AVmania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Jakou 55" televizi k PS4 za cca 15 - 20 000?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 5. 2015 11:13 Odeslat příspěvek
Ahoj,

Pořídil jsem si PS4 a potřeboval bych poradit s výběrem TV.

Kritéria: - 55" úhlopříčka
- cena +-15 - 20k
- 3D nepotřebuji / nechci
- pozorovací vzdálenost cca 2m
- převážně pro hraní, na TV moc nekoukám

Na fóru jsem se dočetl, že pro PS jsou vhodné TV od Sony protože mají nízký input lag, bohužel nevím jak kvalitní TV Sony vyrábí, proto bych uvítal i jiné výrobce, pokud jsou lepší. Na značce nelpím.

Děkuji za odpovědi.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2015 12:41 Odeslat příspěvek
Všeobecně to teď řešíme ve vláknu PS4 televize do 14tisíc. Zatím jsme došli k tomu že nejideálnější je Sony kvůli nízkému input lagu, tu ale v téhle velikosti za 20k nekoupíš. Nejblíže je W705 nebo W805 ve velikosti 50". Problém je, že na tohle tu žádní odborníci nejsou.


Offline - Administrátor Profil 
21. 5. 2015 12:50 Odeslat příspěvek
Na co tu žádní odborníci nejsou?


Offline - TV expert Profil 
21. 5. 2015 13:55 Odeslat příspěvek
Sony je obecne dobra volba, bezohladu na to ci to je k PS4 alebo nie. Kazdopadne ako tu uz bolo spomenute, v takej uhlopriecke a cene ale ziadne nenajdes. Takze tu nepochodis. Je treba sa poobzerat inde.


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2015 14:01 Odeslat příspěvek
Co se týče parametrů ohledně hraní her. Input lag určuje pouze jak rychle reaguje obraz na vstup. Někteří se tu ale zmiňovali o rozmazávání, které by měla ovlivňovat odezva. Přijde my ale divné, že by se odezva neprojevovala při sledování filmů. Až bude čas, zkusím u rodičů připojit PC k TV, sám teprve vybírám a vypadá to že počkám na nové modely.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 5. 2015 14:08 Odeslat příspěvek
Dobre, tak pokud slevim z te uhlopricky, libila by se mi tahle...

http://televize.heureka.cz/sony-bravia- ... e/#section


Offline - Administrátor Profil 
21. 5. 2015 15:00 Odeslat příspěvek
Damyen píše
Co se týče parametrů ohledně hraní her. Input lag určuje pouze jak rychle reaguje obraz na vstup. Někteří se tu ale zmiňovali o rozmazávání, které by měla ovlivňovat odezva. Přijde my ale divné, že by se odezva neprojevovala při sledování filmů. Až bude čas, zkusím u rodičů připojit PC k TV, sám teprve vybírám a vypadá to že počkám na nové modely.

Nabídnuto bylo. Druhá věc je, že na to nejsou finance. Navíc - každý skutečný hráč má trochu jiné požadavky, tudíž se stejně nevyhne nějakému odzkoušení.


Offline - TV expert Profil 
21. 5. 2015 16:06 Odeslat příspěvek
diR3cT píše
Dobre, tak pokud slevim z te uhlopricky, libila by se mi tahle...

http://televize.heureka.cz/sony-bravia- ... e/#section
Lepšiu voľbu na hranie budeš hľadať ťažko.


Offline - Administrátor Profil 
21. 5. 2015 16:52 Odeslat příspěvek
diR3cT podobný model v testu na avmania.cz...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 12. 2015 11:07 Odeslat příspěvek
poprosil bych o názor k https://www.sony.cz/support/cs/content/ ... W809C/list

chci ji použit převážně k PS4


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 1. 2016 02:34 Odeslat příspěvek
Ja to resil mesic take jakou 4k TV k hrani PS4 vybral jsem nakonec Sony KD 55X8505 cena byla do 40.000 ma Triluminous display,Xreality pro,jsem velmi.spokojeny PS4 na 4k TV upscaluje obraz ze to je pomalu virtual realita


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 1. 2016 15:06 Odeslat příspěvek
Jidina vyhoda co sony ma, je ze jde nastavit tak, ze nebezi pwm, udajne se umi pri vypnuti ps4 vypnout, ale tomu neverim, ze realne funguje.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 2. 2016 15:11 Odeslat příspěvek
Budeš se divit ale funguje,k sony TV funguje Dualshock 4 z PS4 takže ho máš i jako ovladač jak k TV tak k PS4


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 2. 2016 23:19 Odeslat příspěvek
Tak to funguje vsude, jmenuje se to hdmi-cec. Pokud by se to muselo nejak spravoat s tim a pak s tim, tak zas neskutecny ojeb.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 2. 2016 15:41 Odeslat příspěvek
Tam nepotrebujes hdmi cec tam to jede pres.bluetoth zadnej kabel do TV
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies