MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 25. 5. 2022 18:48

Mám to stejně jako ty, přes "Historii" dostupnou z úvodní stránky se mi zobrazují jen Blokace, ostatní transakce ne. Pro přehled transakcí tedy musím kliknout na záložku "Karty", nalistovat kreditku a kliknout na "Historie".
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 5. 2022 19:35

Takže nejlepší bude instalovat starší verzi appky, kdo zbrkle aktualizoval.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 5. 2022 20:00

Náhodou, mně se nová verze líbí, lidi vždycky brblají, když se cokoliv trochu výrazněji změní, za pár týdnů si zvyknou a je zase ticho po pěšině. :-D
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 25. 5. 2022 20:56

Změna designu by mi nevadila, třeba to zobrazení limitů u karet mi přijde dobré, ale ten font... To je jak pro slepce! Myslel jsem, že to mám zvětšené, ale zjevně je záměr, že to jde přečíst z několika metrů...
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 26. 5. 2022 12:14

@tmx643 - víš kolik lidí blbě vidí na čtení?
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 26. 5. 2022 13:08

No toto je tak pro 5 dioptrií, možná 8. :D A takoví lidé obvykle nosí brýle nebo čočky. Zejména když jiné části apky mají font tak nějak běžné velikosti.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 26. 5. 2022 13:14

losalamos píše:@tmx643 - víš kolik lidí blbě vidí na čtení?


Spousta, ale zadny z nich nepouziva Smartbanku...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 26. 5. 2022 13:46

A videli jste reakce na play? -nema to byt obecne voditko jak si apka vede?
Jasne, ze nemuzou dat na nazor jedince ale ta smrst by jim snad nejakou odezvu ukazat mela..
A jejich komenty -nechapu jak reaguji, nebo to je schvalne a zkousi co lidi snesou?

26. května 2022
Dobrý den, normálně recenze nepíšu, ale to co jste se skvělou a přehlednou aplikací udělali, je naprosto strašné. Absolutně nepřehledná appka, zbytečná okna, vzhled také děsný. Co bylo důvodem k totálnímu propadu dříve fajn aplikace?? Mám chuť přejít kvůli tomu k jiné bance...
>MONETA Money Bank10. května 2021
Děkujeme za hodnocení.

...
26. května 2022
Aplikace ztratila své kouzlo, v půli května 2022 změna vzhledu k horšímu... původní byla tak krásná a přehledná... říkala jsem si, že jedna z nejhezčích... a jedna aktualizace a kouzlo je pryč .Nechci si zvykat na nové,nepřehledné chci - vznáším požadavek(podle recenzí nejsem sama a jde vám přece o spokojenost zákazníka) ... VRAŤTE NÁM PŮVODNÍ VZHLED, PROSÍM.
>MONETA Money Bank20. května 2020
To jsme moc rádi :-) Děkujeme.
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrholecR 26. 5. 2022 15:09

Ta reakce banky je podle data na první hodnocení klientů na předchozí verzi aplikace. Člověk potom může svou recenzi upravit a reakce vydavatele aplikace zůstane původní.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 26. 5. 2022 17:00

Každopádně poslední hodnocení jsou dost jasné.. :-D
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 5. 2022 17:01

Ja mam appku porad stejnou... probehla zmena pouze pro androidy, nebo to je jen nastavenim, ze zadne zmeny designu nevidim?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 26. 5. 2022 18:08

Změnilo se mi to samé,android,mám povolené aktualizace.Stará verze mi líp vyhovovala.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 26. 5. 2022 18:25

@bodyczech: Poslední verze appky pro iOS má číslo 46.1.0 a je ze dne 1.9.2021, takže se jedná o původní "dobrou" verzi. Jablíčkáře změna appky tedy teprve čeká :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 5. 2022 18:57

losalamos píše:@tmx643 - víš kolik lidí blbě vidí na čtení?
Spousta lidí to neví a ani jich to nezajímá. Ti co mají dobrý zrak nikdy nepochopí jak se žije těm co ho až tak dobrý nemají v současné době kdy je trend vše miniaturizovat a slabozraké ignorovat.

tmx643 píše:No toto je tak pro 5 dioptrií, možná 8. :D A takoví lidé obvykle nosí brýle nebo čočky. Zejména když jiné části apky mají font tak nějak běžné velikosti.
Nosit brýle nebo čočky ještě neznamená, že někdo přes ně vidí perfektně. Mne ten font apky připadá být tak nějak běžné velikosti. Pokud ti ten font připadá být příliš velký tak ho zkus zmenšit v nastavení mobilu.

milanBrno píše:
losalamos píše:@tmx643 - víš kolik lidí blbě vidí na čtení?


Spousta, ale zadny z nich nepouziva Smartbanku...
A tento nesmysl, že lidí kteří blbě vidí nepoužívají smartbanku jsi zjistil jak? Blbě vidět ještě neznamená být úplně slepým.

kajer:
Banka bude dobře vědět jak si apka vede a jak je oblíbená mezi klienty a ví co o ní píšou na Google play, ale snad si nemyslíš, že hned budou na to reagovat změnou zpět ke starému vzhledu a uspořádání. Více bank v minulosti už změnilo mobilní aplikace a IB k horšímu, ale nepamatuji si, že by některá reagovala nějakou změnou tak jak si to nespokojení klienti žádali. Banky si dělají to co chtějí oni a názory klientů jich příliš nezajímají. Bohužel je takový trend, že to co je v bankách dobré obvykle dříve nebo později musí být změněné k horšímu a nám klientům nezbývá nic jiného než se s tím smířit a nebo změnit banku.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 5. 2022 20:24

Milos píše:@bodyczech: Poslední verze appky pro iOS má číslo 46.1.0 a je ze dne 1.9.2021, takže se jedná o původní "dobrou" verzi. Jablíčkáře změna appky tedy teprve čeká :-)

Ja mam 51.1.0 a zatim stale pri staru...
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků