ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 3. 8. 2022 21:34

vpe píše:Uhh, a ted mam poslat na investici 1000, nebo jak to funguje? Ta odmena za Investice? Jsem z toho nejaky popleteny...

Máš na mysli odměnu 500Kč za pravidelné investice? Podmínkou bylo jejich sjednání současně při sjednání smlouvy o investičních službách, viz. pravidla akce https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... vestor.pdf

Jinak pro získání odměny 500Kč za ČSOB Drobné stačilo založit Drobné a následně jen vyčkat do konce srpna.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 4. 8. 2022 00:12

Me dnes volali jak jsem spokojen a pri te prilezitosti jsem se na to ptal a rikala cosi o poslani 1000 do mesice od zalozeni coz uplyne 8.8. pry… jak zjistim co mi sjednali teda netusim
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 4. 8. 2022 11:29

Když ani nevíš, co máš sjednáno, to je pak složité :oops:
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod baron84 4. 8. 2022 16:53

Mě dnes přišlo na účet 1300 jako odměna za aktivaci účtu, ale vůbec si nepamatuji, že bych něco plnil :-D a ještě ta částka je taková specifická
baron84
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Milos 4. 8. 2022 21:39

To pojištění internetových rizik na 1 rok zdarma nabízejí průběžně už od roku 2020. Doufají, že po bezplatném období si to klienti nechají jako placenou službu, která je stejně skoro k ničemu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 8. 2022 05:40

Zadarmo drahé. :D
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PULPANM 5. 8. 2022 05:57

To je fakt, že nad těmi 25 Kč/ měs nepřemýšlím a navíc to nejde zrušit on-line.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 6. 8. 2022 11:38

Milos píše:Vzhledem k nejasnostem kolem té akce "Zapněte si 10x víc bodů do Světa odměn" jsem poslal do ČSOB dotaz, zda jsem považován za „Osloveného klienta“, když v IB v části Svět odměn –> Novinky mám uvedenou informaci o této akci, nebo jestli musím obdržet tuto informaci napřímo e-mailem, SMS či podobně. Vedle toho jsem se ještě zeptal, zda maximální možná odměna je 2000Kč (1000Kč v prvním měsíci a celkem 1000Kč v dalších čtyřech měsících) nebo 5000Kč (1000Kč v prvním měsíci a 4x 1000Kč v dalších čtyřech měsících).

Dnes v sobotu (což je zvláštní) mi přišla následující odpověď z ČSOB:

Vážený pane XXX,

těší nás Váš zájem o Svět odměn. Jestliže tuto informaci vidíte, jste považován za "osloveného klienta" a máte tak nárok na odměnu. Podmínky kampaně jsou uvedeny zde: https://svetodmen.csob.cz/file/4044/Pra ... _odmen.pdf

Když Vás napadne cokoliv dalšího, můžete opět napsat, ráda Vám odpovím já nebo moji kolegové. Kdykoliv si také můžete objednat zpětné volání ze svého Internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace ČSOB Smart přes volbu Zavolejte mi.


Odpověděli mi tedy jen na jednu otázku, poslal jsem jim proto opakovaný dotaz na tu maximální možnou odměnu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod panPeněženka 8. 8. 2022 11:29

Dostal někdo z vás už tu odměnu 500 Kč za založení ČSOB Drobné? Díky! � Dostal jsem jen tech 20 listů (cca 45 Kč)…
panPeněženka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 8. 8. 2022 11:39

Já zatím ne, ale čas na vyplacení odměny mají do 31.8.2022.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod dala67 8. 8. 2022 11:48

Stejně jako odměna 1500,-.Do konce prázdnin.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 8. 8. 2022 12:01

Milos píše:Když ani nevíš, co máš sjednáno, to je pak složité :oops:


Logicky s jednou jsem si ten investiční účet taky když už jsem tam byl, ale měl jsem asi požádat o nějaké pravidelné platby asi že?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 8. 8. 2022 12:06

Pokud jsi chtěl získat odměnu 500Kč za pravidelné investice, tak ano.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 10. 8. 2022 08:57

Milos píše:
Milos píše:Vzhledem k nejasnostem kolem té akce "Zapněte si 10x víc bodů do Světa odměn" jsem poslal do ČSOB dotaz, zda jsem považován za „Osloveného klienta“, když v IB v části Svět odměn –> Novinky mám uvedenou informaci o této akci, nebo jestli musím obdržet tuto informaci napřímo e-mailem, SMS či podobně. Vedle toho jsem se ještě zeptal, zda maximální možná odměna je 2000Kč (1000Kč v prvním měsíci a celkem 1000Kč v dalších čtyřech měsících) nebo 5000Kč (1000Kč v prvním měsíci a 4x 1000Kč v dalších čtyřech měsících).

Dnes v sobotu (což je zvláštní) mi přišla následující odpověď z ČSOB:

Vážený pane XXX,

těší nás Váš zájem o Svět odměn. Jestliže tuto informaci vidíte, jste považován za "osloveného klienta" a máte tak nárok na odměnu. Podmínky kampaně jsou uvedeny zde: https://svetodmen.csob.cz/file/4044/Pra ... _odmen.pdf

Když Vás napadne cokoliv dalšího, můžete opět napsat, ráda Vám odpovím já nebo moji kolegové. Kdykoliv si také můžete objednat zpětné volání ze svého Internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace ČSOB Smart přes volbu Zavolejte mi.


Odpověděli mi tedy jen na jednu otázku, poslal jsem jim proto opakovaný dotaz na tu maximální možnou odměnu.

Tak mi dnes odpověděli, že maximální možná odměna je 5000Kč (1000Kč každý měsíc po dobu trvání akce).
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků