Tom Tom one xl problém

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod torg 7. 3. 2008 20:34

Mám problém s mým tom tom one XL. Pokaždé když ho vypnu tak po opětovném zapnutí hledá signál. Když ho vypnu na chvilku tak pak hledá třeba pět sek. ale když přes noc tak i pět munut.. místo pozice nemením. Když byl nový tak to asi první týden nedělal. Myslíte že je to vada nebo je to normál? Funguje dobře jen to hledání signálu gps mi trochu vadí..
torg
Uživatel

Odeslat příspěvekod imaster 7. 3. 2008 21:28

Já si myslím, že je to normální. Ty sice pozici neměníš, ale satelity ano. TT poskytuje přes TT home ke stažení zdarma GPSfix , jsou to polohy stelitů na nějakou dobu dopředu podle Tvé pozice zadané v navigaci jako domov.
Je zcela běžné, že můj GO 910 po delším vypnutí (dny) potom stahuje pozice satelitů i 5-10 min (podle výhledu na oblohu).
imaster
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod torg 7. 3. 2008 22:03

Já jsem si právě myslel že to navigace bude hledat jenom při prvním zapnutí přístroje a pak by si polohy satelitů měla i vypnutá vypočítávat. Ale nevím, proto se ptám..
torg
Uživatel

Odeslat příspěvekod petr22 7. 3. 2008 22:10

Kdyz je vypnuta, tak je vypnuta a nic nedopocitava :-)

Kazda navigace, kdyz je chvili vypnuta, pri zapnuti nevi kde je a nema signal - a tech par minut trva, nez se chytne.
petr22
Uživatel

Odeslat příspěvekod torg 7. 3. 2008 22:24

ok ok:o)
torg
Uživatel

Odeslat příspěvekod petr22 7. 3. 2008 23:18

Nektere starsi kousky startuji podstatne dele :-)
petr22
Uživatel

Odeslat příspěvekod XXTeens 8. 3. 2008 06:00

Je to normální - čím déle vypnutej, tím déle hledá signál. Akorát se mi nezdá, že po jedný noci by hledal pět minut. Mně i po týdnu hledá tak max. 2-3 minuty.
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků