SuperFórum.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SuperFórum má novou mobilní verzi

Offline - Uživatel Profil 
18. 2. 2021 17:18 Odeslat příspěvek
Kdybych si to nepřečetl zde, nevěděl bych, že "nové příspěvky" a "všechny příspěvky" jsou skryté pod lupou. U mne jde o nejpoužívanější tlačítka.

Také nevidím, kde nastavit "zobrazit v plné verzi" , také velmi používám
Poslední příspěvek Ohlásit tento příspěvek 


Offline - ADM Profil 
18. 2. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Zobrazit v plné verzi taktéž využívám... a taky nevidím.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
18. 2. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
Když u prečtenýho tématu kliknu na jakoukoli stránku (třeba tu nejnovější), vždycky mě to hodí na první stránku. Není to rozbitým topicem, dělaj to všechny.

Přílohy

61DA2F75-1AAE-4535-9A04-BBA01FE20AB5.jpeg
61DA2F75-1AAE-4535-9A04-BBA01FE20AB5.jpeg
[ 699 | Zobrazeno 150 krát ]


Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
18. 2. 2021 20:19 Odeslat příspěvek
Problém se stránkami vyřešíme tak, že je z výpisu témat dáme pryč :-) Zůstanou jen uvnitř tématu. Není to kvůli chybě, kterou hlásíš, už dlouho přemýšlím, co s tímto pageovníkem udělat, protože je příliš výrazný a ztrácí se za ním titulek tématu. Zvlášť u témat s tisíci stranami. Na první stránku se přejde kliknutím na název, na první nepřečtený příspěvek kliknutím na červenou šipku. To by možná mohlo stačit.

Odkaz na zobrazení v plné verzi přidáme.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
18. 2. 2021 20:45 Odeslat příspěvek
Takže abych se dostal na konec přečtenýho tématu, budu ho nejdřív muset otevřít?

Nemohla by to aspoň zabezpečit ta modrá šipka vpravo?
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
18. 2. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
No, ještě to budeme muset domyslet. Šipka vpravo se nabízí, že by na ní byl odkaz na poslední nepřečtený a v případě všeho přečteného na poslední. Ale to není moc logické.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - ADM Profil 
18. 2. 2021 20:58 Odeslat příspěvek
Šipka vpravo slouží dobře pro skok na poslední nepřečtený. Když mám vše přečtené, ale chci jít na poslední příspěvek, pro mě by celkem bylo logické, že zase půjdu přes šipku. Klik na název vlákna by mě pak mohl hodit na jeho začátek.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
18. 2. 2021 21:05 Odeslat příspěvek
Jo, tak mi to přijde logický taky.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
19. 2. 2021 08:06 Odeslat příspěvek
Pak jsem ještě objevil, že pokud někdo vloží do těla postu trochu větší obrázek, nepřizpůsobí se velikosti displeje a vypadá to poněkud humpolácky.

Níže srovnání se starou verzí.

(Furt mi chybí formulář pro přílohy. :-] )

Příloha
FA0F44BC-16B6-4FA5-BEC5-E602F40C8D89.jpeg
FA0F44BC-16B6-4FA5-BEC5-E602F40C8D89.jpeg
[ 498.04 | Zobrazeno 149 krát ]



-- Friday, 19 February 2021 08:28 --

MgX píše
Zobrazit v plné verzi taktéž využívám... a taky nevidím.

Zrovna tohle je funkce prohlížeče, ne? Když už tu mají chybět fíčury kvůli čistotě, proč sem dávat zrovna tohle? :-)

Příloha
IMG_6813764222D1-1.jpeg
IMG_6813764222D1-1.jpeg
[ 665.29 | Zobrazeno 138 krát ]

Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
19. 2. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Majkl píše
Taky nevidím možnost kopírovat odkaz na příspěvek.

Tohle by šlo možná jednoduše upravit tak, že by odkaz na příspěvek byl schovanej pod datem a časem. Teď to nedělá nic.

Příloha
PNG image.png
PNG image.png
[ 32.9 | Zobrazeno 123 krát ]

Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
19. 2. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
Pridal jsem do paticky odkaz na desktopovou verzi fora.

Jak casto se pouziva odkaz na prispevek? Potreboval by nejakou ikonku, na datech mi to nepirjde prilis logicke.

Otazka co se sankovadly v prerostlych AR threadech ;-) Zvetseni pisma, po kterem vsichni volali, tomu nepomohlo. U Majkla tomu navic nepomaha format data, ktery ma nastaveny, normalne to nevypada tak hrozne jako u neho ;-) Podle me to strankovadlo musi pryc. Mozna i pocet prispevku. Pridal bych ikonku >> prenasejici na posledni prispevek. > prenasi na posledni neprecteny a titulek na prvni.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
19. 2. 2021 10:56 Odeslat příspěvek
Nechejme to přes víkend odležet. Předběžně stránkování ve výpisech odstraníme. Počet příspěvků ještě uvidíme, tady trochu váhám. Ikonu bych asi nepřidával, šipka vpravo to zvládne, jen je otázka, jestli to bude pochopitelné.

Odkaz na příspěvek zatím v mobilní verzi nevidím jako nutný, tlačítko bych kvůli němu určitě nepřidával. Snad položku pod ozubené kolo u příspěvku, ale spíš bych to nechal jen na desktopovou verzi.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
19. 2. 2021 11:05 Odeslat příspěvek
miho píše
Jak casto se pouziva odkaz na prispevek? Potreboval by nejakou ikonku, na datech mi to nepirjde prilis logicke.

Co vím, tak třeba Facebook používá přesně k tomuhle účelu časovou značku. Nijak by to nenarušilo vzhled. Kdo to nepoužívá, nebude ho to rušit.

miho píše
Pridal bych ikonku >> prenasejici na posledni prispevek.

Tady nic přidávat nemusíš — ikonka už tam je. Podle mě má k tomu účelu i sloužit, akorát je to tady na SF, stejně jako čísla stránek, rozbitý.
Příloha
PNG image.png
PNG image.png
[ 54.57 | Zobrazeno 123 krát ]

Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
19. 2. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Tahle ikonka vede na posledni neprecteny prispevek (pokud je cervena) nebo na posledni prispevek pokud cervena neni (budto vsechny prispevky prectene nebo neprihlaseny). A funguje obstojne, resp. dej priklad, kde nefunguje, to se muze stat jen v desyncnutem threadu a je snadne to opravit.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - MOD Profil 
19. 2. 2021 11:22 Odeslat příspěvek
Když je modrá, nefunguje mi všude. Stejně jako jakýkoli číslo stránky mě háže na první stránku threadu.

-- Friday, 19 February 2021 11:26 --

Jo, mimochodem — když se chci z threadu vrátit zpět do sekce, neudělám to jinak, než že odscrolluju nahoru, rozkliknu strukturu a kliknu na jméno sekce.
Nahoru Ohlásit tento příspěvek 

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 38 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies