SuperFórum 2.0: co bychom měli udělat?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 6. 2010 10:00

Co je na tom nepřehledného? Pokud nechcete procházet výsledky, tak vždy na první pozici se ukáže otázka a možnost odpovědět ANO/NE. Po odpovědi se místo ní ukáže jiná. A tak dále.

Jednodušeji už to opravdu asi ani nešlo...
jannnn
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 6. 2010 11:23

Agramon píše:Tak jsem si říkal že se zaregistruju a pomůžu s hodnocením, ale když jsem viděl ty stovky, často se opakujících návrhů, tak jsem to vzdal.. :(


Návrhů v Moderatoru je aktuálně přesně osmdesát, žádné stovky. Některé z nich se možná ještě opakují, takové se ale snažíme odstraňovat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 6. 2010 17:50

Já myslím, že ten, který na jednotlivá fóra SF opravdu rád chodí a chtěl by svým názorem přispět, obětuje pár minut cenného času na vyhodnocení odpovědí.
Je to o čase a o chuti :-)
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 10. 6. 2010 03:07

tjn a co ten můj návrh? dobrý ne? :) ..už aby to bylo :)
Agramon
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 10. 6. 2010 09:12

Návrhy budeme hodnotit až příští týden. Do Moderatoru je lze přidávat a hlasovat až do pondělka.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alla66 10. 6. 2010 21:17

Marek L. píše:Alla66: Souhlasím/Nesouhlasím je moc dobrý nápad. V diskuzí na webech se nám to dobře ujalo, takže by nemuselo být špatné mít to i ve fóru. Přidám to do Moderatora.

Ahojky, chcela som hlasovať za svoj návrh súhlasím - nesúhlasím...nenašla som ho v zozname. ...môžeš ma nasmerovať, kde ho nájdem? :nenapadne vďaka
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 10. 6. 2010 21:48

Rozhodně jsem pro facepalm smajlík!
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 6. 2010 10:51

Head píše:Možnost zakázat zobrazovat příspěvky od některého jiného uživatele

To už zde je, stačí si dát uživatele jako nepřítele a příspěvky od něj se nebudou zobrazovat.

Head píše:Možnost nastavit si oblíbený thread, u kterého se bude zasílat upozornění na změny.

To už zde také je. Otevřeš si téma, sjedeš dolů a v té modré liště dole je Sledovat toto téma.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 11. 6. 2010 12:05

Head píše:Přidat do galerie možnost nezobrazovat vložený obrázek, který by mohl sloužit pro vložení do nějakého thready. Odpadla by nutnost nahrávání na imgeshack apod.


A takove kejkle take nejsou nutne, uz jde preci dlouho mozne vkladat obrazkove prilohy
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 6. 2010 17:02

ARS píše:Tlacitko hladat priamo v jednotlivych temach, phpbb to vie a velmi to chyba hlavne v temach o modeloch mobilnych telefonov, ktore maju desiatky stran.

Hledání přímo v tématech je. Je to kolonka vedle vrchního tlačítka Odpovědět s popiskem "hledání v tomto tématu..."


A chtěl bych poprosit všechny přispívající do Google Moderatoru, aby si nejdříve přečetli již přidané návrhy (je možnost i vyhledávání). Některé návrhy se opakují i několikrát.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 6. 2010 18:03

Možná jede na starém subsilveru...
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel 2. 18. 6. 2010 18:00

Marek L. píše:Nedá se nic dělat, budeme se bez vás muset obejít. Kdybychom podobné průzkumy nechali zcela bez přihlášení, výsledky mohou být znehodnoceny vícenásobným zlomyslným hlasováním. Pro nás je cennější menší počet zapojených a jistota, že opravdu každý hlasuje za sebe.

Kromě toho účet pro použití na službách Googlu má dnes většina lidí.

Hm, Váš postup je sice pochopitelný, ale přesto i mě je líto, že takovou anketu vážete na registraci u nějaké třetí strany.
Já třeba služby googlu vyžadující registraci prostě nepoužívám a mám kolem sebe dost lidí, kteří běžně pracujou s internetem a přitom o nich platí totéž.
A nepochybuju, že profesionál jako vy by bez potíží zvládl sestavit anketu nezávislou na googlu, kde by k identifikaci postačila vaše vlastní registrace.
Asi bych si kvůli vám tu registraci nakonec i na google udělal, bohužel jsem si ale vaši zprávu přečetl pozdě, už po uzavření ankety.
A mimochodem, takhle máte tu anketu taky trochu zkreslenou :-). Odpovídají vám pouze lidi, kteří používají služby googlu a to opravdu ještě nejsou všichni uživatelé internetu.
Karel 2.
Uživatel

Odeslat příspěvekod mtmccox2 26. 6. 2010 15:04

Kdy se dozvíme nějaké výsledky nebo rozhodnutí? O:-)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 6. 2010 16:24

<odstraněno>
Naposledy upravil Anonymous dne 26. 6. 2010 20:00, celkově upraveno 2
Důvod: Moc mluvíš.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 28. 6. 2010 11:48

mtmccox2 píše:Kdy se dozvíme nějaké výsledky nebo rozhodnutí? O:-)

Ted jsou na starosti asi dulezitejsi veci, ne?

http://www.lupa.cz/zpravicky/mlada-fron ... ess-media/
4honza
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků