SuperFórum.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Tapatalk?

Offline - Uživatel Profil 
13. 5. 2013 17:42 Odeslat příspěvek
Nikdy nerikej nikdy, jednou ta podpora tapatalku urcite prijde, pred pokrokem nikdo neutece.
Poslední příspěvek Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 6. 2013 19:01 Odeslat příspěvek
Já to jako pokrok třeba neberu.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
10. 10. 2013 12:45 Odeslat příspěvek
Marek Lutonský píše
Tapatalk tady přinejmenším v blízké době nepovolíme. Přišli bychom o návštěvnost, protože Tapatalk podle všeho zruší měřicí skripty. Přišli bychom o zobrazení reklamy. A uživatelé by si aplikaci ještě museli koupit (ne od nás). Tapatalk má špatný obchodní model.

Mozna nastal cas prehodnotit situaci. Tapatalk ma nyni i pro Android verzi zdarma (pro iOS a WP jiz delsi dobu), ta verze zdarma ma pry casem zobrazovat reklamu. Alespon za pokus by to jiste stalo.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
10. 10. 2013 14:51 Odeslat příspěvek
Nechystáme se na to, viz vysvětlení technických záležitostí od Michala Kwolka na předcházející straně.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
11. 10. 2013 19:25 Odeslat příspěvek
Já ani přesně nechápu smysl. Chvíli jsem to používal, ale pak jsem se na to stejně vykašlal, protože jsem přínos nepochopil.

Chápal bych ho v době hloupých telefonů s malinkým displejem s malinkým rozlišením, ale v době mobilů s 5" displeji, FHD rozlišením a vysokým výkonem nechápu. Navíc fórum má velmi slušnou mobilní verzi...

Podle mě je to zbytečné a je to akorát další zdroj problémů.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
12. 10. 2013 08:49 Odeslat příspěvek
Marek Lutonský píše
Nechystáme se na to, viz vysvětlení technických záležitostí od Michala Kwolka na předcházející straně.

Skoda no, jen aby vam tu neujel vlak stejne jako Nokii, kdyz nechtela ve svych mobilech Android.
Tady uz zverejnil jeden administrator fora podporujiciho Tapatalk, jak to bude s reklamou. Administratori for si sami budou moct zvolit, jestli bude Tapatalk jejich reklamu propoustet nebo ne.
http://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php?p=26075#p26075
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
31. 10. 2013 13:11 Odeslat příspěvek
Tapatalk je vhodný pouze na slabší stroje. Jinak nemá význam.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
20. 6. 2014 08:39 Odeslat příspěvek
Marek Lutonský píše
Tapatalk tady přinejmenším v blízké době nepovolíme. Přišli bychom o návštěvnost, protože Tapatalk podle všeho zruší měřicí skripty. Přišli bychom o zobrazení reklamy. A uživatelé by si aplikaci ještě museli koupit (ne od nás). Tapatalk má špatný obchodní model.

Tapatalk jiz obchodni model zmenil. Je zdarma na Androidu, WP i iOS, umoznuje administratorovi fora v nastaveni rozsireni pro tapatalk zvolit, zda se bude uzivatelum tapatalku na foru zobrazovat reklama nebo ne. Je na case prehodnotit situaci.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
6. 5. 2017 07:12 Odeslat příspěvek
Zdravím, nějaká změna či přehodnocení situace?
Nahoru Ohlásit tento příspěvek 

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies