GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 6. 8. 2011 01:14

s účinností k 1. 9. 2011 dochází k:
• Aktualizaci podmínek věrnostního programu bene+
• Změně poplatku za Úhradu splátky prostřednictvím bankomatu GE Money Bank z 20 Kč na 0 Kč, změna se projeví v účtování poplatků již od 1. 7. 2011

Přeloženo: rušíme nesmyslný poplatek za to, že nám svěřujete vaše peníze ...

Mínus bod za nedostupné bankovnictví, nemohu se dostat na výpis karty

Omlouváme se, systém není v tuto chvíli dostupný. Prosíme, opakujte akci později
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 6. 8. 2011 09:09

vpe píše:Omlouváme se, systém není v tuto chvíli dostupný. Prosíme, opakujte akci později

Tohle je ale u GE poměrně častá hláška, řekl bych dokonce, že každodenní. :-\
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 6. 8. 2011 16:53

Teď jsem to zkusil opět a modul karet nefunguje stále, co to má být? Takže když mám chvíli, k výpisu se nedostanu, je možnost ten výpis karty nechat zasílat na mail nebo bezplatně do schránky? Z infolinky mám rozporuplné informace.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 6. 8. 2011 18:40

Nevím, mě to funguje normálně, tj. pohyby i slevy. Jestli myslíš plnohodnotný výpis v IB když ti ho zároveň posílají poštou, tak to tam nebylo nikdy (jen jednoduchá tabulka se seznamem zůstatků). Škoda, taky bych to uvítal.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 7. 8. 2011 08:34

Je to tak, že kreditní karty na Internetbance chvíli běží a chvíli neběží, když neběží, tak neběží ani telefonnímu bankéři v bance (nemusí být pravidlem).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 8. 8. 2011 08:21

zda se mi to, nebo ge prodlouzila splatnost flexikreditu na jeden rok??? respektive v ib mi to ukazuje splatnost 6.7. 2012!
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 8. 8. 2011 11:05

•Flexikredit je potřeba jednou za 360 dní vyrovnat – po dobu jednoho dne zachovat na Vašem běžném účtu kladný účetní zůstatek ve výši 500,- Kč (minimální kreditní zůstatek). Po uplynutí jednodenní lhůty můžete Flexikredit opět čerpat.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 18. 8. 2011 14:23

Asi budeme teď vybírat hlavně z bankomatů GE. :D

http://aktualne.centrum.cz/finance/nakupy/clanek.phtml?id=709313
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 18. 8. 2011 14:47

Pro ty co nemají účet zrovna u GE, tak to nijak extra výhodné nebude, něco ve stylu nechci slevu zadarmo.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 18. 8. 2011 15:01

Jak to?
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 8. 2011 16:52

No bude to pro ty, co mají výběr z bankomatu GE zadarmo, nebo za stejnou cenu jako z jiného.
Tedy v úvahu přicházejí klienti GE, dále mBank a LBBW. S přimhouřeným okem (výběr jen za 9,90 a malá dostupnost vlastních bankomatů) i RB.

Náhodou je to ze strany banky vynikající marketingový tah. Sice bych byl raději, kdyby místo strategie "tahem" (nalákat klienty) využila strategii "tlakem" (dohodnout se s ostatními bankami na nižších mezibankovních poplatcích a ty by to následně nějak promítly na klienty), je to lepší, než nic.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Dvořák 18. 8. 2011 18:26

Mně to přijde jako dvě mouchy jednou ranou:

a) velice chytrý marketingový tah zaměřený na neklienty.
Podle me jde o snahu nalákat neklienty ke svým bankomatům (s reklamním sdělením na počátku, než se proklikají k výběru) a částečně i k pobočkám (i kdy ž ne každý bankomat je u pobočky), kde ve výloze na ně budou svítit nové nabídky.

b) Snaha o úsporu nákladů
Zároveň donutí vlastní klienty více využívat vlastní bankomaty. A ušetří tak na mezibankovních poplatcích

c) Navíc se vsadím že náklady na dárky pro vlastní klienty půjdou z jiné "škatulky" (marketing) než poplatky bankám za výběry z jiných bankomatů (provoz). I to se v rámci firem hodnotí. I když se třeba výsledek nezmění - ale není pak třeba vysvětlovat přečerpání jedné škatulky a nevyčerpání jiné.
Jan Dvořák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 18. 8. 2011 18:38

ultima: Patrik to už napsal za mě. Jde o to, že většině neklientů se výběry z cizího bankomatu kvůli ceně nevyplatí a to zřejmě nezmění ani případný bonus v podobě slevového poukazu.

Jan Dvořák: No to může být pravda, jen pokud neklienti GE si nespočítají reálnou cenu za výběr. V opačném případě se cílení na tuto skupinu mine účinkem.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 18. 8. 2011 18:50

Většině neklientů se to možná nevyplatí, ale mě jo, já platím 9 Kč u každého bankomatu. A to jsem vlastně i klientem GE, ale nemám tam BÚ, jenom kreditní kartu.
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Dvořák 18. 8. 2011 18:57

Mně se to taky vyplatí. Navíc právě otevírá GE pobočku s bankomatem v místě, kam jezdím na týdenní nákupy. Jinak bych bankomat GE kvůli tomu nehledal.
Jan Dvořák
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků