Vyzkoušejte novou mobilní verzi fóra

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 8. 2010 18:42

Zrovna na to koukám pres PSP a jsem spokojen. Jen by to chtelo trochu zvetsit ikonky "citace" a podobne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 8. 2010 10:39

Tapatalk nechystáme. Obchodní model, kdy někdo nabízí placenou aplikaci a provozovatelé pro něj bez podílu upravují fóra, se nám nelíbí. Navíc nechceme posílat data neznámé externí firmě.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 8. 2010 13:33

mne to funguje spravne a byt jsem zrejme v mensine, jasam. Tohle je fakt super, prehledne, svizne, pro mobil ideal, tam byla normalni verze tezko pouzitelna a z mobilu jsem sem ani nechodil, pokud neslo o neco fakt duleziteho...
Caddy
Uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 14. 8. 2010 06:24

Přidám screenshoty z iPhone. Jsem zvyklý prohlížet web na šířku a tady vychází lépe klasické zobrazení. Ale štve mě, že při každé návštěvě se do něho musím vždy přepnout. Uvítal bych proto v nastavení nějakou položku, která by umožnila mobilní verzi natvrdo zakázat.

IMG_0022.PNG

IMG_0023.PNG
eRiper
Uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 8. 2010 08:51

eRiper: urob to ako ja, prepni sa na nemobilnu verziu a tu stranku si uloz medzi zalozky ;)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Uživatel

Odeslat příspěvekod Mican 14. 8. 2010 10:57

Na mém stolním počítači (IE8 ve Win7 64b) se mi implicitně zobrazuje mobilní verze, což je dost hrozné. Chápu že je náročné naučit detekční rutinu rozpoznávat všechny úchylné kombinace OS a browserů, moje kombinace ale snad není zase tak exotická.

"Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 3.5.30729; Media Center PC 6.0)" .... no to je jasný, to bude iPod.
Hyena rulez!
Mican
Uživatel

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 14. 8. 2010 16:04

Mam to pustene na HTC TyTn a vypada to dobre. Jen bych uvital pridavani smajliku. :-)
Psycho vlk Wolf
Uživatel

Odeslat příspěvekod CHiP 14. 8. 2010 20:12

Na mobilu perfektni! Jen tu nikde nevidim tlacitko na zmenu barvy. Jak budu psat do nocniku? Da se z mobilu nejak dostat na klasicke forum?
CHiP
Uživatel

Odeslat příspěvekod CHiP 14. 8. 2010 20:20

Tak prvni co me stve.
Obsah fora >> Ostatní >> Smetiste
Tento radek je jenom dole, nesel by dat i nahoru? Nez prejedu pres vsechny prispevky tak je to vecnost.
CHiP
Uživatel

Odeslat příspěvekod kalion 14. 8. 2010 20:31

Ja jsem spokojeny. Dobre odvedena prace.. diky...
kalion
Uživatel

Odeslat příspěvekod Frank123 14. 8. 2010 22:06

Ta klasická int. verze mi přijde mnohem přehlednější než tahle nová mobilní...já zůstanu teda určitě u té staré
Frank123
Uživatel

Odeslat příspěvekod Tarwas 14. 8. 2010 22:22

CHiP píše:Tak prvni co me stve.
Obsah fora >> Ostatní >> Smetiste
Tento radek je jenom dole, nesel by dat i nahoru? Nez prejedu pres vsechny prispevky tak je to vecnost.

+1 :-)
Tarwas
Uživatel

Odeslat příspěvekod 0x00 15. 8. 2010 00:01

Nacpat čísla stránek vlákna na konec stránky je geniální nápad. :-)
Když se musím několikrát denně proš***** přes X příspěvků na 1. stránce abych mohl ťapnout na číslo poslední a tedy nejnovější stránky, mnohem více si pak příspěvků vážím. Jsou totiž těžko k mání. :-)
0x00
Uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 8. 2010 07:48

No krátce jsem mobilní verzi vyzkoušel a rychle se vrátil k původní. V Opeře Mini na mojí Nokii N96 se mi v ní pohybuje lépe. Je ale pravda že z mobilu fórum jen čtu, příspěvky z mobilu píšu jen výjimečně.
myšpulín
Uživatel

Odeslat příspěvekod Jeffe 15. 8. 2010 10:08

Snahu udelat verzi pro mobilni uzivatele chvalim, dobra prace. Skoda ze neprisla o neco driv, dnes ma kazdej druhej v mobilu kvalitni browser a k zjednodusenemu zobrazeni se uz asi nevrati. Ja osobne budu tuhle verzi pouzivat nejspis jenom v roamingu. :)

Moje postrehy:
- kdyz ctu vlakno chybi mi primy odkaz na "aktivni temata" nebo "zobrazit vse (i se smetistem)"
- chybi mi zakladni informace v horni casti stranky - treba cislo stranky na ktere jsem
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka