SuperFórum.cz

Přihlásit se
Vir v mobilu

Offline - Uživatel Profil 
27. 12. 2018 19:11 Odeslat příspěvek
Dobrý den, mám problém s maily na centrumu, každý den mi chodí ale i odesílám maily na cizí adresy, klidně i 100 za minutu, vidím to na nějaký virus, obsah je cizím jazykem, vůbec netuším co dělat, na mail se přihlašuji na mobilu takže je asi možné, že to v bude v mobilu, co ted s tím??
Poslední příspěvek


Offline - ADM Profil 
27. 12. 2018 19:44 Odeslat příspěvek
Nejdříve by bylo vhodné dotaz položit ve správné sekci, správného fóra. SuperFórum se skládá z několik jednotlivých fór. Vy jste si jednoduše klikla na první sekci a zadala dotaz. Nehledě na to, že jste se skutečně netrefila, tak navíc porušujete pravidla, která jste ani nečetla. Možná i z tohoto důvodu máte problémy s telefonem/PC/emailem. Nečtete a jen klikáte.


Offline - Uživatel Profil 
27. 12. 2018 19:46 Odeslat příspěvek
naprosto se tu nevyznám, omlouvám se :D


Offline - ADM Profil 
27. 12. 2018 19:55 Odeslat příspěvek
Zde je subfórum pro mobilní telefony. Ideální je, vybrat si správnou sekci a tam položit dotaz, ovšem podrobně sepsaný. Určitě by tam mělo zaznít označení telefonu - kupříkladu Samsung JS500X (to je jen příklad). Teoreticky víte, jaký operační systém v telefonu máte, tudíž dotaz pak můžete směřovat do sekce, která se příslušným operačním systémem zabývá... typicky Android.


Zde je subfórum pro rady uživatelům s PC/NTB. Tam existuje přímo sekce pro viry. Nicméně, když se jedná o stav spojený s mobilním telefonem, asi bude lepší nejdříve dotaz položit v mobilním subfóru.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies