Byl mi zaslán e-mail o deaktivaci účtu.

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 4. 2008 21:12

Zdravim.
Z e-mailové adresy nedopovidat@superforum.cz mi byl zaslán e-mail o deaktivaci mého účtu. Byl tam i odkaz, na který mám kliknout abych ho reaktivoval. Můj účet je zatím plně funkční, ptám se tedy, co to znamená? :-)
Unknown Pleasures
vizitix
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 9. 4. 2008 21:39

Neměnil jsi v profilu něco jako heslo nebo email?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 4. 2008 18:05

Měnil jsem mail, ale jaký to má vliv na aktivitu účtu? :hm
Unknown Pleasures
vizitix
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 10. 4. 2008 18:07

Asi takovou, že je zapnutá aktivace účtu uživatelemv phpBB3.. Navíc to nemělo žádný význam, protože emaily a hesla se mění POUZE v klubu čtenářů... Proto jsem tu zablokoval změnu hesla a emailu přes fórum..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 4. 2008 18:10

Změnu hesla nebo e-mailové adresy provádějte pouze zde:
http://klub.zive.cz

Ve fóru, jak Chris podotkl, není tato změna možná, takže nikomu, kdo ji v minulých dnech provedl, se požadované údaje nezměnily.
Deleted user

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 4. 2008 15:41

ok.
Unknown Pleasures
vizitix
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 17. 4. 2008 15:43

No ja jsem si chtel zmenit email na foru,ale je to pro me tvrdej orisek,na foru to nelze,tak kdyz to zkusim na tom klubu ctenaru,tak kdyz se chci prihlasit tak to nejde,nebo tam musim mit zvlast registraci? No a kdyz jsem se zkousel zaregistrovat zadal stejne udaje jako mam na foru,tak to samozrejme napsalo,ze uzivatel existuje,tak proc se proboha nemuzu prihlasit do toho klubu stejnym jmenem a heslem?Takova prkotina,nevim proc jste ty registracni zmeny zrusily na foru mobilmanie,bylo by to jednodussi.Tak nevim...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 4. 2008 21:15

Sid77 mne sa stalo kedysi to iste. Skus dat v tom klube zabudol som heslo a ak napise ze nick neexistuje tak hlas chybu adminovy. Mne to potom opravili. Moja registracia vo fore sa nezhodovala s tou v klube.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 18. 4. 2008 11:29

Jo dik za radu,uz to jde 8-)
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 19. 4. 2008 11:42

No tak jsem to zakrikl.na tom klubu uz sice prihlasit jde,pod stejnym jmenem i heslem jako na foru,mam tam i zmenenej email,ale kdyz se podivam do profilu na foru,tak se email nezmenil,to je fakt dilo
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 19. 4. 2008 12:14

to se musíš taky na foru odhlásit a znova přihlásit
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 19. 4. 2008 12:26

To jsem samozrejme udelal...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 4. 2008 15:15

Ja ked som si zmenil heslo tak este nejaky cas fungonalo to povodne. ak som len zmenil heslo a dal odoslat tak to nezmenilo. musel som kliknut aj na ostatne zmeny a tie tiez bez zmien odoslat.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid77 19. 4. 2008 15:33

No ono by stacilo,kdyby ten hlavni Hlavní administrátor (viz nahore v diskuzi) umoznil si menit heslo ci email ve vlastnim profilu v uzivatelskem panelu,takhle mi to pripada,ze je to uplne snad jiny profil na tom http://klub.zive.cz,me to proste nefunguje,uz jsem jim poslal dotaz,tak mi snad odpovedi...
sid77
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 4. 2008 16:08

Ten hlavní administrátor nic takového umožnit nemůže, protože fórum žádnou vlastní databázi uživatelů nemá, takže je technicky neproveditelné, aby se registrační údaje měnily v rozhraní fóra.
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků