Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Paulino Z. 1. 2. 2023 20:38

Právě pochopil tak už radši sbohem...
Paulino Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pezzay 1. 2. 2023 21:07

.void píše:Pak to v U-šetřete bude až zítra.

.. měl jsi pravdu,, dneska připsáno za lednovou splátku SkipPay..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tonddy 1. 2. 2023 22:34

Já mám v aplikaci u-šetrete víc nabídek než v aplikaci UniCredit Bank.
Tonddy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 2. 2023 07:50

No nevím, dal jsem si tu práci a spočítal jsem to, v té samostatné aplikaci a i ve Smartbankingu je to úplně stejné - v mém případě 75 nabídek.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 2. 2023 08:02

Zase dneska IB nefunguje....stejně jako minule
https://archiv.hn.cz/c1-65912100-klient ... ka-pravnik
Přílohy
UCB.JPG
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .void 2. 2. 2023 08:26

IB UniCreditu nikdy nefungoval správně.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 2. 2. 2023 08:37

@Bond2: Mě IB aktuálně normálně funguje, pravděpodobně se jednalo o nějaký krátkodobý výpadek, který se stává i u jiných bank. "Stejně jako minule" bylo myšleno jako v roce 2017, ze kdy je ten článek o třídenním výpadku?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil1 2. 2. 2023 12:08

Nedaří se mi zaplatit mesicni vyúčtování Skippay gold debetkou UCB. Peníze na účtu jsou. Stalo se to už někomu?

-- 2. 2. 2023 12:15 --

Tak jsem musel presunout peníze z uročeného běžného uctu na ten druhy neuroceny a uz to šlo. Sakra minulý měsíc to šlo v pohode a karta si brala prachy s obou uctu. To je zase nejaka změna.
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 2. 2. 2023 12:34

A nezkoušel jsi i nějakou jinou platbu? Včera jsem UCB debetkou platil třikrát (2x přes terminál, 1x online), peníze jsem měl jen na úročeném Dalším účtu a všechny platby proběhly úplně bez problému.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod pezzay 2. 2. 2023 12:40

.. taky se mi nepodařilo zaplatit při poslední splátce gold debetkou UCB,,.. já to vyřešil tak že jsem zaplatil Cinestar deb.kartou..to šlo..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bufalobil1 2. 2. 2023 13:39

Mě se to nakonec podařilo, ale až po nakrmení druhého bú. Milos: zatím jsem nezkoušel
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bufalobil1 3. 2. 2023 08:07

Já tuhle banku nechápu jak funguje. Včera problémy se zaplacením dneska už úplně nechápu bonusy. V lednu jsem provedl transakce za 14000 Kč bonus 3% mi byl naposledy připsán 10.1 z částky 11 000 Kč a pak už nic. Přitom jsem udělal platby i po tom 10 lednu. Přitom jsem zaplatil 4000 Kč pojištění a 5000 Kč Skippay zbytek 5000 Kč byly potraviny a palivo. Pojištění a skip mi to ukazuje jako MOTTO platby. Ale jak at pocitam jak pocitam tak nechápu z čeho mi bonus dali a z čeho ne. Vůbec to číselně nevychází. V prosinci mi byl připsán bonus 3% 14.12 19.12. 27.12. Chápete někdo jak to počítají a kdy vlastně připisují? :(
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .void 3. 2. 2023 08:49

MO/TO transakce nejsou vyloučeny z odměn, vyloučeny jsou jen platby, které jsou vysloveně pojmenovány v detailu odměny. Pojištění a SkipPay lze dle mého názoru považovat za platby za finanční služby, ale není na škodu reklamovat to v UniCreditu.

Pokud platba v lednu byla zaúčtována ještě jen tento týden, součet všech plateb za leden (a pak jako další položku za únor) se objeví až ve středu 8. února. Protože platba byla vykonána/autorizována v lednu, nezasahuje to do limitu plateb za únor, a to bez ohledu na to kdy byla zaúčtována.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 3. 2. 2023 10:30

bufalobil1 : 31.1. vyplatili/připsali/ bonus za platby do 10.1.Platby od 12.1 do 25.1 jsou zařazené do Bude vyplaceno a platby od 26.1 do 30.1 se ještě nepromítli.Zobrazí se to až 8.2.Ale bonus bude sedět.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 3. 2. 2023 11:21

mate59 píše:....Ale bonus bude sedět.

Ne vždy, evidentně to mastí ručně. V prosinci byl jejich součet plateb o 17,50 Kč nižší než ve skutečnosti. Ovšem tento rozdíl je úplně mimo realitu, žádná z plateb nebyla pod 50,- Kč, aby jim při opomenutí platby mohl tento rozdíl vzniknout. Já se obávám, že to normálně ručně bastlí do tabulek a při přepisování částek se dotyčný přecvakl... samozřejmě jsem to neřešil, bonus je úplně zanedbatelný. Není ale od věci odměny aspoň zhruba kontrolovat.
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků