Outlook 2007 - ztracené 2 roky e-mailů.

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 15. 7. 2009 13:38

Zdravím, mám dotaz.
Před nějakou dobou (cca 2 týdny) jsem přešel z Outlooku 2003 na Outlook 2007. Všechno se tak nějak rozešlo v pohodě (až na problém s diakritikou, který řeším o topic vedle), nicméně dnes jsem potřeboval dohledat asi dva a půl roku starý email a zjistil jsem, že odeslané e-maily mi končí někdy na konci roku 2007... a starší tam nejsou. Nikde nejsem ten mail/ty maily schopen najít, ani v archivu ani nikde jinde. Kde jsou? Ztratily se při importu ze starší Oulooku? Nemá Outlook nějaké omezení, které říká, že složka s (odeslanými?) maily může mít maximálně XY položek/MB/emaily v ní stáří?

Díky
MobilerxXx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanoz 15. 7. 2009 13:57

Odeslana pošta->Vlastnosti ... tab Automatická archivace (outlook 2003)
Naposledy upravil stanoz dne 15. 7. 2009 13:59, celkově upraveno 1
stanoz
Junior

Odeslat příspěvekod v 15. 7. 2009 13:58

Outlook 2000 a ciastocne 2003 mali obmedzenie na 2GB velkosti .pst suboru ale nie na pocet sprav. Tvoj problem vidim mozno v nastaveni automatickej archivacie, ktora v 2003 presunula starsie spravy do archive.pst a ty si importoval spravy iba z outlook.pst.
Drzim palce aby bol cely problem v tom - vyhladaj archive.pst (alebo subor, ktory si mal nastaveny pre archivaciu) z verzie 2003 a naimportuj spravy aj z neho.
v
Junior

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 15. 7. 2009 14:45

Asi bude přece jen problém ve velikosti .pst souboru, který mám jen outlook.pst (pro inkriminovanou složku) a dost možná došlo k přesáhnutí oněch 2GB. Má nějaké podobné omezení i 2007? A má-li pst z 2003 přes ta 2GB, nemáte tip jak tam ty zprávy dostat?
MobilerxXx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 7. 2009 15:18

1) MS Outlook od verze 2003 a výše nemá žádné omezení velikosti databáze.
2) Přečti si znovu několikrát a velmi pozorně, co Ti napsal „V“.
3) Vytáhni archivy ze starého počítače (= databáze *.pst) a importuj do Outlooku nebo lépe: prostě je otevři. Pak budeš mít starou poštu stylově a precizně oddělenou od nové (= zůstane v původní databázi).
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 17. 7. 2009 14:04

Milanr1: Díky jak tobě tak "v", už jsem to rozběhal :).

Díky
MobilerxXx
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků