Samsung D900i - výdrž baterie při focení

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jarda66 21. 10. 2007 16:51

Mám Samsung D900i a chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost kolik vám vydrží baterie hlavně při focení. Ten můj vydrží při běžném používání bez focení na jedno nabití tak 5-7dní ale jak začnu fotit hlavně s bleskem nebo natáčet video tak je telefon za chvíli vybitý. Asi tak do hodinky je baterie vybitá a ještě se přitom focení s bleskem baterie dost zahřívá, asi tak jako při nabíjení. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky.
jarda66
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 21. 10. 2007 23:22

Nuz z tohto popisu mi to znie ako problem s kamerovym modulom, alebo s grafickym akceleratorom...skus to posla do servisu s takto popisanou zavadou, nic ine s tym nenarobis...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 22. 10. 2007 18:07

blesk ma dost vysoku spotrebu takze ak za tu hodinu vyfotis 50 a viac fotiek z bleskom tak ber do uvahy tel na plny vykon, svieti display a klavesnica, blesk pouzivas --- teoreticky to moze tak strasne znizit vydrz, mne telefon normalne vydrzi 4 dni na baterke, a viem tu baterku tiez vybuchat za 1-2 hodinky ked stym robim urcite veci
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod Mysterio 6. 2. 2008 20:50

CHCETE ABY VÁM BATERKA NA SAMSUNGU D900i VYDRŽELA DÉLE. tak čtěte dále........................................, mobil mi před tím vydržel 1-2dny, ale ted mi vydrží i 5 dní, dále čtěte jak sem toho dásahl................ vytáhl sem li-pol baterii(neoriginální) ze samsungu, protože sem ji nabíjel častěji a častěji, přitom pred pul rokem byla v pohode, mp3 mi hráli i hodinu a pul, ale ted nevydrzela na mp3 ani 5 písniček, tak sem vytáhl původní baterii li-ion(original), a začal přehrávat mp3........hrálo mi to neuveřitelné 4 hodiny, takže to zkrátím, když nabíjete samsung D900i, po plném nabití nechte vychladnout baterku(vypněte telefon tak na hodinu, možná i míň, ja to nechávám hodinu chladnout, a baterka vám vydrží déle!!!!!...........................................................................pro ty co chtejí vědet proč ochlazovat baterku- jednoduše plošné spoje, se při běhu mobilu zahřívají = toto teplo při nabíjení zahřívá i baterku(z fyziky víme, že elektrony, se při zahřátí bohybují rychleji, takže dochází ke zbytečnému úniku napětí z baterie), protože je to tenký mobil, a současti sou tam na sebe doslova nalepené, konstruktéři v samsungu by si na tohle příště mohli dát pozor..........napište jak vám to de?
Mysterio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 3. 3. 2008 19:25

Ale, žádný problém s kamerovým modulem. Asi takto: v pohotovostním režimu baští samsung cca 1 mA, při rozsvíceném displeji a klávesnici okolo 20mA. Při natáčení videa vzroste spotřeba na cca 55 mA a při použití blesku to jde přes stovku. Při akumulátoru s kapacitou 600 mAh je jasné, že telefon dlouho nevydrží. A při on-the-fly kompresi videa je jasné, že se procesor v telefonu zahřeje...
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mANGEL 4. 3. 2008 12:31

Mysterio píše:takže dochází ke zbytečnému úniku napětí z baterie /quote]


Tak takuto somarinu som uz davno nepocul :-D :LOL:

//edit: este som zabudol :ROFL:
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků