Schůzky v Nokia N70

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nosferatak 15. 9. 2006 13:54

Prosím o radu,
jak změnit čas u schůzek. Tím myslím to, že pokud je schůzka před 8 hodinou nebo po 17 hodině neukazuje se na předním panelu. Potřeboval bych toto nastavení změnit. Děkuji
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zhusak 15. 9. 2006 14:34

Mi to funguje. Mam nejnovejsi firmware. Takze si nech taky nahrat novy firmware.V ramci zaruky je to zadara a delaji to na pockani (trva to cca pul hodiny).
zhusak
Junior

Odeslat příspěvekod nosferatak 15. 9. 2006 14:37

Takze se ti uzkazuji vsechny schuzky i po 17 hodine???? Ja mam firware V 5.0609.2.0.1
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yngwie 15. 9. 2006 18:45

Jistěže se ukazují a ukazovaly se odjakživa. Zřejmě vlastníte unikum :-)
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 16. 9. 2006 00:06

Myslíte, že časové umístění schůzky je ten pravý důvod? To se mi nezdá. Když máte během dne čtyři a více poznámek, naplánovaná schůzka se na Today (uživatelé WM prominou) nevejde, tudíž nezobrazí.
Jakmile máte v daném dni tři a méně poznámek, naplánovaná schůzka se zobrazí, tak, jak vidíte ne mých sreenech (vidíte, že moje schůzka je naplánovaná krátce před půlnocí a zobrazuje se).

Obrázek Obrázek

Takže?
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosferatak 17. 9. 2006 09:51

Mate pravdu ale nedokazu Vam rici jak se to mohlo stat ted mi to zase funguje, ale opravdu kdyz jsem mel schuzku jak Vy pisete v 23.00 napr. tak v Today se mi ukazovala pouze do 17 hodiny pak najedou to preslo na dalsi den a neukazovala se tato schuzka. Prave nevim jak se to stalo. Ted jse vsechno v poradku ale pred tim to neslo. Nedokazu si to vysvetlit. Ale dikas.

Dalsi dotazek mam spise toho jelikoz tuto Nokii mam chviku tak bych se chtel zeptat jak jste nahoru jak vidim nad Today dal napr. Synchronizaci. Ja tam mam stale tu originalni napr. na tisknuti fotek coz nepotrebuji. Dekuji.

Nebo doplnit napriklad jdi na necim jinym nez je tam vychozi.
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 17. 9. 2006 10:40

nosferatak píše:...jak jste nahoru jak vidim nad Today dal napr. Synchronizaci. Ja tam mam stale tu originalni napr. na tisknuti fotek coz nepotrebuji...

Hledejte v menu Nástroje - Nastavení - Telefon - Pohotovostní režim - Aplik. aktiv. poh. rež. Zde si libovolně navolte zástupce dle možností.

nquote="nosferatak"]...Nebo doplnit napriklad jdi na necim jinym nez je tam vychozi.

Tuto věc jsem u Nokia N70 opravdu nepochopil, zatímco u S40 je zcela jednoduché "nacpat" do Jdi na libovolného zástupce, Symbian tuto možnost nikde nemá (u fotografií například ano, to je mi ale opravdu k ničemu). Možnost doplnit zástupce do Jdi na Vám nabídne dodatečně doinstalovaná aplikace, myslím jeden ze správců souborů. Jeho jméno si teď nevybavím.
Tuto funkci jsem na Nokia N70 pohřbil, protože ji zabil samotný Symbian.
Naposledy upravil Radek E. dne 17. 9. 2006 12:16, celkově upraveno 1
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šaman 17. 9. 2006 11:20

...Možnost doplnit zástupce do Jdi na Vám nabídne dodatečně doinstalovaná aplikace...k/quote]


Toto zvládne třeba AppMan případně jiná obdobná apl... :wink:
Šaman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosferatak 18. 9. 2006 07:16

A jak to nastavim v tom App man. Mam ho stahlej ale nevim si v tom rady. Jak nastavim abych kdyz zmacknul Jdi na tam byla nejaka aplikace kterou chci??
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Šaman 18. 9. 2006 07:38

Po spuštění AppMana jdi na záložku Installed app, je úplně vpravo. Zde si najdi aplikaci, kterou chceš mít ve složce Jdi na, klikni na Options - zvol Misc - a poté Do sezn. "Jdi na".
Šaman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosferatak 18. 9. 2006 08:16

Tak jsem to nasel myslim tim Installed apl. ale kdyz jsem to dal tak uz mi asi 15 minut hleda Gathering info a stale to nemuze dokoncit, je to normalni?????
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nosferatak 18. 9. 2006 08:31

Jo a kdyz dam Misc tak tam je akorat About a Register info
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Šaman 18. 9. 2006 08:40

15min je hodně dlouho, seznam by si měl vidět cca za půl minuty (a poté i tu volbu Do sezn. "Jdi na"). Pokuď ti tedy nefunguje popsaný návod, pomož si trochu jinak, tzn. nejdříve si spusť aplikaci, kterou chceš mít v "Jdi na", potom spusť AppMana, dostaň se v něm na druhou záložku (Running ap...), zde je aktuální přehled spuštěných aplikací, najeď na tu "svoji" no a již popsaným způsobem vytvoř zástupce v "Jdi na" :wink:
Šaman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosferatak 18. 9. 2006 08:51

Udelal jsem jak rikas. Spustil jsem si aplikaci. V Running apl. jsem dal options a dal Switch to. Vyskocilo to ale v aplikaci kdyz dam klasickou Jdi na tak neni stale tam je jenom Kalendar, Prijate a poznamky. Co ted? Kde je chyba???

Jo a stale to nechapu s tim Misc. Tam mam akorat stale About a registr info zadny jdi do. To je nahore v tom menu kdyz dam Options.
nosferatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Šaman 18. 9. 2006 09:50

Tak vyzkoušel jsem popsaný postup a není to moc dobré. Uvedu na příkladu:

- Spustím aplikaci Program
- Spustím AppMana, podívám se na záložku Running ap..., kurzorem najedu na řádek s aplikací Program, kliknu na Options, potom na Misc a na Do sezn. "Jdi na"
- Když se poté podívám do "Jdi na" sice zde přibude zástupce, není to ale zástupce Program, ale AppMan a bohužel ten se vytváří, místo jakéhokoliv programu, který bych chtěl mít ve složce Jdi na... (jinak pro info zástupce Jdi na jsou uloženy na C:\System\favourites)

Tzn. zdá se, že AppMan je pro N70ku nepoužitelný, zkusím tedy zapátrat po jiném programu a kdyžtak se ozvu...
Šaman
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků