Výber receivera do budúcnosti + repro zo Z906

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ewerlast 29. 11. 2021 12:38

Ahojte,
mal som Logitech Z906 k PC, bohužial na zosiku/subíku odišla doska a opravovať je to príliš drahé. V budúcnosti som plánoval kúpiť nejaké repro k TV (Magnat Supreme 2002 a pod.) no to je otázka roka alebo dvoch. Chcel by som sa spýtať, na nejaký receiver vhodný k takým repro do budúcnosti.
Rodičia majú Magnat SUpreme 2002 a k tomu receiver Yamaha RX-V479 a sú spokojní (rovnako ako ja keď tam som)
Zatiaľ plánujem len kúpu receivera, ku ktorému mám 5 malých repro od Logitech Z906. Netuším ako to bude hrať, tak to bude len dočasné riešenie, kým nekúpim nejaké poriadne repro.

Aký receiver by ste odporučili (značka, výhody, nevýhody a pod.)

Tiež by som sa chcel spýtať, prečo niektoré 5 kanálové receivery majú výkon na kanál napr. len 50W a niektoré až 145W, pritom cenovo sú si veľmi podobné.

Myslíte, že tie repro z Z906 budú aj nejako hrať alebo bez subwooferu budú totálne naprd?

Podmienkou je, aby mal také možnosti ako spotify connect, sieťové pripojenia, ovládanie cez mobil a pod. Niečo ako má tá Yamaha RX-V479.

Ďakujem pekne za každú radu a názor.
Ewerlast
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 29. 11. 2021 12:54

to co požaduješ umí snad každý AVR
je jedno co koupíš - ty bedny s tím budou hrát blbě
(jsou součástí toho systému, pokud je použiješ samostatně, tak to vidím na tragédii)

kupovat AVR do budoucna je ptákovina - kup nějaký levný systémek v bazaru a až bude čas, tak vybereš lepší
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ewerlast 29. 11. 2021 13:00

Repro plánujem kupovať v priebehu budúceho roka, takže nebude to zas až tak vzdialená budúcnosť
Ewerlast
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 29. 11. 2021 13:08

Potom kup to najlepsie co ti rozpocet dovoli ;-) tych 5 budiek bez SW bude teraz hrat fakt strasne. Ale mozno ta to donuti kupit rychlejsie nove repro :)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků