Unicreditbank bezpečnostní schranka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 11. 2011 15:19

mate nekdo bezpecnostni schranku v bance? kdyz budu do ni neco vkladat, bude u toho pracovnik banky, nebo je to za zavrenymi dvermi?

muze vubec do teto schranky treba exekutor?
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 11. 2011 15:48

To chceš jako něco ulejt do bezpečnostní schránky před exekutorem? :pozor
Samozřejmě, že pokud zjistí, že dotyčný jí má, pak může uspokojit pohledávky i z věcí, které objeví v té schránce.

Jinak to funguje různě, někde otevírá schránku obsluha, někde jsou samoobslužné zóny a některé banky mají dvojzámkové schránky (jeden klíč má banka a druhý klient) a k otevření je třeba obou z nich. S obsahem schránky obvykle manipuluje klient sám bez přítomnosti obsluhy.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 11. 2011 17:27

honza: ciste hypoteticky se ptam :) jinak je jasny,ze pred exekutorem je lepsi to ulej neofiko :)

tu schraku ma kazda pobocka UCB?
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 11. 2011 18:33

Schránky určitě nemají všechny pobočky banky (leda nějaké malé banky s doslova pár pobočkama), obvykle je budou mít v těch větších. No a i když je mají, tak je nemusejí mít volné, takže se stejně budeš muset poptat ;-)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tokram 3. 11. 2011 10:00

Já mám bezpečnostní schránku ve Volksbank. Funguje to tak, že do trezorové místnosti se schránkou se mnou jde pracovník banky. Ten odemkne svým klíčem schránku, ale ta ještě zůstává zamčená, takže on se do ní nedostane. Potom z místnosti odejde a čeká za dveřmi, kde dovnitř nevidí. Já si svým klíčem schránku odemknu (ve stejné klíčové dírce jako bankéř) a můžu si dělat s obsahem co chci - v trezorové místnosti je i stůl se židlí, ke kterému si s tím člověk může sednout. Při zamykání už stačí jen můj klíč, bankéř už jen zavře ty masívní trezorové dveře do místnosti.

Jak je to s exekutorem ale nevím.
tokram
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 11. 2011 13:23

Pokud se exekutor banky zepta na ucty povinneho, tak ta naprasi i bezpecnostni schranky. Ukryt pred exekutorem to tedy rozhodne neni.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků