Aukro vs Bazoš

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Aukro nebo bazoš
Aukro 3 %  10%  [ 3 ]
bazoš 27 %  90%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 30

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 12. 2021 09:49

Oproti tomu mi volal pak jinej typ, že je vezme tak do dvou tejdnů max, ale prachy pošle všechny předem na účet, karakter. Chtěl jsem jen zálohu litr, hned poslal.
Už to jsou teda tejdny tři a OSB tu vlastně furt leží :hm :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 12. 2021 09:51

:D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 12. 2021 10:22

TomeekHoleek píše:Oproti tomu mi volal pak jinej typ, že je vezme tak do dvou tejdnů max, ale prachy pošle všechny předem na účet, karakter. Chtěl jsem jen zálohu litr, hned poslal.
Už to jsou teda tejdny tři a OSB tu vlastně furt leží :hm :D


to ja uz tak prodal dva skutry... vzdy penize predem po sezone a odveze si to az na jare...
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 12. 2021 10:26

TomeekHoleek píše:Oproti tomu mi volal pak jinej typ, že je vezme tak do dvou tejdnů max, ale prachy pošle všechny předem na účet, karakter. Chtěl jsem jen zálohu litr, hned poslal.
Už to jsou teda tejdny tři a OSB tu vlastně furt leží :hm :D

Má je u Tebe uskladněné na jaro, ideál :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 12. 2021 10:50

No zatím leží na hromadě těch, co tak do ledna spotřebuju, tak je to zatím fuk, ale pak to bude zavazet :(
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 12. 2021 12:58

Tak je prodas znovu no :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 4. 12. 2021 21:06

Jsem na marketplace teď našel center, a se dívám že to vypadá, jakoby ten, co byl na sbazaru ped týdnem za 500, prodával teď človkě za 1200, tak se ho zeptám, jak dlouho ho má, a jestli by mi mohl vyfotit štítek zadní. Si mě zablokoval :-( Tak jsem alespoň vystavil inzerát se stejným náznem a stejnýma fotkama plus přidal popisek, že ho před týdnem koupil za 500, ať mu teda lidi nabízí max 700. *****. Bych ho tipoval na orgáče.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 4. 12. 2021 21:35

Klasický kreténi... Jak dáváš něco levně, je to problém....

Nedávno, měl jsem tu hadry a boty, ze kterých děti vyrostly. Tak jsem to dal na Marketplace za symbolickou stovku. Volala ženská, že to chce, odkud jsem (vždycky to tam píšu) a co za to chci (stovku, vždycky to tam píšu). Tak jsem jí to řekl. Ona že si pro to němůže dojet, že bych jí to mohl přivézt. Nechci to nikam vozit a strávit tím dvě hodiny času. Ona, že je svobodná matka a má to přeci těžký... (neměla šukat na mezi s každým co potká a ještě bez gumy...). Řekl jsem jí, že to není můj problém, že prostě nemám čas to někam vozit, že to inzeruji jenom proto, že je mi líto to vyhodit, protože to jsou z většího slušné věci. Ona že HMMM.
Mezitím si pro to přijeli nějací jiní lidi, dali stovku a vypadli... Ideální...

Ona pak volala, co bude s těmi věcmi. tak jsem jí řekl že nic, že si je už odvezli jiní. Ona: "No to je pěkný" Tak jsem jí řekl že kdo dřív přijde, ten dřív mele a položil to...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 12. 2021 21:35

tslany píše:Jsem na marketplace teď našel center, a se dívám že to vypadá, jakoby ten, co byl na sbazaru ped týdnem za 500, prodával teď človkě za 1200, tak se ho zeptám, jak dlouho ho má, a jestli by mi mohl vyfotit štítek zadní. Si mě zablokoval :-( Tak jsem alespoň vystavil inzerát se stejným náznem a stejnýma fotkama plus přidal popisek, že ho před týdnem koupil za 500, ať mu teda lidi nabízí max 700. *****. Bych ho tipoval na orgáče.



Stejně je to zase nějaká ***** á-la AQ, takže žádná škoda...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 4. 12. 2021 21:41

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Redlajn 4. 12. 2021 21:45

pech. píše:Klasický kreténi... Jak dáváš něco levně, je to problém....

Nedávno, měl jsem tu hadry a boty, ze kterých děti vyrostly. Tak jsem to dal na Marketplace za symbolickou stovku. Volala ženská, že to chce, odkud jsem (vždycky to tam píšu) a co za to chci (stovku, vždycky to tam píšu). Tak jsem jí to řekl. Ona že si pro to němůže dojet, že bych jí to mohl přivézt. Nechci to nikam vozit a strávit tím dvě hodiny času. Ona, že je svobodná matka a má to přeci těžký... (neměla šukat na mezi s každým co potká a ještě bez gumy...). Řekl jsem jí, že to není můj problém, že prostě nemám čas to někam vozit, že to inzeruji jenom proto, že je mi líto to vyhodit, protože to jsou z většího slušné věci. Ona že HMMM.
Mezitím si pro to přijeli nějací jiní lidi, dali stovku a vypadli... Ideální...

Ona pak volala, co bude s těmi věcmi. tak jsem jí řekl že nic, že si je už odvezli jiní. Ona: "No to je pěkný" Tak jsem jí řekl že kdo dřív přijde, ten dřív mele a položil to...

Tohle je klasika... Rovnou pokládám/ blokuju když mě serou.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 12. 2021 23:07

tslany píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Krtkovi se zlomí lopatka a tak si řika: "Pujdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí". Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Přece jen je trochu lakomej... Ale kdyz uz sem v půlce cesty, půjdu dál." Je ve třičvrtině cesty a řika si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážne nepujčí ?! No nevadí, když už jsem až tady, půjdu dál..." Už je skoro u ježkova domu a řika si: "*****! Ten ču.ák mi tu lopatu určite nepůjčí". Prijde k ježkovo domu, vezme šutr, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zku.venou lopatu do ***** ty buzerante!!


A přitom o jahůdky se vždycky Ježeček podělil... :-(
Obrázek
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 12. 2021 23:12

TomeekHoleek píše:Oproti tomu mi volal pak jinej typ, že je vezme tak do dvou tejdnů max, ale prachy pošle všechny předem na účet, karakter. Chtěl jsem jen zálohu litr, hned poslal.
Už to jsou teda tejdny tři a OSB tu vlastně furt leží :hm :D


A vrátíš mu prachy zpět, když se dále neozve nebo smůla a bude-li pičovat, tak "Soráč, už jsem to propil"
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 12. 2021 23:16

pech. píše:
tslany píše:Jsem na marketplace teď našel center, a se dívám že to vypadá, jakoby ten, co byl na sbazaru ped týdnem za 500, prodával teď človkě za 1200, tak se ho zeptám, jak dlouho ho má, a jestli by mi mohl vyfotit štítek zadní. Si mě zablokoval :-( Tak jsem alespoň vystavil inzerát se stejným náznem a stejnýma fotkama plus přidal popisek, že ho před týdnem koupil za 500, ať mu teda lidi nabízí max 700. *****. Bych ho tipoval na orgáče.



Stejně je to zase nějaká ***** á-la AQ, takže žádná škoda...


Co to je ten center? Fakt nevim, sorry. :oops:
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 4. 12. 2021 23:22

Jinak opravdu vídíte - zlatý Aukro. Prodáváte pod cenou? Přilákáte lidi a cenu určí trh. Potřebujete vědět, zda to nechce dement? Mrknete se mu na rating, když přihazuje a pokud je to někdo takovejto (fakt borec toto) https://aukro.cz/uzivatel/saskie35?tab=allSend&type=all tak ten příhoz zrušíte a jeho bloknete.

Pech by to prostě dal za 100 Kč, jen osobní převzetí (nebo třeba za 70 Kč Zásilkovnu, pokud by měl po ruce škatuli a odběrný místo u huby). Hotovo, vyřízeno. Pokud člověk není úplnej tydýt a chce neuvedenou formu dopravy, tak se zeptá, zda by to nešlo jinak. A když nešlo, tak nepřihodí.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků