Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2022 21:57

Tys to svoje milovaný GTA 4 hrál jen jednou? Wtf...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2022 11:55

Mám v tom tisíce hodin, tak vím, o čem ta hra je. :D Jsem hrál hlavně MP. Příběh jsem dojel dvakrát vlastně. Jednou s cheats a jednou bez. Teď se chystám na nové projetí, jen ještě nevím kdy.

Je těžké hrát cokoli, když pořád jezdíte auta. Jenže jsou nejlepší. :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 6. 2022 21:27

Far Cry 6 dohráno... byla to sračka.

Zajímavé je, že na jednu stranu opravdu věřím, že to je repetetivní, tupá, neinventivní, schématická a recyklovaná sračka, ale i tak jsem v ní strávil cca 30-40 hodin (nenašel jsem počítadlo, takže to hádám baj voko a posledních pár hodin bylo opravdu únavných) - ta hra vyloženě jde po mém OCD a snaze vyčistit mapu od každé *****é ikonky. Úspěšně jsem se tomu ubránil, ale přiznám se, že drtivou většinu věcí mám ve hře vyzobaných. Já vím, jsem máslo. Plus hlavně ze začátku není úplně jasné, co je a co není důležitá mise.
Každopádně jsem zase skončil s obrovským arzenálem, z něhož jsem doopravdy použil možná tak 15% (evidentně blbej design. Proč se crcat s tolika modely, když lidi stejně použijí jen těch několik málo? Jako fakt - na začátku jsem alternoval mezi dvěma puškami, pak jsem dostal něco lepšího co mi vydrželo, v reálu jsem použil možná tak 4 a jen pušek tam je 15. Těžké kulomety jsem použil jen jednou a jen jeden ze 4. Plus ten home-made Supremo arzenál - ani jsem na něj nešáhl, samopaly vůbec, protože jsou obecně slabý a pistole jsem používal jen dvě z deseti... Dávkování a užitná hodnota těch zbraní je úplně na prd. Hlavně proto, že hra vám vysloveně ukáže která zbraň je lepší pomocí power-barů - netřeba experimentovat), protože hra neumí dávkovat zbraně (vlastně hned z kraje jsem měl k dispozici většinu nejlepšího gearu a jediné co mě drželo zpátky byl nedostatek materiálu na vylepšování - v polovině hry jsem měl nejlepší automatickou pušku a raketomet a od té doby už nic zajímavého nepadlo. Sranda je, že mi pak hra při každém levelu nahlásila, že v krámu je novej gear, tak ať se jdu kouknout - no, nic nebylo).

Příběhové mise by byly možná i docela zajímavé, ale v podstatě vlastně ne, protože šlo stejnou aktivitu jako když jdete vymlátit jednu z mnoha pevností co jich je ve hře rozeseto, jen to je uvozené filmečkem a možná nějakou tou in-game animací uprostřed. Ach jo.
No nic, mám zase něco odškrtnuto a tahle pitomost jde do skříně. Ještě chci dojet Chernobilite (který je po několika levelech taky dost schématický, ale na druhou stranu ho nedělalo studio o tisíci zaměstnanců a bambilionovém rozpočtu, takže tam nějaké ty zkratky s klidem přehlédnu) a pak se vrhnu na Shadowrun....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 6. 2022 23:02

40 hodin s vyčištěním mapy není tak zlé. To by to mělo jít tak za 15 hodin jen příběhovejma misema, ne?

Já jedu čtyřku jen příběh a nebere to konce. Ale dle nějakýho progress baru příběhových misí jsem už tak ve dvou třetinách.

Za mě tomu dost škodí ten GTA style "vyber si misi". V trojce byla na mapě jasná jedna mise, co tě posune dál. Tady máš kolikrát 3 ikonky a děláním jiných misí si už tak plitký příběh rozfrcáš úplně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2022 08:37

Neděláte mi radost, nezní to jako dobrá zábava. :D A co ten Assassin's creed? Tam jsem podlehl, když Xbox přidal 60 FPS.

-- 23. 6. 2022 09:41 --

Jinak jsem si říkal, že to chce něco nového, tak jsem zkoušel starší auta a super. Dobrá auta jsou pořád dobrá, i po pár letech. Jen je trochu divné vypnout jednu hru, že mě nebaví jezdit a zapnout druhou, která je v podstatě stejná, ale najednou baví. Jednou auta, pořád auta!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 6. 2022 16:17

tdjohn píše:Neděláte mi radost, nezní to jako dobrá zábava. :D A co ten Assassin's creed? Tam jsem podlehl, když Xbox přidal 60 FPS.


Jedu ted Origins ktery jsou podle vsecho z te novodobe trilogie nejvic linearni. Tj. zadny hledani truhel, honeni pirek a podobnych picovin. Sem tam hodim nejakou side misi ale vesmes je ignoruju a jedu jen pribeh kterej je ok. Muzu potvrdit, ze kdyz se prestanu stresovat nad tim to vsechno vsechno posbirat tak si to uzivam mnohem vic.

Odyssey se mi ale libilo vic - prostredim i pribehem. Skoncil jsem nekde ve 3/4 takze snad to po Origins taky doklepnu (i kdyz je to chronologicky nejakych 400 let pred nim)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2022 17:48

Tak to zní naopak velmi dobře! Odyssey jsem zkoušel a bavil mě. Pořád čekám, že budu mít hodně času a pak rozjedu tyhle obrovský věci. Origins dostal patch nedávno, ale koupil jsem ho už dávno, tak i to zní dobře.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 7. 2022 23:09

Heh, tak jsem to dobře ochcal. Dohráno, na vedlejšáky jsem kašlal, na Outposty tuplem.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... rbox=false
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2022 14:34

Žijete nějak nebo co je?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2022 11:19

Ale jo... tak nějak.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 9. 2022 13:42

Sedím v letadle jako švestka a čekám na povolení k odletu - máme zpoždění �
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 9. 2022 14:25

Proč čekáš? Běž pilotovat, ne? GTA style.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 9. 2022 15:54

Příliš línej zvednout zadek...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 10. 2022 13:40

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 10. 2022 14:30

Hmmmm, já nic. Asi jsem nepsal okolo roku 2010 nic zajímavého.
Jinak mám takový pocit, že jsem pár měsíců (rok?) koukal na podobnou diplomku...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků