Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pirek.jan 10. 7. 2019 14:20

Přes OTA pořád hlásí aktuální stav. Za mně aktualizace k lepšímu, jsem spokojený.
pirek.jan
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 10. 7. 2019 14:52

Tak jsem to nahodil a udelal tovární nastavení. Nastaveni a ladění mi sice zabralo 2 hodiny ale zatim to vypadá, ze televize šlape dobře. Trochu zlobí přehrávač videi od Sony,.nechtěl načítat videa z externího disku, ale nakonec se zadařilo... odezva systému se zdá lepší a plynulejši, uvidime po delší době:)
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Kawex 14. 7. 2019 12:17

Chlapci netušíte někdo proč mi google play v tv nenajde vůbec aplikaci O2 TV? Mam tedy Model XE ale to by nemělo vadit.

Normálně na androidu je ale tv mi nabizí všemožné jiné tv aplikace
Kawex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2019 12:21

Lebo je možne, že nie je určena pre android TV. Da sa ale určite najsť ako apk.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kawex 14. 7. 2019 12:28

Jak jako apk? Dyt jako aplikaci ji hledám..
Kawex
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Kawex 14. 7. 2019 13:22

Myslíš tedy jako ji nainstalovat ve windowsech? Nebo z tohoto odkazu na usb disk a nainstalovat do tv?
Kawex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 7. 2019 13:34

Druha možnosť je spravna. Alebo to stiahnuť cez prehliadač v TV a tak nainštalovať.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 14. 7. 2019 14:17

Stiahni si ten apk subor na USB disk, v TV si povol instalaciu z neznamych zdrojov a daj to nainstalovat a mas to.Minutova zalezitost.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kawex 15. 7. 2019 15:58

Mám problém z instalací :) v tv jsem neznámé zdroje povolil ale nemůžu najít od kud spustit instalaci.. Kde je proboha v tom androidu vstup čistě jen na usb disk?
Kawex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 15. 7. 2019 18:51

No instalaciu spustis z nejakeho File Explorera.Kedysi bol v Android TV tento explorer: ES File Explorer. Ten ale uz bol stiahnuty z Google Play tak si stiahni nejaky iny. Napriklad skus si nainstalovat Solid Explorer a z neho ten apk subor vies spustit. Tak to robim ja a zatial sa mi vsetko podarilo nainstalovat co som potreboval.
Na internete je aj kopec dalsich File Explorerov ktore sa daju pouzit.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kawex 16. 7. 2019 14:48

A jo, díky! tak přes file managera už to jde.. Zatím jsem to nepotřeboval jelikož mam v tv pc tak dělám vše tam.

A ještě jedna věc, file manager se zobrazuje nově v domovské stránce O2tv aplikace nainstalovaná přes ten file manager už tam není.. jde spustit akoraá ihned po instalaci ale pak už ji nenajdu
Kawex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 16. 7. 2019 15:55

Ona tam je len nie je na tej uvodnej stranke v hlavnom menu.Musis niekde v menu si najst vsetky aplikacie a tam bude.Neviem ako je to na Sony TV ale u mna na Philipsoch je to tak.Po instalacii apk aplikacie ju nenajdem v hlavnom menu ale musim ist cez vsetky aplikacie.Ale ona sa da dat aj na tu uvodnu stranku akurat potrebujes na to nainstalovat dalsie aplikacie aby si to urobil.
No Android nie je pre kazdeho.Chce to dost studovat a citat fora po internete.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mokrous 18. 7. 2019 13:47

Přátelé, tak dnes se moje KD-49XF9005 rozhodla oznámit mi, že je k dispozici nový update OREA přes OTA. Jen drobná rada pro všechny, kteří nechodí každý den na školení pro IT oddělení SONY a Android: Vyndejte si z TV všechny FLASH a ideálně všechny kabely krom napájecího, protože když jsem nechal ve slotu FLASH se 4 filmy a jinak žádnými dalšími soubory, TV napsala, že instaluje update, předstírala to asi čtvrt hodiny a pak naskočila a nic, žádný update vše při starém a znova nabídla update a to celé 3x dokola a nic. Teprve po vyndání FLASH disku a zahájení updatu najednou TV začala stahovat software přes wifi.
No prostě SONY nikdy nezklame a dopřeje nám vždy nějaké to vzrušení, dobrodružství, hledání na gůglu a domýšlení si postupů a restarty atd. Proč se namáhat s hláškou: "Odpojte všechna externí zařízení", nebo: "Update se nezdařil", nebo: "Update nebyl stažen, protože:..." Lepší je tvářit se, že vše probíhá a dělat z uživatele idiota. Případně fungovat podle směru větru...
Bugy samozřejmě pokračují, ale zato máme krásně jasně zářící menu, aby nás mohly večer víc bolet oči. :tleskani
Mokrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 19. 7. 2019 22:08

Ake napr bugy máš?
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků