Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 5. 2. 2023 15:56

Jde to ale naúčtují ti ten další měsíc jako výpovědní lhůtu.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 5. 2. 2023 16:17

Tedy pokud nabídli 2 měsíce zdarma a jeden měsíc je výpovědní lhůta, stačilo by vypovědět po prvých cca třech týdnech a bude celé dvouměsíční zkušební období zdarma?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 5. 2. 2023 16:33

Když nabízeli Premium na 1 měsíc zdarma, tak stačilo vypovědět do posledního dne zkušebního měsíce. Jinak podmínky rušení vždy jasně uvádějí, stačí tedy pořádně číst :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Prologer 5. 2. 2023 18:34

retron píše:ale u RB na směnu chce používat aplikaci Robot anebo volat na dealing, pak se lze dostat na zajímavé kurzy, samozřejmě lze to až od určitých částek


A na jaký spread se ti podařilo dostat? Je to lepší než těch cca 0,3% u RoklenFx?
Jaké částky jsou ty určitě? 10.000usd/eur je už pro ně zajímavé?
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2023 10:16

Ano je to lepší, ale je to opravdu na aktuální bázi. Ekvivalent 10000 EUR je minimum. Ovšem musíš mít podepsanou komisionářskou smlouvu.

Revolut mi také k 6. víročí nabídl Premium na dva měsíce zdarma, v podmínkách je uvedeno, že stačí zrušit před koncem zkušebního období bez poplatku, ovšem pozor Premium karta je v případě downgradu zpoplatněna, takže kartu neobjednávat!
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 2. 2023 10:45

Ahoj, dostl ajsem k Revolutu k založení účtu Premium na měsíc na zkoušku, asi také musím zrušit sám, před koncem období, jinak naběhne poplatek, předpokládám správně.
Kartu jsem objednal standa
*** tak už vím, Pokud během zkušebního období zdarma neprovedete změnu plánu, váš plán se automaticky obnoví na měsíční plán s minimální dobou trvání 12 měsíců (např. Metal, pokud jste měli zkušební plán Metal)."
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2023 11:29

6 years ago you joined Revolut! Instead of sending a token thank you email, we wanted to truly show our appreciation. After all, action speaks louder than words.

That's why we're giving you 2 months of Revolut Premium for free.

You'll be able to cancel for free at any point before the end of the free trial period. Once activated, you can order a Premium card. If you switch back to your current plan during the free trial period, you'll be charged for the card and applicable break fees.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petkoj 16. 2. 2023 10:34

Neviete mi niekto povedat ze ci je nejaky limit na instantné platby v bezplatnom plane? Uz mi vsade pise ze peniaze dôjdu dnes ziadne do par sekúnd.
petkoj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 16. 2. 2023 10:44

Instantní platby v Revo co vím nikdy nefungovaly, v EUR to dokazou i za pár minut, celkem rychlý jsou i v PLN ale CZK je v režimu D+2 když se člověk dobře trefí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 2. 2023 14:52

Tak on jako Slovák asi myslel platby v euru a ne v Kč :). Ani ty europlatby ale nejsou zcela instant, od zadání v Revolut appce do jejího zpracování to Revolutu trvá typicky 5 minut až několik hodin (v pracovní dny), ten čas skutečného odeslání je ostatně vidět v tom průběhu zpracování platby (a navíc posílají e-mail). Příklad mých posledních dvou plateb v euro: zadáno v 11:34, odeslání 13:35 (začátkem února), další zadání 10:40, odeslání 13:21 (toto pondělí).
Takže i když cílová banka europlatby instantně umí, může to trvat tento různý čas zpracování na straně Revolutu. Pro jiné měny je to jak píše @retron.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod petkoj 16. 2. 2023 15:24

Ano samozrejme myslim platby v EUR ale ono to fungovalo vzdy som mal platbu pripisanu do par min niekedy aj sekúnd. Len tento mesiac som posielal viac platieb cez 1000€ a uz mi to vobec nefunguje instantne a to ci posielam len par euro alebo stovky. Tak som myslel ze ci neni na free účte napr limit do 1200€ instant a potom uz len klasické platby
petkoj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 2. 2023 16:03

Já euro platby neměl nikdy v Revolutu zpracované "do pár vteřin", vždy to byly minimálně jednotky až desítky minut, poslední dobou tak jak píšu výše na dvou příkladech. Zda je to tarifem netuším, vždy jsem měl ten bezplatný (a platby maximálně v řádu pár set euro).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod P1x3lo 16. 2. 2023 17:57

Taky na vás vyskočili společné účty? Má v plánu to někdo testovat? :-)
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 16. 2. 2023 18:16

Jo vyskočily už předevčírem ale nevyužiji takže sem na to neklikal.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 2. 2023 19:51

Ohledne rychlosti mam stejnou zkusenost jako petkoj.
Vetsinu plateb mam behem par vterin, zbytek plateb do 5min.
Dnes 3 hodiny (poslano v 8:30)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků