Hiren's BootCD

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Pajík 25. 1. 2022 17:28

Potřebuji poradit. Bez Hiren's BootCD mi nenaběhne komp. Pořád se restartuje. Mám Windows 7. Dám do mechaniky Hiren's BootCD a Windows 7 naběhnou.
Na jakém principu to pracuje? Děkuji
CPU INTEL / deska GIGABYTE / RAM 2x2Gb / dva HDD 1 TB SATA - data /SSD SATA na OS, mám dva / LCD 19" / OS WIN 7 a XP - oba legal 32bit / dvě DVD mech. / 1 disketovka 3,5" / GPU GIGABYTE s 2 Gb /zdroj 520 W

Notebook a lifebook s WIN 10.
Pajík
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2022 18:17

A proč se ptáš tady? Běžně neuznávám formu komunikace, kterou teď předvedu, ale tak nějak se to nabízí. Přestože jsi objevil, že SuperFórum má nějaká subfóra, třebas zive.cz, kde se diskutuje právě o počítačích a věcech na to navazujících, tak svůj dotaz dáváš do hlavičky celého SuperFóra, kam skutečně nepatří. Pak je otázkou, zda jsi schopen si nějak pomoct v rámci problémů s PC, když jsi ani nebyl ochoten respektovat rozložení fóra.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajík 25. 1. 2022 18:48

Tak kde se mám zeptat tady na fóru ? Děkuji
CPU INTEL / deska GIGABYTE / RAM 2x2Gb / dva HDD 1 TB SATA - data /SSD SATA na OS, mám dva / LCD 19" / OS WIN 7 a XP - oba legal 32bit / dvě DVD mech. / 1 disketovka 3,5" / GPU GIGABYTE s 2 Gb /zdroj 520 W

Notebook a lifebook s WIN 10.
Pajík
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2022 19:13

Vybereš si správnou sekci a zeptáš se tam, co ses ptal minule.

https://forum.zive.cz/index.php?f=1793
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajík 25. 1. 2022 19:38

CPU INTEL / deska GIGABYTE / RAM 2x2Gb / dva HDD 1 TB SATA - data /SSD SATA na OS, mám dva / LCD 19" / OS WIN 7 a XP - oba legal 32bit / dvě DVD mech. / 1 disketovka 3,5" / GPU GIGABYTE s 2 Gb /zdroj 520 W

Notebook a lifebook s WIN 10.
Pajík
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajík 28. 1. 2022 04:13

Děkuji a omlouvám se za potíže .
Pajík
Uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků