Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2021 10:57

nevim jak ho zrusit
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 22. 10. 2021 11:09

:D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 10. 2021 12:49

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 10. 2021 18:54

tslany píše:Jako soundbar pro takový prdění asi bude stačit, ale prostě dokud nebude mít litráž, tak to moc fyziku neojebe, navíc pořád je to jen předek.

Jasně, teď dojde pech a začne říkat něco o tom, že mu někdo z Tesly opíchal starou nebo tak, ale teď jsem sháněl pro pár na mateřský nějakej setup ke gramofonu a noname sloupy za litr z bazoše, přidat trochu tlumení a vyměnit kondíky a hraje to za ty prachy neskutečně, to soundbar nedá.

Soundbar je alternativní směr zvuku. Plné ozvučení vypadá zase jinak. Obě řešení mají své klady a zápory. Minimalismus v podobě dobře fungujícího, zvukově plnohodnotného soundbaru je pro mnoho lidí tím produktem, který hledají. Řešit, že objem nelze ničím nahradit, je zbytečné. Tato poučka dá se říci platí. Respektive jediný kdo ji dokáže vyvracet, alespoň částečně, je právě Bose. Bose, který ve svých malých „kostečkách a hranolech“ byl a je schopen vykřesat velký zvuk.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 22. 10. 2021 20:01

Tak pořád se bavíme o fyzice, pokud někdo použile long throw měniče na spodek pak bude muset přidat na středy atd, protože zkreslení, takže jo, dá se to udělat, že i malej ti bude pumpovat litry, ale pořád je to prostě jen předek a kdejakej pořádnej centr to zahraje líp.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 10. 2021 20:34

evlo píše:nevim jak ho zrusit

podle mě nejde, prostě si udělat novej obyč účet na jinej mail
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 10. 2021 21:04

tslany píše:Tak pořád se bavíme o fyzice, pokud někdo použile long throw měniče na spodek pak bude muset přidat na středy atd, protože zkreslení, takže jo, dá se to udělat, že i malej ti bude pumpovat litry, ale pořád je to prostě jen předek a kdejakej pořádnej centr to zahraje líp.

Jo, jenže ten soundbar má funkcí víc. Centr asi bude potřebovat další kamarády. Mám pocit, že se opět dostaneme do bloudění v kruhu.
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2021 22:10

Lg televize mi prestala videt synology NAS. Nevidi ho ani na kabelu. Ani na wifi. Na mobilu a pocitacich se na nej v siti pripojim v pohode.

Nejaky tip jak to poresit?
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 23. 10. 2021 08:05

Aktualizace softwaru TV, obnova nastavení sítě v TV, reset TV?
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2021 08:06

Vse probehlo. I reset NAS
anonymni

Odeslat příspěvekod Mizi 23. 10. 2021 09:39

Prihlasit se do NASu a zkontrolovat co se deje. Pravdepodobne bude potrebovat aktualizovat balicek Medialni server.
Mizi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2021 18:04

Dekuji za tip
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2021 15:34

_maty_ píše:
MELLO píše:Dík. :D

Připomělo mi to..

...Kromě Marečka a Hustolesa.. :D

>:-( >:-( >:-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 10. 2021 15:40

evlo píše:nevim jak ho zrusit

Neplatit za zboží.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 10. 2021 18:14

Tak sem se byl ze srandy podívat v Datartu na tu televizi, co mám vyhlídnutou https://www.datart.cz/televize-lg-oled65c12-cerna.html

Hned se tam na mě vrhnul prodavač jak sup a jal se vysvětlovat mnou už dávno známé. Šel sem tam hlavně proto, abych si ujasnil velikost a jednoznačně 65". Ale spíš mě zarazilo, že OLED sem od ostatních LED skoro nerozeznal a paradoxně mi jako lepší obraz přišlo obyčejné LED. Takové syté, přepálené barvy a jas, přesně jako na mě udělala WOW efekt ta nejlevnější LG co sem koupil na SLovači. Asi sem tady na to úchyl Průša.

A dědek hned prej, tak to pojďme sepsat. Tam mu říkám, vy si myslíte, že jen tak z minuty na minutu objednám televizi za celoživotní úspory s vidinou toho, že budu rok jíst jenom mrkev a kompoty... :D

Pán asi nevěděl, co je pořádná matovačka. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků