Přidání formátování do Quick Reply

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Nargon 15. 4. 2008 09:01

quickreply podle me splnuje funkci ktera je potreba pro rychlou odpoved. V 99% pripadu opravdu potrebujete jen napsat "holy text" bez nejakych barvicek, zmeny velikosti atd.
Pokud to chcete, tak si bud kliknete na tlacitko odpovedet nebo se tech par zakladnich bbtagu naucte. A kde jsou hranaty zavorky a lomitko snad vite, takze neni problem si ten tag napsat.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
MOD

Odeslat příspěvekod jech 15. 4. 2008 11:27

miho
Hm to je fakt, to jsem si neuvědomil, že jenom tak málo lidí odpovídá na příspěvky. Já pokud si nějaký téma zobrazím, tak v 90% případů taky odpovím.

Ale stejně přidání formátování k rychlé odpovědi podle mě znamená načtení pár obrázků s minimální velikostí a pár řádek JavaScriptu. Zatímco kliknutí na "Odpovědět" znamená opětovné načtení celé stránky.

Nargon
Jde o to, že začnu nějakou odpověď psát a najednou si vzpomenu, že bych tam potřeboval vložit obrázek, odkaz nebo nějaký formátování. Já mám k tomu BBcodeXtra rozšíření do Firefoxu, ale jednou jsem byl na cizim počítači a tam jsem si najednou řekl, proč to tu vlastně není.


Edit: A ještě jsem si všimnul. Podle nápovědy by měly fungovat klávesové zkratky alt+b, alt+i atd. Ale nefungujou ani v plnej odpovědi...
jech
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 15. 4. 2008 11:56

jech píše:Edit: A ještě jsem si všimnul. Podle nápovědy by měly fungovat klávesové zkratky alt+b, alt+i atd. Ale nefungujou ani v plnej odpovědi...


To záleží na prohlížeči, jak má nastavený přístup (klávesová zkratka) na html vlastnost accesskey. V Opeře mi to funguje..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jech 15. 4. 2008 16:26

Aha, už jsem na to přišel, ve FF to je Alt+Shift.
jech
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 15. 4. 2008 21:10

A přidat do rychlý odpovědí aspoň klávesový zkratky tagů? To by uvítalo více lidí, si myslím.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jech 15. 4. 2008 21:55

Mývalice píše:A přidat do rychlý odpovědí aspoň klávesový zkratky tagů? To by uvítalo více lidí, si myslím.


Já určitě.
jech
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 4. 2008 20:22

a proč to nevyřešit individuálně, například pomocí phpBBv3 Quick Reply ?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 16. 6. 2009 01:35

Ještě bych znovu oživil tuto diskuzi - taky bych uvítal malé rozšíření funkcí rychlé odpovědi. Osobně by mi stačil tag [b], [img] a URL - víc nic. Smajlíky bych tam nedával, protože by to rozptylovalo. Ty základní si stejně pamatujem, že. Tagy by mohly být třeba pod sebou z levé strany formuláře nebo zespodu, kousek před tl. Náhled. Na PCT to mají docela brutálně přeplácaný.

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil vanDave dne 16. 6. 2009 13:37, celkově upraveno 2
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 6. 2009 13:09

Téma se týká celého SuperFóra, přesouvám.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 6. 2009 09:59

2vanDave:Ne, proč to zbytečně přeplácávat. Ty si ty tagy nepamatuješ?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 17. 6. 2009 11:39

Já jo, ale myslíš že si to pamatujou i ostatní... Navíc docela dlouho trvá než to napíšeš.

Musíš přepnout na anglickou klávesnici, abys mohl napsat hranatý závorky a pak zpět na českou, abys mohl psát s diakritikou.

Ještě jedna věc: pokud bych chtěl třeba reagovat na předchozí příspěvek, tak ho při psaní pěkně vidím na jedné obrazovce, ale pokud dám Odpovědět, tak se formulář na psaní příspěvku a předchozí zprávy na jednu obrazovku nevlezou. A co teprv, když si to dám na celou obrazovku... Schválně si to vyzkoušejte, co vám přijde pohodlnější.
Troufám si říct, že pokud by v té rychlé odpovědi byly ty 3 tagy, tak bych tl. odpovědět ani nepoužíval, protože bych neměl důvod.

Obrázek Obrázek

Co vám připadá lepší? :-))
Přiznám se, že klasickou odpověď používám většinou už jenom když chci dodatečně upravit příspěvek.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 6. 2009 14:02

vanDave píše:Musíš přepnout na anglickou klávesnici, abys mohl napsat hranatý závorky a pak zpět na českou, abys mohl psát s diakritikou.

Ale nemusíš. :-] Sice používám QWERTY, kde ty znaky jsou k dispozici na svých standardních pozicích, ale v QWERTZ jsou někde pod Ctrl+Alt+písmenko taky schované.

BTW> Nechci se tě dotknout, ale ty se opravdu musíš hodně nudit, ne..? O:-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod vanDave 17. 6. 2009 14:13

Majkl vP. píše:Sice používám QWERTY, kde ty znaky jsou k dispozici na svých standardních pozicích, ale v QWERTZ jsou někde pod Ctrl+Alt+písmenko taky schované.

Ale kde? :-)) Dívejme se na to z pohledu běžného uživatele, který nic neví a neumí...

Udělat printscreen prohlížeče je otázka chvilky, ale to víš sám.
Že bych něco vymýšlel, jak vás zaměstnat, to ne, tyhle věci už mně napadly mnohem dřív a dřív jsem neměl čas to řešit. Pokud mi něco vadí, tak to chci vyřešit pokud možno naráz, aby vás tada každej měsíc neotravoval. :-)) Slibuju pak už dám pokoj. Taky to bude tím, že jsem teď řešil něco ohledně PC a zeptal jsem se kvůli tomu na víc fórech, který taky jedou na PHPBB3 a jaksi jsem zjistil, že i když jsou mnohem menší, tam mají věci a funkce který tady chybí nebo nefungují. :-) A přitom se to jmenuje Superfórum. :-))
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 6. 2009 07:47

vanDave píše:Musíš přepnout na anglickou klávesnici, abys mohl napsat hranatý závorky a pak zpět na českou.

No nevím, osobně používám alt + 91, 93, 47 a neřeším přepínání...A pro mne je to třeba milionkrát rychlejší, než chytat myš a klikat na tagy...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 18. 6. 2009 11:49

A myslíš že tohle ví ostatní uživatelé?...
Nevím, mně přijde rychlejší stisknout tl. Img, než mačkat/psát na klávesnici alt 91 img alt 93 a pak alt 91, alt 92 img a alt 93.
Myš máš stejně v ruce když klikáš do formuláře rychlé odpovědi ne a když kopíruješ a vkládáš odkaz ne?

Tady nejde o to, že bych vymýšlel kraviny za každou cenu, ale spíš o to, že na jiných fórech tohle mají a na Superfóru to není. :-]


Z interního fóra AVmanie:

xxxdvorixxx píše:Rychlou odpověď používám vlastně pořád. Jedině právě na obrázky a linky přes tlačítko odpovědět...
Takže hlavně to IMG by mi vyhovovalo
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků