Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dyletant 8. 9. 2015 06:52

Na kuponu je alfanumerický kód, který lze použít při objednávce v eshopu. Papírové kupony jsou samozřejmě nevýhodné kvůli poštovnému, já mám ale naštěstí v místě zaměstnání pobočku CZC, kde kupony předali zdarma.
dyletant
Uživatel

Odeslat příspěvekod bufalobil 8. 9. 2015 08:54

Ten modelový příklad na czc je fajn. V podstatě nám říkají vyčerpejte bonus a kartu zrušte. Asi to berou tak,že za 2 litry od nás koupili naše osobní údaje.
bufalobil
Uživatel

Odeslat příspěvekod dyletant 8. 9. 2015 09:05

Ode mě ne, já už tam účet dávno mám.
dyletant
Uživatel

Odeslat příspěvekod Klient ps 8. 9. 2015 10:32

Karta přijde obyčejnou poštou nebo doporučeně?
Předem dík za odpověď.
Klient ps
Uživatel

Odeslat příspěvekod bufalobil 8. 9. 2015 10:46

Přišla obyčejně.
bufalobil
Uživatel

Odeslat příspěvekod Klient ps 8. 9. 2015 10:49

Super. Měl jsem menší cukání v očním víčku, že budu muset na poštu.
Klient ps
Uživatel

Odeslat příspěvekod bufalobil 8. 9. 2015 10:58

Včera mi přišla. Dneska jsem aktivoval a koupil poukázky. Snad jí stihnu zrušit v řijnu. Nerad by platil další pajdu za listopad :)
bufalobil
Uživatel

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 9. 2015 19:33

To, tuším, nestihneš, protože bonus budou posílat až na konci října, a pokud si dobře pamatuji, v době vyhodnocování splnění podmínek pro bonus nesmí být karta ve výpovědi.

dyletant: Já v Praze nemám problém, partnera CZC máme ve vedlejší ulici, jen mě to překvapilo. Tedy taky mne překvapilo, že se před koupí kupónu nikde na CZC nedozvím základní parametr produktu - délku platnosti. Zato se dozvím, že kupón má tříletou záruční lhůtu (to mi přijde jako vtip).
drkarel
Uživatel

Odeslat příspěvekod dyletant 9. 9. 2015 04:18

Jo jo, je to směšné, na kupónu je napsána platnost do 28.8.2016 a na faktuře doba záruky 36 měsíců. Vzhledem k tomu, že jsem spotřebitel, tak bych asi případný spor o platnosti kupónu po 28.8.2016 u soudu vyhrál.
dyletant
Uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 9. 2015 06:45

Tak dávají 3 roky záruku na to, že kupón má 500 Kč hodnotu a platí do 28. 8. 2016. :D
Za tři roky může potisk na papíru vyblednout a papír se ekologicky rozložit.
myšpulín
Uživatel

Odeslat příspěvekod chrudimi 9. 9. 2015 11:19

Tak jsem včera zažádal, dnes cca 15 min telefonát s nadiktováním poměrně velkého množství údajů, nyní podepisuji smlouvu v tom jejich správci financí a všiml jsem si této formulace:

"Na úvěrovém účtu nemůžete mít přeplatek. Pokud přeplatek vznikne, není považován za vklad a neposkytneme Vám za něj žádné úroky. Přeplatek nepoužijeme ani k předčasnému zaplacení budoucích splátek, jež Vám ještě nebyly předepsány a které budou splatné teprve v budoucích zúčtovacích obdobích. Případný přeplatek na Vašem úvěrovém účtu Vám vrátíme na základě písemné žádosti. Výše poplatku za vrácení přeplatku je uvedena v aktuálním sazebníku poplatků a odměn."

Mám to chápat tak, že když před připsáním bonusu nevyčerpám částku vyšší, než bonus, který mi bude později připsán a vznikne přeplatek, mohu tento přeplatek vybrat pouze za poplatek 60 Kč?
chrudimi
Uživatel

Odeslat příspěvekod suk 9. 9. 2015 11:28

Cau,

mozna, ze jen neumim cist, ci jsem neco prehlid/dispochopil, nicmene cetl jsem FAQ i podminky na czc, stejne tak podminky premia karty a oba dva thready zde na FE. Presto mam tyhle dotazy:

1. Vrati mi 2500czk nebo nejaky uchylacky poukazky? Z podminek na CZC chapu penize. Z podminek na HC chapu poukazky. Na foru se resi obé.
2. Lze teda ucet vytvaret opakovane? :)

Diky za odpoved(i)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Uživatel

Odeslat příspěvekod chrudimi 9. 9. 2015 11:42

to suk:
Ad 1) V podmínkách akce přiložených ke smlouvě je uvedeno: Bonus znamená vrácení ceny zakoupeného zboží na internetových stránkách společnosti CZC.cz s.r.o. na adrese www.czc.cz až do maximální výše 2.500,- Kč Společností formou připsání částky v korunách na úvěrový účet Klienta vedený k Premia kartě Home Credit, a to za splnění všech předpokladů uvedených v těchto Podmínkách níže

Ad 2) V podmínkách je uvedeno: "Z akce jsou vyloučeni stávající klienti Společnosti, kteří mají již uzavřenou smlouvu o revolvingovém úvěru k Premia kartě Home Credit.", z této formulace bych usoudil, že opakovat by to jít mělo.
chrudimi
Uživatel

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 9. 2015 11:47

chrudimi píše: ... nyní podepisuji smlouvu v tom jejich správci financí a všiml jsem si této formulace:
..... Mám to chápat tak, že když před připsáním bonusu nevyčerpám částku vyšší, než bonus, který mi bude později připsán a vznikne přeplatek, mohu tento přeplatek vybrat pouze za poplatek 60 Kč?

Ku..fix, už zase jsem nečetl pořádně. :-) Každopádně bych se toho bál - bude třeba nakoupit poukázky Kauflandu ještě před připsáním bonusu. :-)
drkarel
Uživatel

Odeslat příspěvekod dyletant 9. 9. 2015 16:04

Hmm, dobry postreh tedy. Zacina se to komplikovat. Poplatek, preplatek, splatka, poukazka, bonus, ... uz mi z toho jde hlava sejdrem.
dyletant
Uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka