SuperFórum.cz

Přihlásit se




Zpožďování e-mailových notifikací

Offline - Uživatel Profil 
21. 6. 2011 16:25 Odeslat příspěvek
viz. http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic ... &t=1144215
Poslední příspěvek Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
21. 11. 2012 00:13 Odeslat příspěvek
jen pro informaci: za poslední týden nepřišla žádná emailová notifikace o nově vloženém příspěvku. Dorazit jich mělo 10 nebo 20.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
21. 11. 2012 10:10 Odeslat příspěvek
Koukám, že tu na to už rok a půl z vysoka se*ou. Já sem přešel na to RSS, jediná pruda je, že nelze mít feed ze sledovaných témat, takže když nechci sledovat celé fórum nebo sekci, tak je to dost pruda.

Výhoda zase je, že tam jsou celé texty příspěvků, takže na web musím jen když chci reagovat.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
21. 11. 2012 21:51 Odeslat příspěvek
Máte mail na Seznamu, že? Nám chodí e-mailové notifikace okamžitě, ale Seznam teď zprávy z nějakého důvodu zahazuje. Řešíme to.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
5. 3. 2013 00:02 Odeslat příspěvek
Zdravím,

stává se mi, že začnu sledovat určitý topic, kde mám nastaveno upozornění na email při každém novém příspěvku nebo změně. Vše chodí v pořádku třeba 14 dní a pak z nějakého nepochopitelného důvodu přestanou maily chodit. Toto se mi bohužel nestává jen u superfora, ale i na jiných fórech.
Na jednom fóru to vysvětlují tím, že je chyba na straně poskytovatele email. schránky. Využívám Free volny a nikdy jsem s nimi neměl žádný problém, co se týká doručování mailů. Akorát u toho sledování témat mi to zaráží.

Myslíte, že je možné, aby Volny nedoručoval (schválně nebo nevědomky) takto vygenerované maily? Je pravda, že mi denně přijde třeba 50 mailů(ale to by snad neměl být tento důvod)

Prosím o radu, jak tomu předejít, jestli máte podobnou zkušenost atd..

děkuji
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - ADM Profil 
5. 3. 2013 18:07 Odeslat příspěvek
Jen hloupost - nepadá Ti to do nevyžádané pošty?
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
6. 3. 2013 00:20 Odeslat příspěvek
nene, do nevyžádané pošty mi to nepadá. Přijímám poštu přes Outlook Express a Spam mám nastavený, aby chodil normálně pouze s označením.

Po určité době, co dané téma navštívím, tak zase upozorňovací maily začnou chodit.

Ještě mi napadá - nemůže to být také způsobeno tím, že ne vždy se z daného fóra odhlásím, ale pouze vykřížkuju?

Opravdu jsem to četl na jiném fóru(nechci dělat reklamu), kde tento problém administrátoři popisují, že se děje převážně u emailů, které nejsou placené.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
6. 3. 2013 00:32 Odeslat příspěvek
taky mi žádná z 4 vědomých notifikací za posledních 24 h emailem nepřišla.

mám schránku na seznamu. v ní mi pristálo 3x asi 20 zpráv o nedoručitelných emailech na emailové adresy, které jsem v životě neviděl. Důsledek toho údajnégo herekského útoku?
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
6. 3. 2013 01:22 Odeslat příspěvek
audis: seznam.cz s tím má poslední dobou hodně problémy, co jsem četl na různých fórech.

Bylo by dobré, kdyby se tady k tomu vyjádřili zdejší admini, kteří s tím mají každodenní zkušenosti.

Docela bych rád vyřešil otázku toho, jestli si mám jít platit emailovou schránku, odejít od Volny.cz atd..
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Hlavní administrátor Profil 
6. 3. 2013 08:32 Odeslat příspěvek
Situace je takova, ze forum odesila vsechna upozorneni, ktera odeslat ma.

Bohuzel ta spousta mailu z jednoho serveru s textem lisicich se jen odkazem na spoustu adres se naramne podoba spamu takze nekteri poskytovatele mailu s tim maji problem. Nedavno se resil problem se seznamem a docela to tam drhlo.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
6. 3. 2013 10:46 Odeslat příspěvek
Hlavně se musí vždy prokliknout ten odkaz v mailu aby chodily další maily, takže jakmile se jeden mail ztratí tak to přestane chodit pro dané vlákno úplně.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
14. 3. 2013 03:08 Odeslat příspěvek
Server byl právě přestěhován, podle logu maily odchází.
Nahoru Ohlásit tento příspěvek 

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies