Jak na ně? Na holky, slečny, ženy...

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2009 00:16

Je mi jasne, ze tady bude hned hafo prispevku typu: Unleaded je traged. Ale neda mi to.
Jsem sam. A rad bych to zmenil. Jenze jsem bohuzel velice nesmely. Takze otazka zni, aneb situace je:
chtel bych si najit holku na malym meste
vek tak 14-18
aby mela neco v hlave
zbytek jsem popsal v Idealu krasy

kde se takove holky hledaji? Jak zaujmout? Co rict?
Diky za rady ;-)
Naposledy upravil MgX dne 9. 3. 2009 18:39, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název vlákna.
anonymni

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 3. 2009 00:23

jediny, co ti muzu poradit je chodit do mist, kde se vyskytuji. jinak nevim co za konkretni radu by pomohlo, imho takova neexistuje.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 3. 2009 00:35

Jestli myslíš, že jen tak oslovíš holku někde na veřejnosti a hned s tebou bude na kafe a bude tě hned milovat, tak to je blbost.
Já byl taky nesmělý, zkoušel jsem balit spolužačky a další holky co se naskytly a prd z toho bylo.
Pochopení pro mou "nesmělost" měla až jedna holka, co jsem potkal přes inzerát.

Pokud si nesmělý, tak je dobré podat konkrétní inzerát všude možně. A hlavně tam naspat, že nestojíš o dopisování, ale o seznamování osobně. To ti ušetří hodně času. Popiš tam svoje nejlepší vlastnosti, dovednosti a záliby.
Pak půjdeš asi tak 20 krát na rande a nakonec to výjde.
Hlavně musíš začít posilovat, nemít pupek, udělat si normální účes, koupit pěkné oblečení a začít hodně číst ať máš o čem povídat.
Jo a pokud ti už rostou vousy, tak se na rande ohol do hladka. většina holek vousy nemusí.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2009 00:43

S-Tony píše:Jestli myslíš, že jen tak oslovíš holku někde na veřejnosti a hned s tebou bude na kafe a bude tě hned milovat, tak to je blbost.


to mi doslo. S tou nesmelosti je to u me dost velky problem. Sel jsem na disku a nebyl jsem schopnej zadny rict ani "Pojd na drink", akorat jsem se s jednou libal v kleci. Dnes jsem si rekl, ze zkusim dalsi "zaruceny" trik a sel jsem na bruslak (nebruslar :D ). Prisel jsem pred zimak, nenapadne jsem par kusu obhlid, otocil jsem se na podpatku a sel jsem domu. Btw. Myslite, ze mam vubec sanci s lehkym telesnym postizenim (levostranna spasticka hemipareza :arrow: o 2 cm kratsi leva noha :arrow: napadam na ni, ale kdyz se na to clovek nezameri, tak nepozna), nebo to nemam radsi ani zkouset?
A co rikate na rady z www.qark.net ?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2009 00:45

Chtelo by to tu nejakou zenskou :-))
anonymni

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 3. 2009 00:50

http://www.qark.net
To jsem četl, a to píše nějaký machr co ani netuší co je pokročilá nesmělost.
Tím bych se moc neřídil.

A nebylo by pro tebe dobré si nechat udělat nějaké speciální boty co mají jednu podrážku nižší a druhou vyšší? Aby si chodil normálně?
BTW: Každý má jednu nohu kratší. Já mám pravou o jeden cm delší než levou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 3. 2009 00:56

Ony mají také vady
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2009 00:56

Mam v tom vlozky, takze je to temer neznatelne ;-). A nohu mam kazdou jinak dlouhou :-P
no, ctu dost, myslim, ze s tim problem nebude, oholit se taky neni problem, pred dvema mesici jsem zacal posilovat, v tydnu se chystam k holicce...kua to vypada jako idealni konstelace :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2009 00:58

Tony: jj, ja to mam v kombinaci s DMO, rozdil se zvetsuje, musim chodit na operativni prodluzovani achilovky.
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 3. 2009 08:54

Oprav si ten nadpis, téma jestli umíme říkat ne už tady je... :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2009 09:04

Mark: az budu na PC ;-) mobil diakritiku neumi ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Kirkwood 9. 3. 2009 14:30

Většina holek v tvém věku se hlavně pohybuje v hospodách (klubu mladých, apod), takže bych řekla, aby ses poohlédl zde :-D
Já jsem samotu a nesmělost řešila tak, že jsem chodila do hospody, naučila jsem se bavit se společností a čekala, jestli tam narazím na někoho nezadaného.. No a za cca 4 měsíce jsem si jednoho vyhlédla, párkrát jsme spolu vyrazili na kolo a byla jsem ráda, že mi nabídl společný vztah on :mrgreen:
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 9. 3. 2009 15:50

Mas nejake kamose?
Jdi s nima do hospody, do posilky, do bazenu, na plesy... Nejhorsi je sedet doma. Kdyz to vezmu podle sebe: Sama nikam nejdu, ale s kamosema treba az na kraj sveta. A nekdy treba kamos ma kamarada, ktery ma kamaradku, kterou neznas a ona nezna Tebe... No, ja jsem se takhle seznamila. Kamaradka mela kamarada, kterej mel kamarada. Byli jsme spolu (parta lidi) v hospode a skrz konicky, jsme se poznali. Parkrat se pak i sesli, bohuzel to byl (s prominutim) debil, takze nic.
Ale verim, ze Ty budes mit stesti.
A tohle radej v casopisech: hlavne moc netlac na pilu, nebo se pak kazda lekne.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 3. 2009 17:48

Nebo se natvrdo ptej jestli ti dá... 8-D

prej to vychází že 2 z deseti dají :mrgreen: zbytek asi dá tak možná facku
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 3. 2009 18:23

ach boze. z AR te uz vystipali tak ses tady? tady ti bude asi lip. na holky zadnej navod neni. jsou zkratovite myslici bytosti. hlavne se je nesnaz pochopit
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků