Metroid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 11. 2005 09:09

hmm, tak s časem je to nalevačku.

Včera jsem se celí den věnoval Metroidovi Fusion na GBA. Chci ho dát na 100%, mám 96%, 4% dělá 6 bomb, vím přesně kde jsou, ale ani za nic, je nemohu dostat.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 14. 11. 2005 10:04

kdyz to das na 100%. dostanes na konci hezci obrazek ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 11. 2005 10:07

Dal si to na 100%, tak to je paráda, a myslíš, že bys to dal dohromady, když bych tady zapnul GBA a ty doma také a hráli by jsme to simultálně? dost by to bodlo.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 14. 11. 2005 10:08

jeje, ja to na 100% nedal, to ani nahodou. ale vim o tom... :oops:

ale snad bych vedel, zeptej se...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 11. 2005 10:10

...takhle to dohromady nedám, chtělo by to zapnout a drtit. Dnes tady sebou GBA nemám, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 14. 11. 2005 10:14

no nevadi... ale ja si tu hru stejne uz moc nepamatuju, takze nevim jestli bych pomohl...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 14. 11. 2005 10:27

jo chapu, tohle jsem naposledy udelal u Metroid Prime 1 - a prubnul jsem ji ABSOLUTNE kompletne, tj. logbook i items.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 11. 2005 14:37

zakysnul jsem v Super Metroid. ziskal jsem gravity suit a nevim kam dal. sice se muzu pohybovat krasne ve vode a navic v lave, ale vsechny dalsi cesty jsou pristupne pouze pres grapple beam a ten ja nemam. miso, nevis?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 15. 11. 2005 14:55

asi to viš, ale když použiješ ten rychlej běh tak se da sipkou dolu stopnout a pak zase pouzit treba je problem tu, jestli ne tak pardon
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 15. 11. 2005 14:58

to samozrejme vim, ale to jsou skryte pohyby a ty by nemely branit v dohrani hry... ale diky ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 11. 2005 15:26

Paar píše:zakysnul jsem v Super Metroid. ziskal jsem gravity suit a nevim kam dal. sice se muzu pohybovat krasne ve vode a navic v lave, ale vsechny dalsi cesty jsou pristupne pouze pres grapple beam a ten ja nemam. miso, nevis?


Věděl jsem to, elektrika zasekne každého :)

Dnes ti to dohromady nedám, ale vydrž do zítřka. Musim sehnat GC za slušné peníze a nějakou paměťovku.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 11. 2005 15:36

kazdopadne musim zkrititovat pasat s piskem, clovek z nej malem nevyskoci a jeste po tobe strileji nejaci julinove, ktere nemuzes znicit a jednou ranou ti vemou 50 energie. teda znicit je muzes, ale dokud nejsou ponoreni v pisku. DEBILNI pasaz...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 15. 11. 2005 15:37

No k dohrání je potřebuješ. Ve 2 kvadrantu za bossem(ta sasanka) je to potřeba.Pak v asi 3 kvadrantu(v tom jak bojuješ s mecha pavoukem) v pravo úplně dole je to potřeba.A v 6 kvadrantu asi 2x. Ale napiš kde je problém dr.Miso a ja se ti pokusim pomoct.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 15. 11. 2005 15:41

peanut píše:No k dohrání je potřebuješ. Ve 2 kvadrantu za bossem(ta sasanka) je to potřeba.Pak v asi 3 kvadrantu(v tom jak bojuješ s mecha pavoukem) v pravo úplně dole je to potřeba.A v 6 kvadrantu asi 2x. Ale napiš kde je problém dr.Miso a ja se ti pokusim pomoct.s/quote]


promin. myslel jsem ze mluvis o mem problemu. na 100% items to samozrejme potrebujes...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 11. 2005 15:47

peanut píše:No k dohrání je potřebuješ. Ve 2 kvadrantu za bossem(ta sasanka) je to potřeba.Pak v asi 3 kvadrantu(v tom jak bojuješ s mecha pavoukem) v pravo úplně dole je to potřeba.A v 6 kvadrantu asi 2x. Ale napiš kde je problém dr.Miso a ja se ti pokusim pomoct.s/quote]


Teda také jsem myslel, že mluvíš k PAARovi, ale nemám celou mapu tak dobře v hlavě. Mohli bychom se domluvit, že si zítra vemu do práce GBA a můžeme to hrát společně po "síti" :-)
Byl bych rád a dost by to helflo.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků