očkování proti CoViD-19

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jakou vakcínu proti CoViD-19 byste pro sebe upřednostnili?
Pfizer/BioNTech Comirnaty - mRNA vakcína 73 %  57%  [ 73 ]
Moderna - mRNA vakcína 7 %  5%  [ 7 ]
AstraZeneca - vektorová vakcína 1 %  0%  [ 1 ]
CureVac - mRNA vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Johnson & Johnson (Jansen) - vektorová vakcína jednodávková 9 %  7%  [ 9 ]
Sanofi Pasteur (GSK) - rekombinantní vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Novavax NVX-CoV2373 - rekombinantní vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Gam-COVID-Vac (Sputnik V) - vektorová vakcína 2 %  1%  [ 2 ]
CoronaVac (Sinovac) - inaktivovaná vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
BBIBP-CorV (Sinopharm) - inaktivovaná vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Nevím ještě. 4 %  3%  [ 4 ]
Je mi to jedno kterou. 8 %  6%  [ 8 ]
Nejlépe všechny. 4 %  3%  [ 4 ]
Žádnou nechci. 20 %  15%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 128

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 10. 2021 21:37

goes píše:Ono nejhorsi co muze cloveka potkat je to kdyz ho mello hondoti jako v poho typka

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 10. 2021 22:47

Největší odborníci na vakcíny jsou řidiči, kadeřnice, kosmetičky a prodavačky...
Naposledy upravil Katikakus dne 26. 10. 2021 05:19, celkově upraveno 1
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 10. 2021 05:19

goes píše:Ze bych s tim urikal na policii? Ne to ne. Ze bych si vymyslel ublizivano na silnici protoze nekdo nejede jak chci? Ne ti ne. Co tam mas dal

Navic proc chces odbocit od tve radosti z dusledku ockovani.


Odbočovat jsi začal ty a znova ti říkám, že podsouváš. A proto si třeba zajedeš 50 kiláků, jen abys někoho mohl vzít zprava a podobně, protože jsi s chováním těch lidí úplně ok a ani nemáš potřebu, to tady ventilovat, co.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2021 07:20

jako z ucebnice... tim, ze zacnes resit druhe z toho tveho dna, mit radost, ze nekdo ma problem s ditetem, coz muzes vyuzit ve sve antivax propagande nic jineho, nez dno neudelas.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 26. 10. 2021 07:27

Už jsou jen dna
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 10. 2021 07:42

goes píše:jako z ucebnice... tim, ze zacnes resit druhe z toho tveho dna, mit radost, ze nekdo ma problem s ditetem, coz muzes vyuzit ve sve antivax propagande nic jineho, nez dno neudelas.


Opět, řešit jiné jsi začal ty a když na tebe jen reagují, tak to obrátíš, že oni řeší tebe.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2021 08:08

fajn dobre, idealni je vzit vitr z plachet, kdyz vidim, ze ted uz budes jen kopat nozkama.

Ano zacal jsem to ja. Tim to mame uzavrene a muzeme se vratit zpet k tve radosti z toho co se stalo, abys to mohl pouzivat jako argument ve svem covidovem antivax postoji.

proste tou snahou co nejvice zacit resit veci jine (ij kdyz s nimi zacal nekdo jiny) nezmenis to, kvuli ceho to zacalo.

Proste lidske dno toto prat druhym.
anonymni

Odeslat příspěvekod EL_XEL 26. 10. 2021 08:12

aikoN píše:
EL_XEL píše:Závažnější vedlejší účinky očkování jsou velmi nepravděpodobné a platí, že kdyby se víc lidí (tak devadesát procent) nechalo naočkovat, mohli jsme mít klid. Ale spousta *****ánků, vlastenců a podobných hovad mají prostě svůj rozum a nejsou ovce a tak jsme tam, kde jsme.


Jsou sice vzácné, ale za to to stojí za to, když si člověk vytáhne Černého Petra.

https://video.foxnews.com/v/6262045756001#sp=show-clips

Matka teď určitě nelituje, že upřednostnila zájmy společnosti před zájmy své dcery.


Jsem si jistý, že několik lidí uhořelo v autě proto, že nemohli rozepnout bezpečnostní pásy. Přesto je nepřestanu používat. Tohle je statisticky úplně stejný jev.
Duševně choré tučňák.
EL_XEL
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 26. 10. 2021 10:02

goes píše:fajn dobre, idealni je vzit vitr z plachet, kdyz vidim, ze ted uz budes jen kopat nozkama.

Ano zacal jsem to ja. Tim to mame uzavrene a muzeme se vratit zpet k tve radosti z toho co se stalo, abys to mohl pouzivat jako argument ve svem covidovem antivax postoji.

proste tou snahou co nejvice zacit resit veci jine (ij kdyz s nimi zacal nekdo jiny) nezmenis to, kvuli ceho to zacalo.

Proste lidske dno toto prat druhym.


To je pravda, že to asi nemá cenu. Ty tu budeš donekonečna podsouvat, že mám z toho radost, já budu opakovat, že jsem nic takového neřekl a budeme neustále cyklovat. Mohl by sis najít lepší zábavu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2021 10:07

Na základě dat, která máme k dispozici, tak většina nově diagnostikovaných jsou neočkovaní lidé, a většina hospitalizovaných i v těžkém stavu jsou neočkovaní,” řekl Vojtěch.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 26. 10. 2021 10:08

Bylo.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2021 10:28

aikoN píše:
goes píše:fajn dobre, idealni je vzit vitr z plachet, kdyz vidim, ze ted uz budes jen kopat nozkama.

Ano zacal jsem to ja. Tim to mame uzavrene a muzeme se vratit zpet k tve radosti z toho co se stalo, abys to mohl pouzivat jako argument ve svem covidovem antivax postoji.

proste tou snahou co nejvice zacit resit veci jine (ij kdyz s nimi zacal nekdo jiny) nezmenis to, kvuli ceho to zacalo.

Proste lidske dno toto prat druhym.


To je pravda, že to asi nemá cenu. Ty tu budeš donekonečna podsouvat, že mám z toho radost, já budu opakovat, že jsem nic takového neřekl a budeme neustále cyklovat. Mohl by sis najít lepší zábavu.


Honziku jsi presne ten typek co i kdyz ho chytnou za ruku tak bide ze vsech delat blbecky jak to nebyl on. Jednou se zkus postavit za to co rikas a delas.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 26. 10. 2021 10:30

Zacina sa tu oslovovat menami, ide do tuheho.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 26. 10. 2021 10:35

LukasKoudak píše:Na základě dat, která máme k dispozici, tak většina nově diagnostikovaných jsou neočkovaní lidé, a většina hospitalizovaných i v těžkém stavu jsou neočkovaní,” řekl Vojtěch.

Kdyby to rekl nekdo komu se da verit, tak by to bylo lepsi, ale budiz
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 10. 2021 10:36

glider píše:Zacina sa tu oslovovat menami, ide do tuheho.

To je taková goesova klasika
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků