Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 6. 2023 16:07

Takže stačí mít na běžném účtu ke kterému je karta nulu a strhne se to automaticky z druhého běžného účtu s úrokem?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 16:24

Přesně tak. Karta je totiž standardně navázaná na oba dva BÚ, i když disponabilní zůstatek zobrazuje jen podle toho prvního BÚ (neúročeného BÚ).
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 7. 6. 2023 16:29

Chtěl jsem si ověřit přímo na stránkách UCB , že už opravdu skončila ta akce s odměnou 400 Kč měsíčně, ale koukám, že ty PDF podmínky akce už snad úplně stáhli, nebo je tam někde vidíte?

Pokud jsem něco nepřehlédl, tak by to bylo celkem nesolidní to takhle najednou z webovek stáhnout, zvláště vůči klientům účastnícím se akce, pro ně ty podmínky přece nadále platí.

pokud to opravdu s koncem května skončilo, tak mne to celkem zaskočilo, chtěl jsem ten účet ještě zřídit známému, ale dřív to nešlo. Aspoň že jsem neváhal a sobě ho založil ještě v dubnu. chápu, že jako stávajícímu klientovi mi žádné avízo do SB apod. na predčasný konec akce nezasilali, nemeli k tomu důvod. Kdyby poslali, tak bych to zakládání účtu asi uspíšil..
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pezzay 7. 6. 2023 16:31

.. jenže vybrat z bankomatu se mi v noci nedaří, když mám na běžném jenom nulu a převod ze spořícího se uskuteční až na druhý den..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 16:39

Jestli máš peníze na SÚ (neboli na BÚ Další) a kartu navázanou na oba dva BÚ (zkontrolovat to lze ve smlouvě), tak ti výběry i platby kartou musí fungovat ve dne v noci a nemusíš peníze nijak převádět z BÚ Další na BÚ.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 7. 6. 2023 16:43

Karta standartně na oba účty navázána není,měl jsem ji jen k účtu Start.Musel jsem na pobočku.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 16:45

Jakým způsobem (online nebo na pobočce) a kdy jsi účet zakládal? Při online založení má naprostá většina klientů kartu napojenou na oba dva běžné účty (například Start a Start Další).
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod pezzay 7. 6. 2023 16:58

.. platit v obchodě nebo převody : v pohodě ,,ale přijdu k bankomatu a hlásí mi to že nemám peníze,, mám TOP..Ok,Kouknu do smlouvy..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 17:01

Persbrandt píše:Chtěl jsem si ověřit přímo na stránkách UCB , že už opravdu skončila ta akce s odměnou 400 Kč měsíčně, ale koukám, že ty PDF podmínky akce už snad úplně stáhli, nebo je tam někde vidíte?

Pokud jsem něco nepřehlédl, tak by to bylo celkem nesolidní to takhle najednou z webovek stáhnout, zvláště vůči klientům účastnícím se akce, pro ně ty podmínky přece nadále platí.

UCB už ty PDF podmínky kampaně dala do Archivu https://www.unicreditbank.cz/content/da ... 052023.pdf
Za mě je to logické, u aktuální nabídky účtů přece nemá cenu uvádět něco, co už neplatí.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 7. 6. 2023 17:05

Milos : Zakládat jsem musel na pobočce,on line nešlo a nastavil mi beztak jen BÚ.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 17:11

Tím se to vysvětluje :-) Každý pracovník UCB (každá pobočka) totiž účty zakládá jiným způsobem a s jiným nastavením, při online zakládání to systém nastaví všem stejně.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 6. 2023 17:41

Nevím co se divíte, že akci 25x400 Kč ukončili dřív (v souladu s podmínkami), jistě měli stanovený nějaký interní rozpočet na tuto akci, tedy kolik účtů založit, než bude dosaženo stropu. Podobně přece postupují jiné banky, a například mBank má dokonce ty stropy klientů u podobných akcí často veřejné, součástí podmínek. Tedy lze soudit, že reklamní akce UCB to byla úspěšná (však ten text "Odměna až 10000 Kč" svítil všude, v online prostoru i v ulicích), nabrali dost nových klientů, takže mohou být spokojení. A my, kteří jsme se do akce vešli, také :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 8. 6. 2023 01:36

no celkem by mne i zajímalo, kolik klientů na tuhle akci s Odměnou až 10k nabrali, jen tak pro zajímavost, ovšem to se asi nezveřejňuje. Tedy jinak řečeno, kolik lidí se o tom dozvědělo a kolika z nich to stálo za tu námahu (z mého pohledu tedy celkem malou)...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 6. 2023 12:33

myslíte že ta akce bude celé 2 roky? já myslím že ne, že to stopnou mnohem dřív
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 8. 6. 2023 12:53

Stopnout to dřív jen tak nemůžou.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků