SuperFórum 2.0: co bychom měli udělat?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 6. 2010 12:12

Ale kdeže, o tohle se starají jiní. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 6. 2010 02:47

ad. prvni stranka, ohledne meho prispevku, neco jsem nasel :-)

http://www.nisamerica.com/forum/viewtop ... &start=110

Proste nadhera, jde to a nejedna se o zadne (pro vas) preplacane console-forum.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 7. 2010 15:09

Majkl vP.: Ty *****, musíš mi smazat celý příspěvek? A ani nedáš vědět? Dalo docela práci projít ty požadavky z Google Modrátora. Co je špatného na tom, napsat v odpovědi to, co už stejně může každý vidět?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 25. 8. 2010 15:58

[youtube][/youtube]

Ó díky.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 5. 4. 2011 13:20

jak si muzete rikat superforum 2.0 kdyz je to tak omezene s nahravanim avataru, rozmery jsou smesne, a jeste ted animovane gify zakazaly.
a spis nez o nejake verzi spis premyslejte o pristupu k uzivatelum, ti co maji slouzit jim, si tady hraji na samozvanou gardu a delaj ze superfora soukromou orgii.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 5. 4. 2011 14:52

sioga píše:jak si muzete rikat superforum 2.0 kdyz je to tak omezene s nahravanim avataru, rozmery jsou smesne, a jeste ted animovane gify zakazaly.

Co to má společného? Že je to 2.0 ještě neznamená, že se z fóra stanou dětské omalovánky, kde na nás bude z každého profilu něco blikat a svítit...
sioga píše:premyslejte o pristupu k uzivatelum, ti co maji slouzit jim, si tady hraji na samozvanou gardu a delaj ze superfora soukromou orgii

Sloužit zde nemá nikdo nikomu, to si trošku pleteš ;) Jsou zde moderátoři, kteří hlídají dodržování pravidel a pokud znají odpověď na dotazovaný problém, tak se zapojí do diskuze. Fórum je hlavně o diskuzi mezi uživateli, žádní otroci ani sluhové zde nejsou, to sis asi spletl adresu webu ;)


Jako hlavní problém bych viděl fakt, že ještě nemáš nastavené schvalování příspěvků ve všech částech SuperFóra...
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 5. 4. 2011 17:10

Animované avatary jsou IMHO nevhodné. Mě osobně to hrozně ruší při čtení příspěvků, zvlášť když si dá někdo něco superblikajícího, skákajícího a já nevím co ještě.

Diskuzní fórum je o diskuzi, ne o barevných flecích a přeplácanosti. Kdo chce omalovánky, ať si zajde do trafiky a pak cestou domů do papírnictví pro fixy, nebo pastelky.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JuraS. 14. 4. 2011 15:16

Co udělat jinak ? Nového ? Co vylepšit ? osobně bych přešel od zadarmózního engine phpBB které stále dohání originál k originálu vBulletin..s příjmem za reklamy je cena zanedbatelná, možností navíc má v poslední verzi tolik, že se to ani nedá s phpBB přirovnat a těch pluginů a doplňků co má ???
navíc bych přidal možnost nainstalovat několik templates a nechat na uživatelích ať si to svoje každý vybere..mě například vadí úzká nudle uprostřed monitoru 16:9..btw..už jsem někde viděl pro vBulletin templetes co umožňoval si vypíchnout okna s informacemi a rozmístit po monitoru jak kdo chce...naprostá bomba...jo a pro v Bulletin existuje i produkt impex co umí natáhnout do vb databáze z ostatních enginů pro fóra..z phpBB to umí asi nejlíp...
MSI X470 GAMING PRO, AMD RYZEN 5 2600, SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2G, HyperX 16GB KIT DDR4 2933MHz CL17 , Samsung 970 EVO 250GB, Seasonic M12II-520 Evo, MSI MAG Bunker černý- Windows 10 pro (legální)
JuraS.
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 14. 4. 2011 22:31

Přecházení na jiný systém fóra nám nepřinese žádnou výhodu, jen další starosti a problémy, jak vše převádět pro jiný systém.. Navíc je to zbytečné..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JuraS. 15. 4. 2011 06:05

s tím to tvrzením nemohu souhlasit..měl jsem vlastní diskuzní fórum na phpBB na kterém jsem se otravoval s nasazením pluginů aby něco bylo nějak jinak, aby se přidala nějaká funkce, aby...přešel jsem na vbulletin a všechno s čím jsem se trápil bylo naráz vyřešené..nic tě to nebude stát když si nainstaluješ vbulletin a s impexem si vyzkoušíš jak by se přesunulo fórum a jak to pak bude vypadat..vb má jen jeden problém a tím je dostupnost češtiny..nicméně já to svoje forum počeštil za měsíc bez znalostí angličtiny ležíc n aposteli a datlujíc to do ntb...
MSI X470 GAMING PRO, AMD RYZEN 5 2600, SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2G, HyperX 16GB KIT DDR4 2933MHz CL17 , Samsung 970 EVO 250GB, Seasonic M12II-520 Evo, MSI MAG Bunker černý- Windows 10 pro (legální)
JuraS.
Uživatel

Odeslat příspěvekod christian 15. 4. 2011 10:34

Jo jenže my za tu celou dobu, co tu máme phpBB3, jsme ho už dost modifikovali a provedli i nějaké optimalizace chodu.. Pokud je potřeba přidat nějakou funkci (rozhodně se neděje často), tak buď se najde příslušná modifikace pro phpBB3 nebo si ji doděláme.. Furt nevidím žádný smysl přecházet na jiný systém..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 5. 2011 20:23

Navic phpbb3 ma nejlepsi ochranu proti spamovani!

Kazdopadne do dalsi verze dodat moznost ignorovani moderatoru.
evlo
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 5. 2011 21:02

Toho bohdá nebude. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 5. 2011 08:04

V prohlížeči bez blokování reklam se nedostanu do některých stránek, protože je tam reklama na Visine a nic jiného. Proklínám mf.advantage!
Jo ták, musím si nechat proběhnout celý ten flash. Tak děte do pr...
*****, snad jednou by mohlo stačit?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 30. 5. 2011 10:56

Raději s tím něco udělejte, takhle jsem Kejkiho ještě naštvaného neviděl. ;)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků