c ... 257068.htm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 1646, 1647, 1648, 1649, 1650, 1651, 1652 ... 2166  Další stránka
Stránka 1649 z 2166 [ Příspěvků: 32476 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies