Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka337 27. 11. 2021 09:55

S21 vše ok
Jirka337
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod johnyoplodnovac 27. 11. 2021 09:57

Ja bych rekl, ze baterka je paradoxne lepsi v A12.. Nastavil jsem vyssi vykon a stejne se to seka pomalu i pri skrollingu v sms, bes.. Tovarko delat nemuzu, to by bylo na 3 dny nastavování aplikaci atd... Aquamail jsem preinstaloval a stejne to nepomohlo..
johnyoplodnovac
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 11. 2021 10:14

zajko65 píše:Proč tovarko.

protože obnovením továrního nastavení odstřelíš chyby v systému, pokud tedy nejsou zaviněny softwarově nepovedenou aktualizací od výrobce, ty by řešila až opravná aktualizace

-- 27. 11. 2021 10:18 --

red98 píše:Robit tovarenske nastavenie po update nieje poziadavka androidu.

https://svetandroida.cz/obnova-do-tovar ... -telefonu/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajko65 27. 11. 2021 10:18

To ano ale když vše funguje?
zajko65
Junior

Odeslat příspěvekod johnyoplodnovac 27. 11. 2021 11:42

A to jsem si chrochtal jak jede perfektne plynule posledni verze 11 a tyden jsem odolaval aktualizaci... Necekal jsem ze to google zase dojebe... Je to jako vzdy..Priste budu delat update na dalsi verzi nejdrive po pul roku, nez to vyladi. .
Naposledy upravil johnyoplodnovac dne 27. 11. 2021 13:19, celkově upraveno 1
johnyoplodnovac
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 11. 2021 12:00

zajko65 píše:To ano ale když vše funguje?

když vše funguje, tak factory reset není potřeba, týká se to jen těch případů když něco v systému hapruje
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 27. 11. 2021 12:23

Nick Cave píše:
zajko65 píše:Proč tovarko.

protože obnovením továrního nastavení odstřelíš chyby v systému, pokud tedy nejsou zaviněny softwarově nepovedenou aktualizací od výrobce, ty by řešila až opravná aktualizace

-- 27. 11. 2021 10:18 --

red98 píše:Robit tovarenske nastavenie po update nieje poziadavka androidu.

https://svetandroida.cz/obnova-do-tovar ... -telefonu/


- To neodporuje tomu, co som napisal.

Updatoval som viacero smartfonov roznych znaciek a ani raz ma system vyslovene nevyzval na factory reset.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 27. 11. 2021 12:38

Proč by měl systém vyzývat, když sám chybu nerozpozná?
eetg
osobne

Odeslat příspěvekod hanes1 27. 11. 2021 13:09

Ja mám na S21 Ultra s A12 problém : nefunguje mi Viber a Bluemail .. aplikácie sa dookola zatvárajú .. nepomohlo ani preinštalovanie aplikácií ...

Mobil za veľké peniaze a takéto amatérske bugy :-/
hanes1
Junior

Odeslat příspěvekod johnyoplodnovac 27. 11. 2021 13:23

Presne, jeste ze Google nedela letadla, moc bych jich neletalo. Kdyz nasdilite 30 fotek pres google drive a poslete nekomu odkaz, tak mu to zobrazi jen 20fotek a šipka pro zobrazení dalsich fotek zmizne . Tezko ten clovek asi bude vedet, ze tam bylo dalsich 10. Hlasil jsem jim ten bug pred 2 lety a stale není opraven.. Serou na to, maji dost vaty, tak proc by to delali.

Jinak mam podezreni, ze kdyz bych udelal hard reset a nahraji tam vse co mam, ze to bude stejne. Podle me to je chyba v systemu, narychlo splacany upgrade. Pred rokem jsem mel stejnou zkusenost..
johnyoplodnovac
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 27. 11. 2021 13:46

Napadlo vás třeba, že chyba nemusí být na straně systému, ale vývojářů aplikací? A12 je venku jen chvíli, takže ještě většina aplikací nemá plnou podporu. A taková situace ještě nějakou dobu bude, protože zastoupení A12 je aktuálně nula nula prd.

PS: Do upgradu na A12 vás nikdo nenutil. ;)
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod johnyoplodnovac 27. 11. 2021 14:08

Je to tak... Dal jsem skoro všechny aplikace do řezimu hlubokého spanku a stejne to nepomohlo...Uvazuji o downupgrade, ale to je zas hard reset ..
johnyoplodnovac
Junior

Odeslat příspěvekod hanes1 27. 11. 2021 14:36

To ma nezaujíma - ak daná aplikácia
nie je kompatibilná s A12, mali by ju skryť z Google Play pre tých, ktorí majú A12 .... Mobil za také peniaze by mal fungovať ako hodinky.. A nie sú to len tieto aplikácie .. napr. aj výdrž batérie sa mi zdá byť menšia...

Na iOS keď je nejaká aplikácia nekompatibilná, tak sa ani nedá stiahnuť.

A navyše, Viber má podporu A12...
Idem skúsiť factory reset.
hanes1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 11. 2021 15:02

Tak factory reset z recovery, nic jiného není potřeba a zase to bude chodit jako hodinky, a ne opravdu to není chyba Google. Jsou určitá pravidla která se oplatí dodržovat, nemusíte pak brečet po fórech že něco nefunguje.
BTW pokud nějaká apka není kompatibilní s nějakou verzí Androidu překvapivě taky nejde stáhnout jako na ios, ale kupodivu bez FR v telefonu zůstane, že?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanes1 27. 11. 2021 15:46

Aké pravidlá ? .. Nie je normálne, aby človek po aktualizácií Androidu musel urobiť factory reset a potom obnovovať všetky dáta a nastavenia na novo ...

Bežný BFU užívateľ si to ani nevie urobiť...

"BTW pokud nějaká apka není kompatibilní s nějakou verzí Androidu překvapivě taky nejde stáhnout jako na ios, ale kupodivu bez FR v telefonu zůstane, že?"

Tá aplikácia je dostupná v Google Play normálne aj naďalej...

Večer skúsim factory reset - potom dám vedieť.
hanes1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků