RSS?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz


Odeslat příspěvekod DevAstor 21. 6. 2011 20:00

Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 6. 2011 22:16

Pánové, díky za snahu. To, že se dá udělat feed z libovolného vyhledávání, jsem zachytil, i ten blogpost jsem viděl. Nicméně to stále neřeší můj problém.

Mám nastaveno Vždy upozornit, přijde-li odpověď, takže každé vlákno kam přispěji se mi zařadí do Sledování. Občas si zasleduji něco i ručně aniž bych přispěl. Následně mi při novém příspěvku do sledovaného vlákna přijde mail. Za dobu co tu jsem mám sledovaných vláken přes 150.

Bohužel ty mailové notifikace v poslední době chodí dost pozdě. Takže bych prostě chtěl získávat nové posty ve Sledovaných vláknech v RSS feedu, bohužel zatím nenacházím jak. Patrně bude problém v tom, že pro načtení seznamu sledovaných vláken je logicky potřeba znát identitu uživatele a tedy být přihlášen, na rozdíl od všech těch uvedených příkladů.
xtonda
Uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 22. 6. 2011 09:22

S474N píše:Nove je v RSS tecka v URL navic (za tim e15.cz). Diky tomu potom nefunguje pridani noveho prispevku.

http://forum.finexpert.e15.cz./viewtopic.php?f=316&t=301647&p=8017243#p8017243


Opetovne tento problem, cca den nebo dva!
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 22. 6. 2011 10:21

xtonda píše:Pánové, díky za snahu. To, že se dá udělat feed z libovolného vyhledávání, jsem zachytil, i ten blogpost jsem viděl. Nicméně to stále neřeší můj problém.

Mám nastaveno Vždy upozornit, přijde-li odpověď, takže každé vlákno kam přispěji se mi zařadí do Sledování. Občas si zasleduji něco i ručně aniž bych přispěl. Následně mi při novém příspěvku do sledovaného vlákna přijde mail. Za dobu co tu jsem mám sledovaných vláken přes 150.

Bohužel ty mailové notifikace v poslední době chodí dost pozdě. Takže bych prostě chtěl získávat nové posty ve Sledovaných vláknech v RSS feedu, bohužel zatím nenacházím jak. Patrně bude problém v tom, že pro načtení seznamu sledovaných vláken je logicky potřeba znát identitu uživatele a tedy být přihlášen, na rozdíl od všech těch uvedených příkladů.

Zde máš nové posty z témat, kde jsi přispěl: search.php?author_id=47124&sr=posts&feed=rss
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 6. 2011 10:58

To sou jenom moje posty, tohle mě taky napadlo :-)
xtonda
Uživatel

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 6. 2011 15:46

Na svůj problém jsem řešení stále nenašel, zatím si hraji s RSS u dvou fór, která sledují z větší části a mám dvě připomínky:

1. V jednotlivých item není nijak uveden autor příspěvku.
2. Jsou tam IMG odkazy na grafické smajlíky - preferoval bych textové, alespoň jako možnost si to vypnout parametrem.
xtonda
Uživatel

Odeslat příspěvekod xtonda 23. 6. 2011 11:02

Jak je nastaveno kolik položek zahrnuto bude ve feedu? Je to na počet nebo na čas? Lze to nějak parametrem ovlivnit? Když zobrazím globální feed celého superóra jako příspěvky, tak je tam obsah jen za cca okolo 10 minut. Zajímá mě jak nastavit interval kontroly aby se nový příspěvek nedostal pod čáru dřív než se feed obnoví.
xtonda
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 25. 6. 2011 22:13

Tak autor příspěvku tam prý bude.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 6. 2011 07:58

S474N píše:Nove je v RSS tecka v URL navic (za tim e15.cz).

http://forum.finexpert.e15.cz./viewtopic.php?f=316&t=301647&p=8017243#p8017243


Bude se uvedeny problem nejak resit? Mam pocit, ze to nejak zapadlo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 28. 6. 2011 11:45

V cem je presne problem? Ta adresa je spravne a nemel by byt problem pridat prispevek. Me to funguje normalne.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 28. 6. 2011 12:39

V URL je za názvem tld domény (cz) tečka, sice to nějakou shodou okolností částečně funguje, tj. fórum se zobrazí, ale uživatel je nepřihlášen a nejde se přihlásit, resp. při přihlašování ta tečka navíc z URL zmizí, takže pokud znova kliknu na odkaz z RSS tak jsem opět nepřihlášen.

A co moje další dotazy, připomínky, náměty? (zpožďování mailových notifikací, feed s novými příspěvky ve sledovaných tématech, autor příspěvku v RSS, počet příspěvků ve feedu)

EDIT: Odkaz vypadá:

http://forum.finexpert.e15.cz./viewtopic.php...

měl by vypadat:

http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php...

zdá se, že se to týká pouze feedu s příspěvky (sr=posts)
xtonda
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 28. 6. 2011 13:55

Jaky prohlizec? V Chrome, FF, IE9 to funguje jak ma. Prihlasim se a muzu prispivat. Kdyz prejdu zase na odkaz s teckou tak zustanu normalne prihlasen
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 28. 6. 2011 14:34

FF 3.6 a 5 (na různých počítačích). Vlezu na odkaz z feedu, nejsem přihlášen, kliknu na přihlásit, zobrazí se formulář, ale to už sem na korektním URL bez tečky. I když provedu přihlášení, tak po opětovném prokliku odkazu z feedu stále nejsem přihlášen

Každopádně je to jedno, protože ta tečka v tom odkazu nemá co dělat a je to chyba.
xtonda
Uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 28. 6. 2011 14:48

Take pouzivam FF a dela to presne to, co pise xtonda.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků