Jaká barva auta se vám líbí ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tommy11 13. 3. 2007 19:57

RRAAFF:ale neni
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 13. 3. 2007 20:04

turbo: Ale mohl bys ten avatar mít v trochu lepší kvalitě ;) Takhle je prd vidět a je to docela škoda :)

Jinak já kdybych kupoval nový auto, tak bych asi šel do tmavě zelené + béžový interiér 8)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboleon 13. 3. 2007 20:10

Deli: no, že seš to ty - něco málo fotek je na http://www.turboleon.rajce.net Dával jsem je tam kvůli tomu, že někdo chtěl vidět jak mám udělaný ty xenony......
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 13. 3. 2007 20:15

Nejhežčí barva je Diamantschwartz tak do 10 hodin po dukladným umytí a usušení :D

ne, nejvíc se mi na autech líbí černá - platí skoro u všech aut.
Ale např. bílá na A8 exlusive je taky noblésní.. Pak mužu všelijaký odstíny šedý.


nemám mám červenou - proto jsem měl červnou corsu :D, nemám rád obyč. bílou a zelenou. Modrá je taky fajn
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 13. 3. 2007 20:27

já mam taky meruňkovou oranž, ale Fiat a Seat mají o barvě meruněk asi jiné představy :lol:
Fiat Grande Punto 1,4/8V dynamic 3D; oranžová merengue
Koukněte také na naše webové stránky (viz. www :) )
Tommy11
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darchan 13. 3. 2007 20:38

Musím uznat, že modrá je taky pěkná a to i pastelová.

Obrázek
darchan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doupik 13. 3. 2007 21:11

Darchan: tak přesně v téhle barvě jsem tento ročník Focusu kombi řídil a byl jsem hodně překvapen z Duratec motoru (myslím 1.6), který měl docela fajně drsný zvuk! A bylo to známého firemní auto a asi neměnil nikdy gumy, protože na každé křižovatce jsem skoro až burnoutoval:D.
Doupik
Nováček

Odeslat příspěvekod qwix 13. 3. 2007 21:42

najhorsia farba co som kedy videl (s vynechanim hnackovej hnedej a hnisovej zelenej na Fave) je ta matna zelena co sa davala na Fabie (mali ich reklamne auta Vinea - este k tomu to bol Fabia Sedan - no mnamka rovno na pozvracanie sa)

inak nedavno som videl Suzuki Ignis v takej hnedo-tehlovo cervenej (ani na stranke ju nemaju) a to "auto" vyzeralo tak 100x lepsie ako obvykle...
qwix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andres 13. 3. 2007 22:13

Nejhezčí barvy jsou rudá a žlutá Ferarri. Pokud zůstaneme při zemi tak se mi líbí barvy neutrální jako odstíny šedi, stříbrná a černá. Barvy to jsou praktické a sluší téměř každému autu. Nejhorší barvu co sem viděl měla jedna škoda 120, když jí její majitel natřel na jakousi pochybně toxicky fialovo-růžovou a ještě na to byl hrdý...
Nic to nechce, jen hrát lehce.
Andres
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 13. 3. 2007 22:48

dat pric ten hnusnej zelenej pruh a odstranit ty nevzhledny napisy a sundat majaky a je to nadherny auto v nadherny barve :D
Obrázek
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 3. 2007 07:01

Na auto najradsej tmavsiu striebornu (mam teraz) alebo tmavsi odtien modrej.
Uz troska menej cervenu, ciernu a bielu.
Nemetalicku cervenu alebo bielu.
Absolutne nie nejake zlate, zlte, svetlo zelene a svetlo modre. To sa mi vobec nepaci.
anonymni

Odeslat příspěvekod wuf. 14. 3. 2007 08:20

Zluta, pekna a bezpecna barva. Jinak u novyho auta bych sel do bily, je to dneska in ale kdyz je to treba perlet tak je to lahoda.

Obrázek
wuf.
Nováček

Odeslat příspěvekod oddie 14. 3. 2007 08:24

...
Naposledy upravil oddie dne 4. 4. 2007 19:45, celkově upraveno 1
oddie
Servismen

Odeslat příspěvekod Jeffe 14. 3. 2007 08:27

Haldo píše:Na auto najradsej tmavsiu striebornu (mam teraz) alebo tmavsi odtien modrej.
Uz troska menej cervenu, ciernu a bielu.
Nemetalicku cervenu alebo bielu.
Absolutne nie nejake zlate, zlte, svetlo zelene a svetlo modre. To sa mi vobec nepaci.
Mas SZ. :wink:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 3. 2007 08:38

Obrázek

British Racing Green
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků