SuperFórum.cz

Přihlásit se
Problém s přihlášením

Offline - Uživatel Profil 
2. 2. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
Nevím kam to napsat, ale od jisté doby mám problém se přihlásit na SuperFórum.cz, resp. na jeho sekci fin15expert. Na mnou používaných prohlížečích (Chrome, Seznam a IE) mě to vždy odkáže na service(klub).ikiosek.cz a dál něco s tím, že mi to napíše, že nelze stránku zobrazit. Ano, mám starý OS, takže tyto prohlížeče nemám aktuální, ale to vadí? Dostanu se zde jen přes mobil nebo jak nyní přes prohlížeč Safari a poté mě to žádá o přihlášení přes Facebook nebo Google, ač jsem připraven zadat údaje, které jsem si vytvořil při zadávání zde na fóru.

Má s tím ještě někdo problém? Jak z toho ven? Pro rýpaly: Snažil jsem se najít téma na tuto problematiku.

Díky za pomoc!
Poslední příspěvek


Offline - ADM Profil 
2. 2. 2020 21:32 Odeslat příspěvek
Myslím, že to zde nevadí. Zcela jistě někdo odpoví.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
2. 2. 2020 22:57 Odeslat příspěvek
Zkopiruj tady prosim adresu a hlasku, kterou to napise. Deje se to pokazde nebo jen nekdy?


Offline - Uživatel Profil 
2. 2. 2020 23:13 Odeslat příspěvek
Po zadání odkazu https://service.ikiosek.cz/prihlaseni/? ... Findex.php na Safari, mi to nabídne nejspíše, to, co by správně mělo a tedy http://imgworld.cz/HMEaOuYRIY.jpg

Na IE, Chrome, Seznam mi to hodí link: https://klub.ikiosek.cz/Login.aspx?back ... %3D1304848 uprostřed s chybovou hláškou:

Tento web není dostupný
Webové stránky na adrese https://klub.ikiosek.cz/Login.aspx?back ... %3D1304848 jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.

Ano, na těchto prohlížečích to dělá pravidelně a nevím, kdy to začalo? 3 měsíce? Půl roku? Chodil jsem na fin15expert celkem pravidelně, pak nejspíše nějakou dobu ne a když jsem po té době přišel, tak bum a je z toho tohle.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
3. 2. 2020 00:37 Odeslat příspěvek
V IE 11 to funguje a ten je k dispozici i pro windows 7. Takze se skoro az bojim zeptat... o jakem OS se tady bavime? A jake verzi IE a chrome? Hadam, ze chrome bude 49, aktualni bude brzy 80. Prumerny pocet bezpecnostnich chyb opravenych v kazde verzi je cca 50. Muzes si to pronasobit ;-)

Podle me by to melo fungovat i ve starsich verzich, nevidim duvod proc by ne. Ale nemam to ted jak vyzkouset...


Offline - Hlavní administrátor Profil 
3. 2. 2020 10:53 Odeslat příspěvek
Mohl byste se prosím zkusit přihlásit na jiném počítači, s aktuálním OS a prohlížečem? Ať je jisté, jestli je problém někde v účtu, nebo opravdu v těch starších verzích.


Offline - Uživatel Profil 
3. 2. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Tak na ntb s win8 jsem se přihlásil - vyskočila klasická tabulka pro přihlášení. Na PC, kde jsem nyní přes Safari a je to jediný prohlížeč, přes který se přihlásím, jsou win Vista :D Na mobilu s Androidem se přihlásím taky v pohodě (a to není ani nejnovější).

Ano, chrome například na PC není nejaktuálnější a aktualizace jsou dostupné jen pro novější OS, ale ještě nedávno to v pohodě šlo...


Offline - Hlavní administrátor Profil 
3. 2. 2020 21:29 Odeslat příspěvek
To bude pravděpodobně skutečně kombinace starého OS a starého prohlížeče. A Chrome už Windows Vista nepodporuje čtyři roky :-(

U nás jsme slučovali uživatelské databáze a přihlášení teď probíhá jiným způsobem než dřív, na jiné stránce. Aspoň funguje Safari, snad ještě vydrží.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
4. 2. 2020 01:36 Odeslat příspěvek
A funguje ti https://www.zive.cz nebo tam je stejny problem? Ted se koukam, ze ten server vyzaduje HTTP/2 a to bude zrejme problem pro stare prohlizece... V takoveem pripade bude ale chybova hlaska (minimalne v chrome) takova: ERR_SPDY_INADEQUATE_TRANSPORT_SECURITY


Offline - Uživatel Profil 
21. 2. 2020 10:31 Odeslat příspěvek
ahoj, jsem na horách na chatě a přes místní WiFi se mi po přihlášení objeví, že je BAN na IP adresu. IP by měla být 194.228.79.73 od O2. Přijde mi nesmysl, že by příležitostně pronajímaná malá chata měla mít zabanovanou IP. Bylo by možné ji z nějakého blacklistu odstranit?
Přes mobil a Operu Mini fungovat můžu, ale chtěl jsem trochu pohodlněji.
Díky.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
21. 2. 2020 19:21 Odeslat příspěvek
Odblokovano.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies