Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 9. 2021 08:40

Tak divné ... já jsem z toho usoudil, že tu banku dělají tak trochu na koleně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 9. 2021 09:34

No o tom jsme tady už mluvili, ale není to banka jediná, co takto vypadá.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 9. 9. 2021 12:41

Příšla pozvánka na valnou hromadu, jejímž hlavním bodem je schválení nové finty, jak zabránit minoritním akcionářům, aby do toho Lapčíkovi kecali.
Jde o emisi tzv. bonusových akcií, které budou mít o 18 % vyšší dividendu než standardní akcie, ovšem výměnou za to s nimi bude spojeno jen 0,01 hlasu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod saabik 9. 9. 2021 13:56

Tomu se říká preferenční akcie. Nic nestandardního.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 9. 2021 14:02

PULPANM píše:a není divné, že na stejné doklady schválí i další účet se sazbou 1,08% když tu sazbu nabízejí jen k jednomu účtu?

Třetí už neschválili a teď mi volali, ať další zakládat nezkouším :D. Ty dva zatím drží
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod culti 9. 9. 2021 14:24

To je divné. Někteří tu psali, že mají třeba i 5 už založených.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drummond 9. 9. 2021 14:51

Dovolujeme si Vás však informovat, že Vaši online žádost zadanou dne 8.9.2021 nemůžeme zpracovat, a to z důvodu, že se jedná o opětovnou žádost o zřízení účtu Spořicí účet Výhoda+ Narozeninový bonus, což je v rozporu s Pravidly a podmínkami akce, dle nichž má klient právo na zřízení pouze jednoho zvýhodněného účtu.

(chodí to se značným zpožděním)
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 9. 9. 2021 15:54

Tak me zadost zamitli, odepsal jsem jim ze na ucty zalozene pred 1.9. by se to nemelo vztahovat.

Vážený kliente,

předně nám dovolte poděkovat za Váš zájem o Spořicí účet Výhoda+, resp. za zaslání online žádosti k jeho zřízení prostřednictvím webových stránek TRINITY BANK a.s.

Dovolujeme si Vás však informovat, že Vaši online žádost zadanou dne 9.9.2021 nemůžeme zpracovat, a to z důvodu, že se jedná o opětovnou žádost o zřízení účtu Spořicí účet Výhoda+ Narozeninový bonus, což je v rozporu s Pravidly a podmínkami akce, dle nichž má klient právo na zřízení pouze jednoho zvýhodněného účtu.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese zalozenionline@trinitybank.cz

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

Tým TRINITY BANK
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 9. 2021 15:54

asi jim chvíli trvalo, než si toho všimli
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 9. 9. 2021 16:29

evidentně to začali řešit. Mě jeden před a jeden po prošel... Ale zakládal jsem ten druhý už 6.9.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lukas1107 10. 9. 2021 19:26

Mně teď prošel 3., takže to nemají úplně odladěné.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod culti 10. 9. 2021 22:21

Zřejmě tu kontrolu dělají ručně a nemají to zautomatizované, takže projde i více účtů u někoho. Jsem zvědavej, jak pak budou reagovat, až u někoho zjistí, že tam má 2 a více účtů. Jestli mu je zruší nebo rovnou vypoví smlouvu.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 14. 9. 2021 22:47

Mám Spořicí účet Výhoda+ 250 CZK, (až) 13. září mi přišel email o SÚ s 1,08 % p.a. (níže), ale tato úroková sazba se na můj stávající účet zjevně nevztahuje. Můžu té akce ještě nyní využít?
dovolte nám, abychom Vás s radostí informovali o dalším zvýšení narozeninového bonusu na Spořicím účtu Výhoda+. Trinity Bank slaví 25 let od založení a významné výročí slaví spolu s Vámi, našimi klienty, a to nejen na pobočkách Trinity Bank. V souladu s naší misí, kterou je chránit úspěch Vás, našich klientů, slavíme i dalším navýšením sazby na narozeninovém Spořicím účtu Výhoda+ na 1,08 % p.a.

Vážíme si Vaší dlouhodobé přízně a důvěry, kterou nám projevujete, a proto jsme se rozhodli nabídnout Vám opět nadstandardní zhodnocení na spořicím účtu. Sazba 1,08 % p.a. je v tuto chvíli nejvýhodnějším spořením na trhu a vztahuje se na vklady do výše 100 000 Kč (včetně). Část vkladu nad 100 000 Kč je i nadále úročena úrokovou sazbou 0,58 % p.a. Toto úrokové zvýhodnění garantuje Trinity Bank do konce letošního roku. Přičemž na základě dalšího vývoje na finančním trhu může Trinity Bank toto úrokové zvýhodnění dále navýšit.

Obrázek

kazb píše:TRINITY BANK zvýší úrokové sazby u spořicího účtu, nově 1,08 % p.a.
http://www.mesec.cz/aktuality/trinity-b ... e-1-08-p-a

Pouze v pásmu do 100 000 Kč

drummond píše:Potvrzuji, ze těch 1,08% na prvních 100.000 v IB opravdu naskocilo.

PS: Teď si to přesně nevybavuju, ale tuším že Spořicí účet Výhoda+ 250 CZK měl pásmové úročení 0,58% p.a. do 250 000 Kč, nyní mi ukazuje jen do 100 000 Kč, je to tak správně?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod culti 23. 9. 2021 21:32

Pleteš to dohromady. Výhoda 250 je úrok 0,58% do 250 tis. Pokud chceš 1,08% do 100 tis, tak si musíš založit tzv. Narozeninový účet. Můžeš mít jak ten i ten.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blue.sky 29. 9. 2021 16:37

Dobrý den,

pokud jde o spořicí účet Výhoda+ Narozeninový bonus:

Na něj tedy není možné zaslat peníze z již existujícího spořicího účtu Trinity? Ani to nelze nějak oklikou přes účet v jiné bance? Tou zvýhodněnou úrokovou sazbou se bude úročit pouze nový vklad, tedy příchozí částka, která bude převyšovat zůstatek na vsech účtech u Trinity k 31.7. 2021? Děkuji.
blue.sky
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků