AutoRevue.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Je iPhone/Apple nemoc?

Offline - Ex-moderátor Profil 
16. 1. 2022 10:22 Odeslat příspěvek
MgX píše
Majkle chápu Vás. Jen prosím, myslíš tedy, že opravdu není cesta jak si na iP nastavit pro tuto apku individuální, podstatně kulturnější klapnutí?

Jediná cesta je, že tu možnost někdy Messenger nabídne v GUI.
Poslední příspěvek


-
16. 1. 2022 10:25 Odeslat příspěvek
Prostr IP je IP no. Ber nebo nech byt no. Bohuzel nebo bohudik no. Je li funkcni alternativa nema smysl setrvavat v omylu no.


Offline - Nováček Profil 
16. 1. 2022 10:29 Odeslat příspěvek
Jenže dle vyjádření Majkla je toto omezení apky, nikoliv iP. Whatsapp i Telegram svá nastavení zvuku umožňují, pokud se nepletu.


Offline - Nováček Profil 
16. 1. 2022 10:30 Odeslat příspěvek
Děkuji všem.


Offline - Ex-moderátor Profil 
16. 1. 2022 11:43 Odeslat příspěvek
MgX píše
Jenže dle vyjádření Majkla je toto omezení apky, nikoliv iP.

Kdybysme to chtěli rozebrat detailně, omezení je tak trochu na obou stranách.

Signal, Telegram i WhatsApp mají možnost změny zvuků v sobě:
Příloha
IMG_2393.JPG
IMG_2393.JPG
[ 220.55 | Zobrazeno 21 krát ]


Některý dokonce odlišujou zvuk pro jednotlivý kontakty a pro skupiny. Messenger v sobě tohle nemá vůbec. Androidí Messenger přitom jen nemá otevřenou cestu k vestavěným zvukům, ale nabízí i víc vlastních zvuků, který se prostě jen rozhodl do iOS verze nedodat.

Na druhou stranu iOS nenabízí appkám API pro přístup ke svejm standardním zvukům, takže všechny appky třetích stran, jako ty zmíněný vejš, musej mít kopie těch souborů přímo v sobě. Můžou ale tím pádem nabídnout jen některý (WhatsApp), nebo i přihodit něco vlastního (Signal má navíc Signal Classic, Telegram zas Tremolo).

Co navíc iOS neumožňuje, je nastavit libovolnej zvuk aplikacím třetích stran z nastavení Notifikací — tady např. porovnání defaultních zpráv a Messengeru ze stejný sekce nastavení:
Příloha
IMG_2397.JPG
IMG_2397.JPG
[ 198.46 | Zobrazeno 22 krát ]


Tohle omezení ze strany systému ale celkem chápu: Jak jsem psal, appka může mít větší množství zvuků podle toho, na co chce upozorňovat, což je chování, který tímhle centrálním nastavením notifikací nejde úplně pokrejt.

…takže tak.


-
16. 1. 2022 11:47 Odeslat příspěvek
MgX píše
Jenže dle vyjádření Majkla je toto omezení apky, nikoliv iP. Whatsapp i Telegram svá nastavení zvuku umožňují, pokud se nepletu.


Nekdo psal v jedne diskuzi ze zvuk jde u tech co maji fb ucet menit. Resp pripadne maji i apku. Tak zkus


Offline - Nováček Profil 
16. 1. 2022 16:16 Odeslat příspěvek
Majkle děkuji za opravdu podrobné vysvětlení. Jsem zase chytřejší. Nicméně pro mě platí, že Messenger nedodává uživateli komfort v iOS, který dodat může. Ostatní s tím problém nemají (byť WA je vlastně zase METAstáze). Paradoxně ho neotevírá ani pro uživatele Androidu, jak píšeš, ale tam doplní vlastní balíček zvuků. Uživatel iOS u Messengeru je prostě ošizen a nemusí být ošizen.

goes díky za doplnění. Už jsem to zaznamenal okrajově taky. Musel jsem vznést dotaz na majitele telefonu, zda má/nemá FB účet. Před chvílí jsem se dozvěděl, že má. Tudíž by někde mělo jít nastavit. Předpokládám tedy, že v prostředí účtu jako takového. Jinak mě nic nenapadá. Bude se muset přihlásit a prohledat to tam. Osobně FB neznám, nemám ho, nevyužívám, nelíbí se mně, nevyhovuje.

Znovu moc děkuji oběma.


-
16. 1. 2022 16:23 Odeslat příspěvek
ja fb ucet mam, ale v messu mi zvuk dat nejde, moznak dybych mel jakoze ucet v IP? nevim


Offline - Nováček Profil 
16. 1. 2022 16:58 Odeslat příspěvek
Nechápu ten dovětek... „moznak dybych mel jakoze ucet v IP“? Jakože kdybys měl Messenger v iP, tak by to na FB účtu teoreticky mohlo jít?


-
16. 1. 2022 17:08 Odeslat příspěvek
promin..

mam ucet na FB, ale na mobilu chodim na FB pres web nemam aplikaci FB. Moznak dybych mel aplikaci FB v mobilu, ze by ten zvuk sel udelat


Offline - Nováček Profil 
16. 1. 2022 17:11 Odeslat příspěvek
Aha, díky.


Offline - Ex-moderátor Profil 
16. 1. 2022 18:31 Odeslat příspěvek
Nešel. Kolegové to všechno mají, přesto jejich možnosti vypadají stejně jako moje.


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 1. 2022 18:34 Odeslat příspěvek
Kupil som 13pro 256gb a neviem ci to chcem. Je to este neotvorene. Nejaky zaujem skor nez sa zacnem natahovat na bazosi? Alebo kym to nainstaluje a zistim, ze 13 mini lepsi?


-
16. 1. 2022 19:02 Odeslat příspěvek
Ty vystouple fotaky jsou nedobre :(


Offline - Ja chcem Slovak Profil 
16. 1. 2022 19:09 Odeslat příspěvek
Das kryt.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 2126, 2127, 2128, 2129, 2130, 2131, 2132 ... 2532  Další stránka
Stránka 2129 z 2532 [ Příspěvků: 37979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies