SuperFórum.cz

Přihlásit se




Podpisy

Offline - Uživatel Profil 
17. 4. 2008 19:00 Odeslat příspěvek
Nemohlo by se nějak udělat, aby uživatel mohl mít více podpisů a v každé kategorii se zobrazoval podpis pro ni určený? Pokud si dám do podpisu konfiguraci počítače, protože často navštěvuji forum o počítačích a pak se půjdu bavit do aut či např. do jídla a vaření, je takovýto podpis tak nějak mimo mísu..
Poslední příspěvek Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
17. 4. 2008 19:51 Odeslat příspěvek
spis bys ho mohl aspon napsat do jednoho radku :mrgreen:
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
17. 4. 2008 19:57 Odeslat příspěvek
A není náhodou konfiguraci počítače vyhrazena speciální kolonka v profilu?
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
17. 4. 2008 21:26 Odeslat příspěvek
Michal P: on to myslel teoreticky. Nemusi sa prave jednat o konfiguraciu pc. Ja by som uvital, keby pod telom spravy pri odpovedani bolo okrem zaskrtleho pridat podpis aj ramcek s podpisom ktory by som mohol prepisat. Ale na druhej strane mne to tolko nevadi, ked som na vareni a mam podpis nokia. Tak nech vsetci vedia hned aj bez mojho profilu ze som fanda do mobilov a ze asi najcastejsie som na MM. :-D
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
3. 2. 2009 06:24 Odeslat příspěvek
Téma dlouho neaktivní, snad nevadí - dočetl jsem se jen, že formátování podpisu se asi konat nebude, tím pádem se nebudou moc přidávat do podpisu místo textu ani obrázky, že? Povolení BBcode vypnuto.
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
3. 2. 2009 06:29 Odeslat příspěvek
Obrázky se nemohly přidávat nikdy a neuvažovalo se,že by se někdy povolily.
Přece jen chceme fórum a ne omalovánky ;-)
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
3. 2. 2009 06:52 Odeslat příspěvek
Určitě jsem neuvažoval o omalovánkách nebo nějakých plachtách - kdyby se tomu dala podobná pravidla jako u avataru. Taky třeba nechápu jaký má smysl dát si do podpisu svojí sestavu :)
Ale dobřéé, jen jsem se ptal ;)
Ohlásit tento příspěvek 


Offline - Uživatel Profil 
3. 2. 2009 10:32 Odeslat příspěvek
No někdo je na to hrdý stejně,jako na obrázek v podlisu.Bohužel tohle už neovlivníme.To bychom museli projíždět každého uživatele...Jinak s obrázky ani tagy se nepočítá ;-)
Nahoru Ohlásit tento příspěvek 

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies