Podpisy

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Gildiss 17. 4. 2008 19:00

Nemohlo by se nějak udělat, aby uživatel mohl mít více podpisů a v každé kategorii se zobrazoval podpis pro ni určený? Pokud si dám do podpisu konfiguraci počítače, protože často navštěvuji forum o počítačích a pak se půjdu bavit do aut či např. do jídla a vaření, je takovýto podpis tak nějak mimo mísu..
Samsung Galaxy S 2.3.3
C2D E8200, Sapphire HD3850 512MB GDDR3, Gigabyte GA-P35-DS3, A-Data Vitesta 2x1GB DDR2 800MHz, Corsair 620W
Gildiss
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 17. 4. 2008 19:51

spis bys ho mohl aspon napsat do jednoho radku :mrgreen:
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 4. 2008 19:57

A není náhodou konfiguraci počítače vyhrazena speciální kolonka v profilu?
...
Michal P
Uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 4. 2008 21:26

Michal P: on to myslel teoreticky. Nemusi sa prave jednat o konfiguraciu pc. Ja by som uvital, keby pod telom spravy pri odpovedani bolo okrem zaskrtleho pridat podpis aj ramcek s podpisom ktory by som mohol prepisat. Ale na druhej strane mne to tolko nevadi, ked som na vareni a mam podpis nokia. Tak nech vsetci vedia hned aj bez mojho profilu ze som fanda do mobilov a ze asi najcastejsie som na MM. :-D
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 3. 2. 2009 06:24

Téma dlouho neaktivní, snad nevadí - dočetl jsem se jen, že formátování podpisu se asi konat nebude, tím pádem se nebudou moc přidávat do podpisu místo textu ani obrázky, že? Povolení BBcode vypnuto.
voshi
Uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 3. 2. 2009 06:29

Obrázky se nemohly přidávat nikdy a neuvažovalo se,že by se někdy povolily.
Přece jen chceme fórum a ne omalovánky ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 3. 2. 2009 06:52

Určitě jsem neuvažoval o omalovánkách nebo nějakých plachtách - kdyby se tomu dala podobná pravidla jako u avataru. Taky třeba nechápu jaký má smysl dát si do podpisu svojí sestavu :)
Ale dobřéé, jen jsem se ptal ;)
voshi
Uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 3. 2. 2009 10:32

No někdo je na to hrdý stejně,jako na obrázek v podlisu.Bohužel tohle už neovlivníme.To bychom museli projíždět každého uživatele...Jinak s obrázky ani tagy se nepočítá ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků