Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 12. 2022 10:05

Jestli je SIM v šuplíku neaktivovaná, tak aktivace jde do data, které je na ní vytištěné. To se do toho šuplíku podívej. Platnost bonusového kreditu od aktivace jsou 2 měsíce.

50 Kč dobití prodlouží platnost celé SIM o 12 měsíců.

Převedení kreditu jde. Výměnou SIM karty. Měl bys ale zase dost kreditu. Abys i toto provolal/prodatoval, když teď to nejde ani bez něho.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 12. 2022 12:23

Šuplíkovku (se 100% za 1. dobití) bych dobil maximum pro triple- 500 v dobíječce. A pak výměna SIM v samoobsluze té 6GB karty. Vše se překlopí na novou.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gman 3. 12. 2022 12:30

Ipanema píše:Jestli je SIM v šuplíku neaktivovaná, tak aktivace jde do data, které je na ní vytištěné. To se do toho šuplíku podívej. Platnost bonusového kreditu od aktivace jsou 2 měsíce.


Myslel jsem že je to rok, to je nějaká novinka?
gman
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 3. 12. 2022 12:45

SIM gratis má platnost bonusu opravdu jenom 2 měsíce. Ostatní SIM pak 1 rok.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 12. 2022 12:52

gman píše:Myslel jsem že je to rok, to je nějaká novinka?

Není. Stále stejně. Jestli je v měkkým podlouhlým DL obalu, tak 2 měsíce.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jenik3 3. 12. 2022 13:29

Potrebuji poradit ohledne zmeny obnovovaciho balicku z 6GB+soc na 10GB. stavajici balicek by se dnes v noci obnovil. Kredit mam 420Kc a jeste tam zusatalo cca 40GB.
Jak mam postupovat pri zmene na 10GB balicek?
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 12. 2022 14:23

prostě si ho koupit v samoobsluze/aplikaci během dnešního dne, na druhou stranu proč přecházet na 10GB, když tam máš 40GB nastřádáno? to nezní moc logicky, ale tak třeba plánuješ vyšší spotřebu dat výhledově
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 12. 2022 14:40

Jenik3: otevři aplikaci, klikni na 40 GB dat (tvoje nastřádaný data), trochu níž "změna balíčku", vybereš 10 GB a klikneš "koupit". Toť vše.

Koupil bych ho být tebou na Silvestra nebo to risknul až v roce 2023.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 3. 12. 2022 17:28

jenik3 píše:Potrebuji poradit ohledne zmeny obnovovaciho balicku z 6GB+soc na 10GB. stavajici balicek by se dnes v noci obnovil. Kredit mam 420Kc a jeste tam zusatalo cca 40GB.
Jak mam postupovat pri zmene na 10GB balicek?

Když máš nasyslená data, tak zjevně nespotřebuješ ani těch 6 GB, takže k čemu se hrneš do nějaké změny? Není důvod panikařit.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 3. 12. 2022 18:57

Já mám na boží simce 120GB a doufám, že to půjde změnit na nějakej balíček za 50Kč při zachování dat :)
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 12. 2022 19:12

na 1GB
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 3. 12. 2022 19:30

Mám trochu víc než vormen, ale to hlavně díky tomu, že se socky neúčtují. Až začnou, tak je otázkou, jestli ty nasyslená data nepůjdou rychle dolů, že by ten balíček 1 GB nemusel stačit...
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 3. 12. 2022 20:02

Ja mam 6GB+soc simkartu v modemu, takze pro mne socky nehraji roli. Chci vyuzit toho, ze 10GB je za 250Kc jen do konce mesice.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 3. 12. 2022 20:08

10 GB za 250 Kč je sice do konce měsíce, ale to nic nemění na tom, že 6 GB + neomezeně socky platí pořád dál, tj. kdo má problém spotřebovat i těch 6 GB a data se mu hromadí, tak přechodem na dražší tarif nic nezíská.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 12. 2022 20:14

přesně tak, pokud se neplánuje vyšší spotřeba, tak není důvod k přechodu, balíček 6GB+socky zatím nekončí a pak přechod na něco zvýhodněného bude na 99% také, krom toho, že to je ještě daleko
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků