iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rotakttt 13. 7. 2009 12:35

Je nějaká aplikace na vyzváněcí profily?
Dá se nějak nastavit aby klávesnice při psaní byla vždy naležato, popř. aby bylo např. safari vždy naležato a nepřetáčelo se podle natočení telefonu?
rotakttt
Junior

Odeslat příspěvekod tudzo 23. 7. 2009 11:00

Chlapi, používa niekto z vás iPhone ako navigátor? Chcem sa poradiť ohľadom držiaka do auta. Nainštaloval som si Sygic a chcel by som vedieť či mám kúpiť držiak na sklo, alebo nejaký univerzál na palubnú dosku. Ten sa mi javí ako výhodnejšie riešenie (bližšie po ruke, keby niekto volal), len neviem či nebude horší signál na GPS. Máte to niekto odskúšané? Dík za všetky postrehy.
"The path of the righteous man is beset on all sides
By the inequities of the selfish and the tyranny of evil men.
Blessed is he who, in the name of charity and good will,
Shepherds the weak through the valley of darkness ...
tudzo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zralok 29. 7. 2009 19:54

Já čekám na TomTom. Jen doufám, že se ho dočkám :/
Apple iPhone 3G S 16GB Black
Zralok
Junior

Odeslat příspěvekod Survival 29. 7. 2009 22:08

Já myslím, že určitě dočkáš. Otázkou je kdy :-).
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiproko 31. 7. 2009 21:42

vyšla 3..0..1 nevite co je v ni noveho?Co je super! for iPhone pro iPhone

iPhone OS 3.0.1 is Out! iPhone OS 3.0.1 je venku! - SMS Security Vulnerability Adressed - SMS bezpečnostní zranitelnosti určena

In: iPhone Firmwares | iPhone News & Rumors | iPhone OS 3.0 In: iPhone Firmware | iPhone Novinky & Drby | iPhone OS 3.0
1 Aug 2009 1 Aug 2009

iphone-os-31 Apple has release the iPhone OS 3.0.1 to address the SMS Security Vulnerability discussed at Black Hat cybersecurity conference in Las Vegas. Apple má s iPhone OS verze 3.0.1 na řešení SMS Chyba zabezpečení projednána na cybersecurity konferenci Black Hat v Las Vegas.

Charlie Miller and Collin Mulliner, the Security experts, claim that every iPhone in the world can be hacked with a single character SMS. Charlie Miller a Collin Mulliner, bezpečnostní experti, tvrdí, že každý iPhone ve světě může být hacknutý se jednoho znaku SMS.

The release of iPhone OS 3.0.1 was expected since a UK iPhone Carrier O2 spokesperson claimed earlier today that a fix for SMS Security Vulnerability would be coming on Saturday. Uvolnění iPhone OS 3.0.1 se očekávalo, protože britská iPhone Nosný O2 mluvčí tvrdil, že dnes oprava SMS Chyba zabezpečení by se na nadcházející sobotu.

Read the rest of this entry » Přečtěte si zbytek tohoto vstupu »

* Comments (0) Komentáře (0)

BlackHat: Hackers Can Take Over All iPhones With a One Character SMS BlackHat: Hackeři Můžeme převzít všechny iPhones S jeden znak SMS

In: iPhone | iPhone Hacks | iPhone News & Rumors In: iPhone | iPhone Hacks | iPhone Novinky & Drby
31 Jul 2009 31 Jul 2009

sms-vulnerablility Charlie Miller and Collin Mulliner, the Security experts, claim that every iPhone in the world can be hacked with a single character SMS. Charlie Miller a Collin Mulliner, bezpečnostní experti, tvrdí, že každý iPhone ve světě může být hacknutý se jednoho znaku SMS.

Speaking at the Black Hat cybersecurity, Collin Mulliner and Charlie Miller plan to publicize a bug which will allow hackers to completely take over your iPhone. Mluvení na Black Hat cybersecurity, Collin Mulliner a Charlie Miller plánu zveřejňovat o chybu, která umožní hackerům úplně převzít váš iPhone.

According to a Forbes report, the flaw is found in the iPhone's handling of SMS messages. Podle Forbesu se zprávy, že chyba je v iPhone zpracovává SMS zpráv. Using a series of mostly invisible SMS bursts, hackers can control all of your phone's functions. Používáme řadu většinou neviditelných SMS puká, hackery, můžete ovládat všechny funkce telefonu. This includes dialing, web surfing, enabling the camera and microphone, as well as using the device to attack other phones. To zahrnuje vytáčení, surfování po webu, která umožňuje kamera a mikrofon, stejně jako s využitím zařízení k útoku jiných telefonů.
Poco X5 Pro
jiproko
Junior


Odeslat příspěvekod Sattero 1. 8. 2009 07:47

Prostě a jednoduše jen fix oné chyby, která umožňovala SMS hack.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiproko 1. 8. 2009 09:09

ale nejde jalebrek,tak doporučuji nedělat.já návrat na 3,0. Respektive 3,1:-D
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod KIMI1492 1. 8. 2009 09:47

Nevíte kde se da iphone nejlevneji koupit ? klidne ze zahranici ale aby to posilaly do CR
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 8. 2009 11:06

Použitý si kup. Posílali
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 2. 8. 2009 10:59

Ja mam drziak na sklo. So signalom to nieje ziadna slava. A to ho musim mat v strede a nie nalavo od volantu, lebo mu asi "zavadzia" A stlpik.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod KIMI1492 3. 8. 2009 08:39

nevíte někdo zdaly by pak byly velké problémy s reklamací iphonu který je dovezen z austrálie ???? právě že nový je za super cenu http://aukro.cz/item703333838_novy_ipho ... darma.html
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 3. 8. 2009 10:01

Mám dojem že budou problémy, protože Apple zrovna na iPhone nedává mezinárodní záruku 1 rok...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Survival 3. 8. 2009 17:02

Raději si na Aukru kup nějaký, co je koupený v ČR a v záruce, třeba můj: http://aukro.cz/item702457945_apple_iph ... darky.html :-)
Je naprosto jako nový, víc v aukci ;-)
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudzo 3. 8. 2009 17:49

Arrow79 píše:Ja mam drziak na sklo. So signalom to nieje ziadna slava. A to ho musim mat v strede a nie nalavo od volantu, lebo mu asi "zavadzia" A stlpik.

No už som aj ja kúpil držiak na sklo. Mám ho uprostred a kvalitu signálu porovnať s ničím neviem, keďže som navigáciu nikdy nepoužíval. No pravda je, že pri poslednej ceste mi vypadol signál len raz, keď sme prechádzali dosť hustým lesom. Ináč bol v pohode. Mimochodom bol to Navigon.
"The path of the righteous man is beset on all sides
By the inequities of the selfish and the tyranny of evil men.
Blessed is he who, in the name of charity and good will,
Shepherds the weak through the valley of darkness ...
tudzo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků