DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 18. 9. 2021 10:01

Vsak tak je to spravne, ne? Predplacena karta, rok od posledniho dobiti za 300, vse je v OP. Mesic rezerva tam nejspis neni, ale je to prijemny bonus, VF ji ma taky, u T-M uvidim za tyden.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 9. 2021 16:05

Jaký je poplatek za minutu za přesměrování hovoru z této datové SIM na jiné číslo ? Je to 15Kč ?
Cituji z webu O2: "V případě přesměrování v ČR – tj. pokud své telefonní číslo přesměrujete jinam, podělíte se o náklady za přesměrovaný hovor s tím, kdo vám bude volat. Ten, kdo vám volá, zaplatí stejně, jako by volal vám. A vy zaplatíte za hovor od vás na přesměrované číslo. Číslo, na které se volající dovolá, nebude platit nic."
redhaven
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 24. 9. 2021 17:02

Přesměrováný hovor řídí úplně stejným ceníkem a pravidly jako běžné hovory, tedy vy zaplatíte za přesměrováný hovor stejnou částku, jako kdybyste volal na to číslo normálně. Tedy jestliže je cena za hovor na Datamanii 15 Kč/den, tak to samé se týká i přesměrováných hovorů. Otázkou je, jestli Datamanie vůbec umožňuje přesměrování na jiná čísla než hlasová schránka, poněvadž jediné předplacenky, které to dřív uměly byly od Oskara/Vodafonu.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod mandrinka 24. 9. 2021 17:31

Potrebuju esimku. V O2 po mne za to chteli 100Kc. U Vodafone je to zadarmo. Fakt se to plati? Nespletla se slecna u pultu?
mandrinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 9. 2021 17:46

Tak tj. otrava, SIM mám totiž vloženou v anténě modemu, tudíž téměř nepřístupnou. Potřeboval jsem případné hovory přesměrovat, ale za jeden minutový zaplatit 15Kč....
redhaven
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 24. 9. 2021 17:50

mandrinka píše:Potrebuju esimku. V O2 po mne za to chteli 100Kc. U Vodafone je to zadarmo. Fakt se to plati? Nespletla se slecna u pultu?

Bohužel nespletla :(
Přílohy
Screenshot_20210924-184935_Acrobat for Samsung.jpg
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2021 07:50

No jelikož do příštího léta začne ČTÚ regulovat cenu dat, tak je na čase rozprodat sim s 100GB co mám. Udělám to asi před vánocema, pak už zřejmě půjde cena jen dolů. :D Co si budem hovořit, 100 GB za 300 Kč zase žádnej velkej zázrak není a to určitě po regulaci podleze každý virtuál. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 9. 2021 08:20

Já, já bych řekl, že 100GB je dost velký zázrak v téhle nebohé vyrabované zkorumpované Kolonii česko. Stovky či tisíce místních poskytovatelů připojení k netu přes WiFi a zejména jejich nebozí zákazníci si můžou o rychlostech O2 a spolehlivosti připojení a rychlosti nechat tak akorát zdát. A asi se moc nepletu, když napíšu, že se bude jednat o nejméně milion přípojek k netu přes WiFi se zoufalou rychlostí a spolehlivostí a to od ceny 300Kč nahoru.
redhaven
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 25. 9. 2021 09:33

Ředitel ČTÚ píše:No jelikož do příštího léta začne ČTÚ regulovat cenu dat, tak je na čase rozprodat sim s 100GB co mám. Udělám to asi před vánocema, pak už zřejmě půjde cena jen dolů. :D Co si budem hovořit, 100 GB za 300 Kč zase žádnej velkej zázrak není a to určitě po regulaci podleze každý virtuál. 8-)

nebuď naivní, meleš furt cosi o regulaci jako bys nevědě jak tzo tu chodí, regulace směrem nahóóóru to bude, jen abys nelitoval prodeje simek, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 25. 9. 2021 10:01

Skupina na Facebooku, asi 550 členů, věnující se Datamanii.
https://www.facebook.com/groups/7867200 ... ?ref=share
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 9. 2021 10:55

metyn píše:
Ředitel ČTÚ píše:No jelikož do příštího léta začne ČTÚ regulovat cenu dat, tak je na čase rozprodat sim s 100GB co mám. Udělám to asi před vánocema, pak už zřejmě půjde cena jen dolů. :D Co si budem hovořit, 100 GB za 300 Kč zase žádnej velkej zázrak není a to určitě po regulaci podleze každý virtuál. 8-)

nebuď naivní, meleš furt cosi o regulaci jako bys nevědě jak tzo tu chodí, regulace směrem nahóóóru to bude, jen abys nelitoval prodeje simek, dědek

dědku, kolik že jich máš nasysleno? 8-)
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 25. 9. 2021 10:57

Ředitel ČTÚ píše:No jelikož do příštího léta začne ČTÚ regulovat cenu dat, tak je na čase rozprodat sim s 100GB co mám. Udělám to asi před vánocema, pak už zřejmě půjde cena jen dolů. :D Co si budem hovořit, 100 GB za 300 Kč zase žádnej velkej zázrak není a to určitě po regulaci podleze každý virtuál. 8-)

No nebyl bych si tak jistý, že se bude něco regulovat, podívej se kdy to paní ředitelka vyhlásila, náhoda? Nemyslím si, aneb předvolebním slibem nezarmoutíš a to, že snižování cen slibovali před čtyřmi lety a skutek utek, si stejně málokdo vzpomene.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MITA 25. 9. 2021 11:10

Jde na této simce zablokovat volání a sms? Potřebuji čistě data.
MITA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 25. 9. 2021 11:53

Jít by to mělo: https://www.o2.cz/osobni/blokovani-hovo ... 2504-a2505. Vyzkoušej a dej vědět ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 25. 9. 2021 13:50

Lukas063 píše:
metyn píše:
Ředitel ČTÚ píše:No jelikož do příštího léta začne ČTÚ regulovat cenu dat, tak je na čase rozprodat sim s 100GB co mám. Udělám to asi před vánocema, pak už zřejmě půjde cena jen dolů. :D Co si budem hovořit, 100 GB za 300 Kč zase žádnej velkej zázrak není a to určitě po regulaci podleze každý virtuál. 8-)

nebuď naivní, meleš furt cosi o regulaci jako bys nevědě jak tzo tu chodí, regulace směrem nahóóóru to bude, jen abys nelitoval prodeje simek, dědek

dědku, kolik že jich máš nasysleno? 8-)

mám 3 ks, nepoužity, 1ks měl být pro bábu ale strašně mě poslední dobou sere tak sem jí nic nedal, 1 sem měl pro mladého na sklep ale vyřešil to jinak, poslední byla pro mne ale zatím furt fárám na firemních neomezených tak bude sa uvidědět jestli 1 nebo 2 nepošlu vdál, dědek
metyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků