Chytré hodziny

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 4. 10. 2022 21:18

Dobrý duch píše:
zamis píše:
Dobrý duch píše:Aneb jak jednoduchemu publiku doprat super pocit. Hodinky maji certifikat CE tedy ro co musi mit kazda vec v eu. Je to v podatste bezpecnostni certifikat. Nic o tom ze toto zarucuje nejake lvality mereni.

hodinky certifikaci mají a dávno se už prodávají. Tady jde o funkci měření EKG, kterou sice uměly, ale nemohly ji zatím mít zprovozněnou.


Mozna si ten clanek precti...

"Huawei se podařilo získat evropskou certifikaci CE pro své chytré hodinky Watch GT 3 Pro."

- to je jedina zminka o nejake certifikaci v danem clanku. Zbytek uz je pouze o nejake funkci, ale ze by ta dostala posveceni od evropske lekarske komory bo jak se jmenuji, jako zdravotnicke zarizeni tam nikde nevidim.

- CE certifikace opravdu neresi to, zda lze meric EKG pouzivat nebo ne...



Čtu tam:

Díky aplikaci Huawei ECG s hodinkami půjde provádět měření EKG a výsledky elektrokardiogramu srdce budou moci být uznány jako lékařské měření.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 10. 2022 20:35

Tak dnes 9km chuze na gps aktivita, 8km nachozeno normal pohybem (celkem pres 20tis kroku), 1:45 florbalu aktivita. Presne 24h od nabijecky a mam 60%.
Odpovidal jsem cca 10x na zpravy a jednou telefonoval, notifikace si ctu porad na hodinkach.
Jako fakt dobre. Nemusim nabijet na dva dny minimalne.
Florbal jsem hral s potitkem a cajk, nemuze to vadit
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 5. 10. 2022 20:53

Nissan350Z píše:Jsem se byl dneska taky podívat na nový AW Ultra a ta hrana u displeje mi pohmatem přišla fakt dost ostrá. A jak psal moucha, obyčejný AW oproti nim vypadaj jak hodinky pro holky :D

Jsou pekny, ale kura 25tis je moc..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 10. 2022 20:59

Já to říkám furt, že mezi denní a dvoudenní vydrží je velký rozdíl v komfortu. Tak snad bude tento trend pokračovat.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 5. 10. 2022 21:53

No z osmidenní na třídenní to není nic k radosti...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 10. 2022 22:02

No to ne. Ale to jsi ještě šťastný, já se nad dva dny nedostanu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 6. 10. 2022 10:36

jsem rád, že nemusím baterku řešit když si hodinky řeknou jen o pár procent za den
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 10. 2022 10:56

Jsem si dal turistiku rychlou a najs, fakt najs, na mensi se nevratim
Přílohy
4545982C-E987-4519-B0F8-07051D6E9952.jpeg
B0686703-3A23-48EC-983C-F264ADA8C04B.png
B0686703-3A23-48EC-983C-F264ADA8C04B.png (72.62 ) Zobrazeno 349 krát
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 10. 2022 10:59

ty jo, to je jak mobil na ruce nalepený
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 10. 2022 11:02

Nevím no. 25tis za hodinky. Kdo má v dnešní době plat 25 čistého? Já to rozhodně nejsem.
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 10. 2022 11:24

Taky bych za tak malo nevyzil.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 6. 10. 2022 11:32

To bych měl na nájem jenom.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 10. 2022 11:36

Arnie J píše:ty jo, to je jak mobil na ruce nalepený


Jn, proto mám radši kulaté hodinky. Přesně tenhle pocit jsem měl z obdélníkových.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 10. 2022 11:58

aikoN píše:Čtu tam:

Díky aplikaci Huawei ECG s hodinkami půjde provádět měření EKG a výsledky elektrokardiogramu srdce budou moci být uznány jako lékařské měření.


ctes co chces, ne souvislosti... napr. ze CE certifikace neresi nejakou funkci hodinek, takze ve clanku neni ani zminka o nejake certifikaci te sluzby...
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 6. 10. 2022 12:01

Moucha píše:Jsem si dal turistiku rychlou a najs, fakt najs, na mensi se nevratim

jako takhle to vypadá fakt frajersky, o tom žádná. Ale jako většina bych si asi nedokázal u sebe obhájit cenu vs četnost využití. Ale na srazu se na ně rád podívám.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků