Nova funkce - autoedit?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2010 01:00

Je tu opravdu nove pridany "autoedit", ze misto dalsi zpravy to provede automaticky edit predchozi? Nebo to tu bylo uz driv?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 24. 3. 2010 03:01

Nebylo.

-- 24. 3. 2010 03:02 --

Přidáno před pár dny.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 3. 2010 09:51

Ma to 2 vyhody:
1) nebude tu az tolko spamu
2) uzivatelia Opery Mini vyuzivajuci mobilne zobrazenie nemusia sa kvoli doplneniu prepinat na nemobilne zobrazenie a znova nacitavat stranku, bolo to zdlhave.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 24. 3. 2010 21:55

Tak si to taky zkusím.

-- 24. 3. 2010 21:55 --

Vůbec to není špatné...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2010 22:48

Ja to tusil

-- 24. 3. 2010 22:49 --

jen si rikam, ze se treba nekde neobjevila nejaka zprava o tom...

-- 24. 3. 2010 22:49 --

a taky by me zajimalo, zda byl nejak snizen limit mezi jednotlivejma zpravama :)
jinak dik za info

-- 24. 3. 2010 22:50 --

btw, je i nejakej casovej limit? ze treba kdyz budu chtit ozivit vlakno, kde posledni prispevek je odeme z minulyho roku, tak jestli se udela edit nebo bude novej...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 3. 2010 22:56

Časový limit je hodina. Pokud je rozdíl mezi příspěvky větší, příspěvky nebudou spojeny.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod suk 25. 3. 2010 17:54

dik
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 4. 2010 08:31

Funkce autoedit mě teda pěkně sere, mohlo by to poslat alespoň nějaké varování.
4honza
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 4. 2010 09:52

Můžu se zeptat, proč Ti vadí?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 4. 2010 10:46

Jistě.

Obecně mi vadí, když systém dělá něco za mě automaticky (aniž mě na to upozorní), protože někdo usoudil, že je to tak lepší, krásnějí a užitečnější a je prostě chytřejší a ví to líp než já, co chci :-) Autokorekce ve Wordu jdou alespoň vypnout, podobně psaní velkých písmenech po tečce.

Chci napsat dva příspěvky za sebou, které spolu logicky vůbec nesouvisí, proto je napíšu do dvou příspěvků. Zvlášť patrné to je, pokud jeden je rychlá reakce, druhá je delší reakce na něco z jiného soudku do stejného vlákna (např. na FE jsou tématická vlákna a ne pouze vlákna o jedné věci)

Nebo dokonce píšu reakce na více lidí. Tím se vytvoří delší příspěvek, který bude na půl stránky a alespoň půlka čtenářů ho automaticky přeskočí, takže ho vlastně ani nemusím psát :-) V tomhle případě je lepší napsat dva příspěvky s poloviční délkou.
4honza
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 4. 2010 11:55

No nevím proč bych v jednom příspěvku nemohl reagovat na více věcí/ lidí v tématu. Třeba na mobilmanii bych ti jako moderátor dva příspěvky za sebou sloučil i kdyby v nich byli reakce na nesouvisející věci.
myšpulín
Uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 4. 2010 12:43

Jistě, že můžeš reagovat v jednom příspěvku na dva lidi, v tom není rozpor. Pokud se jedná o jednoslovné výkřiky či smajlík-only příspěvek, tak je to i účelné to spojit do jednoho příspěvku. V případě, že to dělá moderátor, tak je tam právě lidský faktor, který o tom rozhodne.

Fóra, která čtu, zrovna slučování příspěvků nějak neřeší, respektive jejich moderátoři to neřeší, možná MM je něco jiného... možná proto mi to přijde jako zbytečně otravující funkce.

A má to ještě dvě další nevýhody. První mě moc netrápí. Pokud mám dvě reakce, jednu on-topic a jeden off-topic, pak se z toho asi hůře vykousávají ty off-topic příspěvky sloučené s on-topic.

Pokud někdo jako já, používá dříve zmíněnou operu mini, tak už určitě dávno příšel na to, že je účelné mít nastavené opačné řazení příspěvků ve vlákně - tj. nastavil si řazení od nejnovějšího po nejstarší. A pak vůbec nedává smysl slučování příspěvků tak, že text novéjšího příspěvku je přilepen pod tím starším, protože když tam příspěvek najednou přibude, tak si ho ani nemusím všimnout (i když to nečtu přes operu mini), protože vidím, že nejvýše je příspěvek, jehož "začátek" už jsem četl.
4honza
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 4. 2010 12:58

To jsou dle mě samé minoritní případy, které neospravedlní tuto otravnou moderátorskou práci navíc, jestli však v některém fóru spojování do hodiny nechcete, tak to může administrátor vypnout. :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 4. 2010 13:09

Tak to je skvělá zpráva, že to jde vypnout per fórum. Kdo se hlásí o úplatek, aby tuto feature vypnul na FE? ;-)
4honza
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 4. 2010 15:25

Proto, že se to jednomu člověku nelíbí, to vypínat nebudeme. :-]
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků