hobby fórum

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod bombul 11. 4. 2008 22:25

A keby sa na zaciatok skusila pridat nova sekcia napriklad na pauzu s tymto zameranim ak by tam ludia pisali potom by sa to mohlo rozbehnut ako samostatny projekt.
Admin na pauze
bombul
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 4. 2008 15:15

A nešla by to na tu zahradu nějak nalepit? (dům a zahrada jdou podle mě docela k sobě)
AndrewJ
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 4. 2008 20:12

Lepší místo je s větší návštěvností, tím se to může rozjet.
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 4. 2008 20:28

Nové fórum potřebuje maminku, která by ho rozjela. To se mi povedlo u navigací, které byly skoro dva roky schované pod MobilManií - teď jsme je osamostatnili, a celkem to už jede.

Fórum o zahradě je ale hodně malé, novému hobby fóru by podle mého názoru nepomohlo. SPíš bych se obracel směrem k Pauze - udělat tam jednu kategorii a v ní třeba jen tři sekce. Na tuto kategorii bychom se pak mohli odkázat ze zahrady, z titulky SuperFóra.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 13. 4. 2008 22:41

a.. co extrabydleni.cz? Ale tam to, jak koukám na diskuze na Finexpert, jde trochu mimo.
-
adams
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 14. 4. 2008 07:47

Já myslím, že udělat takový hobby/kutil koutek na Pauze je dobrý nápad.

Hned bych tam případně přispěl dobrými radami jak vymalovat kuchyň, kde se to hodně dlouho nedělalo. :)
Madagio
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 4. 2008 09:13

Extra je taky příliš malý web. Pauza, ta by se hodila. Ale ještě to nechejme týden-dva uležet, až doděláme pořádně SuperFórum. Potom budu přemýšlet, jak to celé zpropagovat a vůbec vymyslet.

Akorát by to chtělo dva-tři lidi, kteří by toto fórum zpočátku aktivně oživovali - reagovali, zahajovali nová témata atd. Bez nich to nepůjde.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 14. 4. 2008 09:38

Témata pro rozjezd můžem vymejšlet i tady v interním. Víc hlav víc ví. :-)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 4. 2008 11:59

Já bych viděl jako rozumný nápad toto opravu přilepit k té zahradě. Není tajemstvím, že je to fórum s nejméně příspěvky (6 522 t.č.). Navíc souhlasím, že zahrada a dům má k sobě blízko. Přejmenovat to na "Pro zahrádkáře a kutily", výrazně předělat konstrukci fóra. Některé kategorie mají jen několik desítek témat. Na co mít rozdělené ovoce na jádroviny, peckoviny, vinou révu, ostatní ovoce,.. Proč z toho neudělat kategorii ovoce a zelenina a všechno to sloučit? Vzhledem k počtu témat nepřipadá v úvahu nějaká větší nepřehlednost. Dle mého je potřeba učinit na tomto fóru nějakou evoluci a spojení s kutilstvím by mohlo návštěvnosti jen prospět. Samotné fóum o kutilství se neuchytí. Zahrádkářů je také spousta a jak vypadá fórum, které funguje cca min. 2 roky!
Anonymous

Odeslat příspěvekod kejki3 19. 4. 2008 13:01

Přidat hobby k zahradě, je jako postavit na mýtince druhou hospodu...
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 20. 4. 2008 11:39

imho to tak není.. (hobby markety typu OBI, hornbach apod taky fungují na principu pro dům a zahradu)

edit: až teď mi to došlo... ale stejně si myslím, že by to naopak mohlo pomoct..
AndrewJ
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků