Fórum FinExpert.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 19. 3. 2024 11:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 7. 2020 09:04 
Offline
Návštěvník
U mě na A-kartě to fungovalo. Ale už je to docela dávno. Revolut už jsem dlouho nepoužil, tak neřeknu aktuální info.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 9. 2020 07:44 
Offline
Přeborník
Vraci jeste nejaka KK za platby SIPO ?

//staci do SZ :-))


Naposledy upravil slavo963 dne 27. 9. 2020 19:34, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 9. 2020 08:30 
Offline
Mírně pokročilý
Ano a když chvíli počkáš, tak ti tady některý jouda napíše i která.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 28. 9. 2020 16:46 
Offline
Přeborník
mam nove sjednanou Kreditku od CSOB s bonusem 1000Kc za sjednani. Dale vraci 2%, max 1000b/mes do sveta odmen. Budu s kreditkou normalne platit, blizi se vanoce, atd, ale nejake tipy na maximalni vyuziti ;-)
Revolut , cashbacky, platby na poste atd?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 28. 9. 2020 16:48 
Offline
Trvalý BAN
Crypto.com?


Nahoru
 Profil   
HRT 1 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 28. 9. 2020 16:58 
Offline
Diskutér
Když je kurz ČSOB o 2,7 % vyšší než "střed", tak mít za to 2% cashback je teda vážně super. :D


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 11. 1. 2021 08:23 
Offline
Přeborník
Kreditka od CSOB vraci za dobijeni Revolutu?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 6. 4. 2021 19:51 
Offline
Kolemjdoucí
Zdravím,

už několik let používat kreditku od Hello Bank, ale poslední dobou mě začíná štvát. Nejen, že osekali vratky, ale navíc si musím hlídat, jestli náhodou neplatím na poště, jestli neplatím pojištění nebo nedobíjím Revolut a aby úhrada byla připsána do konce kalendářního měsíce (abych neplatit poplatek). Těch podmínek je už prostě moc.

Potřeboval bych poradit, jestli existuje nějaká kreditka, třeba i bez vratky, která má vedení za rozumných podmínek zdarma a výše uvedené věci bych nemusel řešit. Jelikož mám penzijní fond u KB napadla mě A karta. S Raiffeisen mám bohužel špatnou zkušenost, tam už kreditku nechci. Existuje ještě nějaká rozumná varianta?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 6. 4. 2021 21:01 
Offline
VIP uživatel
Uživatelský avatar
kreditku zdarma bez bonusu ma napr. FIO

_________________
Zedňa


Nahoru
 Profil   
HRT 1 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 6. 4. 2021 22:52 
Offline
Inventář
@arkadin:
Není to tak složité, stále stačí hlídat jen tu poslední z podmínek, které zmiňuješ. Stále totiž platí, že když je na konci měsíce dluh nula, tak se vůbec nepočítají žádné úroky, i u jinak ihned úročených operací jako výběry z atm, Revolut, pošta či převody. Tedy na ostatní podmínky není třeba koukat, nulový dluh koncem měsíce = z pohledu systému HB "nepoužívaná" kreditka, tedy bez poplatků, bez úroků, bez pojistného případného sjednaného pojištění schopnosti splácet.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 7. 4. 2021 08:22 
Offline
Mírně pokročilý
arkadin> Ano, je, a já ji používám dlouhou dobu. M&M Gold od Unicredit Bank. Podmínka - 50 tis. Kč příjem na účet pro Premium účet s touto kartou zdarma. Jinak středový kurz Mastercardu, automatická splátka, zdarma. Víc od kreditky vlastně nepotřebuju.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 10. 4. 2021 11:46 
Offline
Nadšenec
Mám taky Hello a souhlasím, že už to není co bývalo, ale kvůli výhodným směnným kurzům si ji nechám. Jinak mám i záložní kreditku FIO (zcela zdarma) na vše, kde se nevyplatí nebo nejde použít neembosovaná Hello KK.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 18. 4. 2021 11:49 
Offline
Kolemjdoucí
antoushek: To zní zajímavě, mají ale hooodně vyjímek pro připsání odměn (podle "merchant code" platebního terminálu obchodníka) Sám nad tím přemýšlím ve větším - nebylo by od věci založit eshop s offshore sídlem a platit sám sobě, nevím teda jak by to bylo se zákony a hrozbou flagu u AML. Ty jsi na něco přišel? Rád bych to probral s někym, kdo do věcí dobře vidí aby mě upozornil na nedostatky. Těhle srandiček se dá najít víc, stačí vymyslet jak z toho co nejvíc vytěžit, než to zaříznou.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 30. 5. 2021 16:07 
Offline
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Která kreditní karta vrací nejvíce korun zpět?
KK ČS dává 1 procento, max. 350,- Kč a doufám, že je to i ze všech plateb přes CRV.
DATART karta Premia by měla vracet 1 procento ze všech plateb, max. 500,- Kč. Ale nepodporuje GPay a netuším jestli jde nahrát do CRV.
Je ještě nějaká lepší?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami
Odeslat příspěvekNapsal: 30. 5. 2021 16:18 
Offline
Inventář
Lepší jsou, ale buď už je nelze nově sjednat (RB Mall kreditka), nebo mají hafo výjimek z odměn, a to nejen při zapojení Curve (dnes už téměř všechny). Pokud ti jde o jedinou a bez výjimek, jdi do té od ČS, to je jedna z mála, co výjimky zatím nemá (a je použitelná s Curve jako net platby). A do GPay přidáš tu Curve.


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group